آمریکا و رژیم صهیونیستی که به خاطر مرگ یک نوجوان اسرائیلی امپراطوری رسانه‌ای خود را در سراسر جهان فعال می‌کنند چندی پیش در برابر قتل ناجوانمردانه و فجیح یک دختر بی گناه آمریکایی توسط صهیونیست ها کوچک ترین عکس العملی از خود نشان ندادند.
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۰
کد خبر: ۱۹۱۶
به گزارش گرداب، آمریکا و رژیم صهیونیستی که به خاطر مرگ یک نوجوان اسرائیلی امپراطوری رسانه‌ای خود را در سراسر جهان فعال می‌کنند روزگاری در برابر قتل ناجوانمردانه و فجیح یک دختر بی گناه آمریکایی توسط صهیونیست ها کوچک ترین عکس العملی از خود نشان ندادند.

شب یکشنبه 16 مارس 2003 راشل کوری  24 ساله طرفدار صلح و از اهالی المپیای ایالت واشنگتن آمریکا به همراه 8 تن از دوستان خود در جنبش همبستگی با ملت فلسطینی "ISM" ـ 5 تن آمریکایی و 3 تن انگلیسی ـ در محله السلام واقع در جنوب شهر رفح در نوار غزه سعی می کنند که از اقدام یک دستگاه بولدوز نظامی رژیم صهیونیستی در ویران کردن یکی از خانه های فلسطینی در مجاور نوار مرزی فلسطین با مصر واقع در جنوب شهر رفح جلوگیری کنند.

کوری در برابر بولدوز ایستاد و از سرنشین بولدوزر خواست که وسیله اش را متوقف سازد. وی یک پیراهن پرتقالی رنگ به تن داش  که از دور قابل تشخیص بود. این صلح طلب با بلندگوی خود با راننده بولدوز صحبت می کند و بقیه دوستانش نیز در فاصله 20 تا 15 متری کوری با فریاد از راننده بولدوزر می خواهند، توقف کند. در حالی که بولدوزر همچنان به سوی وی حرکت می کرد بر روی یک تپه خاکی رفت وقتی که خواست از بولدوزر دور شود بر زمین افتاد و تیغه بولدوزر او را در خاک دفن کرد.

در همین زمان دوستان کوری فریاد می کشیدند و به راننده بولدوزر اشاره می کردند که توقف کند. که در این حال بولدوزر چند متر جلوتر ایستاد و تیغه را بالابرد سپس آنرا پایین آورد و به عقب حرکت کرد. پس از ارتکاب این جنایت نظامیان اشغالگر هیچ گونه کمکی را به کوری نکردند و پس از چند دقیقه یک آمبولانس فلسطینی به مکان حادثه رسید و کوری را به بیمارستان شهید محمد یوسف نجار در رفح منتقل کرد که در همان جا اعلام شد که وی فوت کرده است.

جالب اینجاست که جورج بوش رئیس جمهور وقت آمریکا قتل فجیع این شهروند آمریکایی را محکوم نکرد.

در آستانه روز جهانی قدس تصاویر لحظات شهادت این دختر آمریکایی که توسط همراهانش ثبت شده، منتشر می‌شود.
راشل کوریراشل کوری در جمع کودکان تظاهر کننده فلسطینی - رفحراشل کوری - رفحراشل کوری دقایقی قبل از شهادتراشل کوری دقایقی قبل از شهادتراشل کوری دقایقی قبل از شهادتراشل کوری چند ثانیه پس از زیر گرفته شدن توسط بولدوزر اسرائیلیراشل کوری چند ثانیه پس از زیر گرفته شدن توسط بولدوزر اسرائیلیراشل کوری چند ثانیه پس از زیر گرفته شدن توسط بولدوزر اسرائیلیراشل کوری در بستر شهادتراشل کوری در بستر شهادتخیابانی در رام الله که به نام شهید راشل کوری نامگذاری شدتصویر شهید راشل کوری در دست کودکان فلسطینی


منبع: مشرقنظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۹
آدم باورش نمیشه اینقدر خونخوار باشند..ننگ به کسانی که جیره خوارای اینها هستند ننگ به کسایی که نظامشون رو به همچین آدمهای سگ صفتی می فروشند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۹
خدا نسل این حیوونای وحشی رو از زمین برداره . از حیوون هم پست ترن . نفرین و لعنت خدا بر این موجودات .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۷
راه درازپیش روبارگناه پشت سر
فکرسفرنمی کنی مرگ خبرنمی کند
بیهده بردرندگان نسبت شرچه می دهی
کاین همه فتنه درجهان غیربشرنمی کند
...
وعده ی دیدارنزدیک است یاران مژده باد
روزوصلش می رسدایام هجران می رود
m.naby
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
براي داشتن باورهاي نو بايد جنگيد پس بجنگ تا دنيا بروت بجنگه
عباس
|
UNITED STATES
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۳
خدا رحمتش کنه فطرت انسانیش بیدار بود.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد