سایت‌های پروژه مضلین 2 اقدام به ترویج انواع بی‌بند و باری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده برای پیشبرد اهداف دشمن در عرصه ناتوی فرهنگی کرده است.
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۸
کد خبر: ۱۵۷

به گزارش گرداب، سایت‌های پروژه مضلین 2 اقدام به ترویج انواع بی‌بند و باری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوی فرهنگی کرده است.

شبکه طراحی شده به وسیله  متهم سعيد ملک‌پور با نام مستعار "سیاوش حسین‌خانی" با ایجاد ارتباطات خاص با شرکت آمریکایی ... که در امر ارائه خدمات هاست و دومین بسیار فعال بوده و به اکثر سایت‌های مستهجن، ضددینی و ضد انقلابی فارسی زبان سرویس ارائه می‌نماید و خدمات قابل توجهی را از این شرکت دریافت کرده كه دارای پیشرفت قابل توجهی بوده است.

این شبکه با شناسایی، جذب و گزینش تعداد 20 مدیر اصلی و تعدادی مدیر میانی، اقدام به گسترش فعالیت های خود در ترغیب کاربران ایرانی به تولید محتوای مستهجن فارسی زبان کرده و علاوه بر ارائه محتوای ضد اخلاقی محلی برای ارائه مطالب ضد دینی، توهین به اعتقادات اسلامی، اقدام بر علیه امنیت ملی از طریق فعالیت تبلیغی، راه اندازی جنبش‌های تحریم انتخابات، ارائه کتب ضاله و ضد دینی، پوشش اخبار ضد انقلاب، ترویج انواع بی‌بند و باری‌های اخلاقی با هدف قبح زدایی از مسائل ضد اخلاقی و فروپاشی بنیان‌های اجتماعی از این طریق، عادی جلوه دادن روابط نامشروع، استحاله افکار کاربران ایرانی در خصوص اعتقادات اسلامی و ارائه خوراک فکری در پوشش مطالب مستهجن و ضد دینی و ... کرده است.

سایت اصلی این شبکه، "ایران سکس" روزانه به طور متوسط از طرف  25 هزار  آي پي بازدید داشته که این آمار با توجه به فیلتر بودن این سایت در داخل کشور است.

این شبکه با راه‌اندازی آپلود سنتر اختصاصی با ایجاد فضای مخصوص کاربران، محتوی بیش از 15 گیگابایت تصاویر مستهجن و ضد دینی است. این تصاویر به طرز بسیار ماهرانه‌ای در کنار هم قرار دارند به صورتی‌که در میان تصاویر مستهجن و ضد اخلاقی، تصاویر ضد دینی و توهین به معصومین و تصاویر اهانت به بزرگداشت مقام آن‌ها قرار گرفته است.

همچنین اعضاء فعال این سایت اقدام به تهیه کلیپ های مستهجن با هدف ترویج بی بند و باری‌های اخلاقی و پرداخت پول به تولید کنندگان این کلیپ ها در سطح کشور و انتشار آنها در سطح بسیار وسیع کرده‌اند.این کلیپ ها تا کنون حدود 3500000 بار دانلود شده اند.

شبکه  مضلین 2 با جذب بیش از 300 هزار کاربر ثبت نام شده و تعداد بسیار زیادی کاربر ثبت نام نشده فعالیت می‌کرد و مديران اصلي سايت‌ها اقدام به تهيه و انتشار مطالب مستهجن و ضد دين در سطح گسترده مي‌کردند.
سرشبکه اصلی این شبکه، با برخی سازمان‌های خارجی ارتباطاتی داشته که این موضوع در حال پیگیری است.

معرفی اعضای این شبکه
1-متهم "سعيد ملک پور" با نام مستعار "سیاوش حسین‌خانی":
 مدیر شبکه بزرگترین سایت‌های مستهجن، ضددین و ضد امنیت فارسی‌زبان به نام ایران سکس، با آدرس www.avizoon.com و حامی فنی و مالی سایت xpersia.com و biaclip.net و shahvatsara.com است.

سایت مورد نظر با 3 بخش "صفحات اصلی"، "تالارهای گفتگو" و "آپلود سنتر اختصاصی" اقدام به ارائه محتوای مستهجن فارسی‌زبان در سطح بسیار وسیع کرده‌است.

سایت های مورد نظر اقدام به ترویج انواع بی‌بندوباری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده برای پیشبرد اهداف دشمن در عرصه ناتوی فرهنگی کرده است.

سعید ملک پور اقدام به طراحی و اجرای سناریوی جذب و گزینش مدیر برای اداره سایت "ایران سکس" کرد و از این طریق تعداد 20 مدیر اصلی با شرایط خاص را برای این سایت انتخاب و اقدام به مدیریت و توسعه محتوایی سایت‌های خود کرده است. شناسایی و گزینش مدیران این سایت‌ها با دقت و رعایت تمامی ملاحظات امنیتی از سوی وی صورت گرفته است.

نامبرده همچنین اقدام به ثبت دامین‌های مختلف برای عبور از فیلترینگ کرده و طرح "جنگ با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران" را در سایت‌های خود به اجرا درآورده است.
 
 
2ـ "عبدالمطلب. ق" با نامهای مستعار "عرفان" و "روزبه":
 
سن: 24 سال
محل تولد: چابهار    
وضعیت تأهل: مجرد     
تحصیلات: دانشجو در کشور هند    
ساکن: پونا، هند

نامبرده مدیر سایت مستهجن، ضد دین و ضد امنیت "ایکس پرشیا" است. وي ضمن تشکیل شبکه‌ای از مدیران اصلی و مدیران میانی اقدام به ایجاد محلی جهت طرح مباحث ضد اخلاقی و ضد دینی و تبلیغ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است. 
 
 
 
 
 
3ـ "لیلا .ج" با نام مستعار "لیلی‌نازه" (lilinaze):

سن: 30 سال    
محل تولد: تهران    
وضعیت تأهل: متأهل   
ساکن: آمریکا
 
وی فعال‌ترین مدیر سایت مستهجن و ضد دینی "آویزون" با بیش از 40 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین است. نامبرده نقش مهمی در انتخاب و گزینش مدیر برای بخش‌های مختلف سایت داشته و تنها کسی است که به صورت حقیقی با سیاوش حسین‌خانی، مسئول اصلی سایت آویزون ارتباط داشته است.
 
 
 
 
 
 
4ـ "روح‌الله. ل" با نام مستعار "ساناز 2" (sanaz2):

سن: 30 سال    
محل تولد: تهران    
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دانشجو   
ساکن: تهران
 
نامبرده مدیر سایت مستهجن "بیا کلیپ" به آدرس اینترنتی biaclip.net بوده که اقدام به ارائه و پخش کلیپ‌های مستهجن ایرانی در این سایت کرده است.
وی ضمن مدیریت سایت مذکور در سمت مدیریت بخش داستان‌های مستهجن و سکسولوژی سایت آویزون فعالیت داشته و یکی از مدیران سایت شهوتسرا نیز بوده است.
 
 
 
 

5ـ "شهروز. و" با نام مستعار "شهروزخان":

سن: 26 سال   
محل تولد: گرگان    
وضعیت تأهل: مجرد    
تحصیلات: دانشجوی حسابداری     
ساکن: گرگان

نامبرده در سایتهای مستهجن و ضد دین آویزون، بیا کلیپ و "آیس بازی" مدیر و یا از اعضای فعال بوده و تولیدکننده و منتشرکننده کلیپ‌های مستهجن ایرانی با مضامین دوربین مخفی، همجنس‌بازی، دوجنسه‌ها و سکس کودکان و... بوده است.
وی تنها در سایت آویزون 400 کلیپ مستهجن ایرانی منتشر کرده که این کلیپ‌ها در حدود 3 میلیون و 200 هزار بار دانلود شده است که این مقدار خود بیانگر کمیت و کیفیت کار وی است.
 
 

6ـ "اصغر ر.ل.ع" با نام مستعار "امید-های" (omid-hi):

سن: 39 سال   
محل تولد: شیراز    
وضعیت تأهل: مجرد    
تحصیلات: ابتدایی    
ساکن: شیراز
 
وی از مدیران اصلی سایت ضد دین، ضد نظام و مستهجن آویزون و ایکس پرشیا است و حدود 2000 تصویر با مضامین مستهجن در زمینه همجنس‌گرایی منتشر کرده‌است.
از فعالیتهای دیگر وی نوشتن ده‌ها مقاله پیرامون همجنس‌گرایی و موجه جلوه دادن این عمل است. فعالیت اصلی وی ترویج همجنس‌گرایی در بین جوانان ایرانی بوده است.
 
 
 
 
 
7ـ "مریم. گ" با نام مستعار "مریم جیز جیز" (maryam jizjiz):

سن: 27 سال   
محل تولد: یزد  
وضعیت تأهل: متأهل   
تحصیلات: دیپلم   
ساکن: یزد
 
وی مدیر بخش‌های "همجنس‌گرایان زن" و بخش "طرفداران سکس خانوادگی"، "ضربدریگ و ادمین سایت "ایران‌تکست" بوده است که ارتباطات واقعی با اعضا به‌خصوص مدیران سایت‌های مستهجن از جمله سایت آویزون و ایکس‌پرشیا داشته است.
از جمله فعالیت‌های دیگر وی جذب هزاران مخاطب به سایت‌های مستهجن از جمله آویزون است.
 
 
 
 
 
8ـ "محسن. ر. ق" با نام مستعار "لاله 23" (lale23):

سن: 21 سال  
محل تولد: شیراز   
وضعیت تأهل: مجرد    
تحصیلات: سوم دبیرستان    
ساکن: شیراز
 
وی از مدیران برجسته سایت ایکس پرشیا و آویزون بوده است که با انتخاب نام دخترانه اعضای بسیاری را در این سایت‌ها جذب کرده است.
از جمله فعالیتهای وی ارائه فایلهای صوتی و مستهجن فارسی‌زبان در بخش پادکست سایت آویزون بوده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی مدیریت بخش "سکسولوژی" سایت آویزون است.
 
 
 
 
9ـ "ماشاءالله. ک"  با نام مستعار "داریوش اِلون" (daryush_alone):

سن: 31 سال   
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: دیپلم    
ساکن: تهران
 
وی از مدیران اصلی سایت ضد دین و مستهجن آویزون بوده است که دارای ارتباطات زیادی با مدیران و اعضای این سایت است. فعالیت‌های وی در بخش انجمن‌های گفتگوی سایت آویزون بسیار چشمگیر بوده و در حدود 8 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین در این سایت منتشر کرده است.
 
 
 
 
 
 
10ـ "هادی. ع" با نام مستعار "مهدی همه‌کاره" (hamekare):
 
سن: 25 سال    
محل تولد: مشهد    
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دانشجو    
ساکن: مشهد
 
وی با ثبت حدود 12 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین تنها در سایت آویزون از اعضای فعال این سایت بوده که با رعایت تمام جهات امنیتی به وسیله اعضا و سایر مدیران، ارتباطات تلفنی و حضوری بسیاری با کاربران برقرار کرده است که نشان از کیفیت کار نامبرده دارد. وی مبتکر ایجاد گروه‌های چند نفری در سایت آویزون بوده و محیطی جذاب برای فعالیت دیگر کاربران ایجاد می‌کرده است.
 
 
 
 
 
11ـ "رضا. ت" با نام مستعار "کامران منفرد" (747kamran):

سن: 36 سال   
محل تولد: مشهد     
وضعیت تأهل: مجرد    
تحصیلات: دیپلم     
ساکن: مشهد

وی از مدیران سایتهای ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن آویزون و ایکس‌پرشیا بوده است.
نامبرده با ارسال حدود9 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین در سایت آویزون و صرف وقت بسیار، موفق به مدیریت سایت و ارتباط با سایر مدیران و اعضا شده بود.
همچنین وی با وجود رعایت جهات امنیتی از سوی  مدیران سایت، آرشیو کاملی از تصاویر تمامی اعضای فعال این سایت‌ها تهیه کرده بود.
 
 
 
12ـ "اسماعیل. م.ا" با نام مستعار "اِما" (ema):
 
سن: 22 سال    
محل تولد: مشهد   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دیپلم     
ساکن: مشهد
نامبرده همچنین مدیر بخش داستان‌های مستهجن ایرانی این سایت بوده که در این بخش حدود 180 عنوان داستان مستهجن ارسال کرده است. وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضد دین آویزون بوده است.
از دیگر فعالیت‌های وی دریافت داستان‌های مستهجن ایرانی دیگر کاربران و ویرایش و انتشار آنها در سایت بوده است. این داستانها اغلب با مضامین ترویج رابطه نامشروع با محارم و... که بعضاً شامل داستانهای بلند، بالغ بر 100 صفحه، بوده است.
 
 
 
13ـ "هانیه.ک" با نام مستعار "ستاره" (setareh):
سن: 23 سال   
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: دانشجوی صنایع    
ساکن: تهران
 
وی از مدیران برجسته سایت ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن ایکس‌پرشیا است.
بخشهایی که وی در آنها مدیریت کرده است شامل بخش داستانهای مستهجن، دوست‌یابی مستهجن و طنز مستهجن است.
از دیگر فعالیتهای وی ایجاد آدرسهای آینه برای سایتهای مستهجن فارسی برای عبور از فیلترینگ بوده است. همچنین نامبرده اقدام به ارسال مطالب آموزشی روابط مستهجن برای اعضای سایت ایکس پرشیا کرده است.
 
 
 
14ـ "امیر .ح" با نام مستعار "امین 23"  (23amin):
 
سن:  36 سال   
محل تولد: تهران    
وضعیت تأهل: متأهل   
تحصیلات: لیسانس    
ساکن: تهران

نامبرده مدیر تمامی انجمنهای سایت ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن ایکس پرشیا بوده است.
وی حدود 19 هزار پست حاوی محتوای مستهجن و ضد دین با موضوعات سکسولوژی، اهانت به مسئولین نظام و... در سایت ایکس پرشیا ایجاد کرده است. نامبرده همچنین نقش مهمی در به‌روزرسانی سایت ایکس پرشیا داشته است.
 
 
 
 
15ـ "محمد سعید ن.م" با نام مستعار سعید (rolsroys):
 
سن: 47 سال   
محل تولد: شیراز   
وضعیت تأهل: متأهل  
تحصیلات: فوق‌دیپلم   
ساکن: شیراز
 
نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضد انقلاب و مستهجن ایکس‌پرشیا و آویزون بوده است. وی با ارسال مجموعاً 27 هزار پست حاوی محتوای ضد دین و مستهجن در سایتهای ایکس پرشیا و آویزون نقش بسیار زیادی در جذب و استمرار حضور کاربران در این سایتها داشته است و ارتباطات خوبی با سایر کاربران و مدیران سایتهای فوق داشته که بعضاً منجر به ارتباط حضوری با آنها شده است.
 
 
 
 
 
16ـ "جواد ع.ی.م" با نام مستعار "رؤیا" (rfa):
 
سن: 29 سال   
محل تولد: شاهرود   
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: لیسانس    
ساکن: شاهرود
وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضد دین و ضد انقلاب ایکس‌پرشیا بوده است. بخش‌هایی که وی مدیریت ‌کرده شامل داستان‌های مستهجن فارسی و انگلیسی، عکس‌های مستهجن ایرانی و خارجی، خاطرات و داستانهای مستهجن، معرفی سایت‌ها و وبلاگ‌های مستهجن، فیلترشکن و بخش مطالب طنز مستهجن بوده است.
فعالیت دیگر وی نگارش داستانهای مستهجن در این سایت بوده است. نامبرده همچنین یکی از اعضای فعال سایت ضد دین و مستهجن آویزون است.
 
 
 
17ـ "شهاب.ح" با نام مستعار "شهاب" (redneck):

سن: 19 سال  
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دیپلم    
ساکن: تهران
 
نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن ایکس پرشیا و آویزون بوده است. همچنین وی مدیر بخش تصاویر مستهجن سایت ایکس پرشیا بوده و ارتباطات حضوری زیادی با مدیران و اعضای فعال این سایتها داشته است.
 
 
 
 
 
 
18ـ "تولی. ق" با نام مستعار "طلا" (icy-ice):
 
سن: 24 سال    
محل تولد: کرج   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: لیسانس زبان فرانسه    
ساکن: کرج
 
نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضد دین، ضد انقلاب و مستهجن آویزون و ایکس‌پرشیا بوده است. وی با ارسال حدود 15 هزار پست با 8 اکانت در سایتهای فوق نقش مهمی در ترویج نگرش و نگاه مستهجن به مقوله‌های اجتماعی داشته است.
آرشیو کامل بدست آمده از وی شامل  انواع کلیپهای مستهجن ایرانی و خارجی، به خصوص مبادله کلیپ ها و مطالب همجنس‌گرایی مردان بوده است که نامبرده اقدام به انتشار آنها در سایتهای آویزون و ایکس پرشیا کرده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی ایجاد فضای بحث علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایتهای فوق بوده است.
 
 
19ـ "مهناز.ش" با نام مستعار "عسل" (asal tavahooom):
 
سن: 24 سال   
محل تولد: تهران    
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دیپلم   
ساکن: تهران
 
نامبرده از اعضای فعال سایتهای ضد دین، ضدنظام و مستهجن آویزون و ایکس‌پرشیا است. وی همچنین دارای ارتباطات گسترده با مدیران و دیگر اعضای فعال این سایتها بوده که اغلب منجر به ارتباطات حضوری شده است.
نامبرده که خود اعتیاد به مواد مخدر نوین داشته، به تبلیغ این مواد در محیط‌های گفتگوی اعضای سایتهای فوق می‌کرده است. وی با 6 اکانت کاربری و ایجاد حدود 2 هزار پست با محتوای مستهجن در سایت آویزون فعالیتهای چشمگیری داشته است.
 
 
 
20ـ "نیما .هـ . د" با نام مستعار n1m4:
 
سن: 20 سال 
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: دانشجو   
ساکن: تهران
 
نامبرده از مدیران اصلی سایت ضد دین و مستهجن آویزون است.
وی در زمان فعالیت خود در این سایت حدود 4 هزار  پست با محتوای مستهجن در بخش خاطرات ایجاد کرده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی نگارش و انتشار داستانهای بلند مستهجن بوده است و همچنین اکانت مشترکی با دیگر اعضا برای درج داستانهای مستهجن در این سایت داشته است.
 
 
 
 
 
21ـ "علیرضا. م" با نام مستعار "کول‌ مونا" (cool mona):
 
سن: 20 سال   
محل تولد: تهران  
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: دیپلم  
ساکن: تهران
 
نامبرده از مدیران سایت ضد دین و مستهجن آویزون است. وی دارای 9 اکانت در این سایت بوده و به وسیله آنها حدود 15 هزار پست با محتوای مستهجن ارسال کرده است.
وی با معرفی خود به عنوان یک دختر و اعتمادسازی در بین اعضا و دریافت عکس و فیلمهای خصوصی و خانوادگی ایشان اقدام به انتشار آنها در سایت آویزون کرده است.
 
 
 
 
 
22ـ "حسین. ع" با نام مستعار "شَبرو" (shabro):
 
سن: 26 سال    
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات:  دیپلم   
ساکن: تهران

نامبرده از مدیران سایت ضد دین و مستهجن آویزون است. از جمله فعالیت‌های وی با 4 اکانت کاربری، شامل انتشار مضامین و دست‌نوشته‌های عناصر خودفروخته ضد نظام، فعالیتهای گسترده ضدنظام، استفاده ابزاری از بستر پورنوگرافی برای القای باورهای ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی و ضد دین می‌شود. نامبرده همچنین پس از برقراری ارتباط با اعضای مؤنث سایت، به ایجاد روابط نامشروع با آنها اقدام کرده است.
 
 
 
23ـ "احسان. م" با نام مستعار " اِرا" (era):
 
سن: 21 سال    
محل تولد: گرگان  
وضعیت تأهل:  مجرد    
تحصیلات: دیپلم   
ساکن: گرگان
 
نامبرده از اعضای فعال سایت ضد دین و مستهجن آویزون بوده و به نگارش و انتشار گسترده داستانها و رُمان‌های مستهجن اقدام کرده است. همچنین وی اقدام به ارتباط‌گیری با خوانندگان لُس‌آنجلسی برای تبلیغ داستان‌های خود کرده است.
 
 
 
 
 
24ـ "مریم. ف" با نام مستعار  "نقره" (noghre_seranza) :
 
سن: 26 سال
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد   
تحصیلات: لیسانس   
ساکن: تهران
 
نامبرده از اعضای فعال سایت ضد دین و مستهجن آویزون دارای ارتباطات گسترده با مدیران سایت بوده است. وی جهت گسترش فعالیتهای خود در این سایت 5 اکانت کاربری ایجاد کرده و در آنها فعالیتهای مستهجن داشته است.
 
 
 
 
 
 
25ـ "موسی.  ح" با نام مستعار "بنی وکس" (beny_wax):
 
سن: 19 سال   
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: مجرد  
تحصیلات: دانشجو   
ساکن: تهران
 
نامبرده از اعضای فعال سایت ضد دین و مستهجن آویزون است. یکی از مهمترین فعالیتهای وی تبدیل محتویات سایت (فیلم، عکس، داستان) به فُرمت قابل استفاده در تلفن همراه و تبلیغ و انتشار آنها بوده است.
وی در حدود 3 هزار  پست با محتوای مستهجن در سایت مذکور ایجاد کرد که اغلب آنها داستانهای مستهجنی است که شخصا  آنها را به نگارش در آورده است.
 
 
 
 
26ـ "داریوش. آ" با نام مستعار "داریوش آقا" (dariush agha):
 
سن: 54 سال    
محل تولد: تهران   
وضعیت تأهل: متأهل     
ساکن: آمریکا
نامبرده که از مدیران اصلی سایتهای ضد دین، ضد نظام و مستهجن ایکس پرشیا و آویزون بوده است با ایجاد ادبیات جدید در زمینة هرزه‌نگاری، به‌خصوص با اعضای مؤنث سایت و جذب آنها و فعالیت چشمگیر و مستمر در فضای چت، به جذب بسیاری از کاربران برای سایتهای فوق اقدام کرده است.
 
 
 
 
 
 
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۱۶
انتشار یافته: ۶۲۰
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
عزیزان چرا سایت خود شما هم فیلتره!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
حامد بیا اینجا همرو گرفتن . فروختنمون :))
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
age gereftineshoon maram khabar konid...haha
پاسخ ها
صادق
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۶ - ۱۳۸۹/۰۹/۱۷
ها ها . حالا کجایی که دوباره زبون بزنی . پرچمت که نشون میده از انگلیس هستی و زبون ایرانیت هم معلومه که یه ایرانیه بی غیرت که پاش به اون ور رسیده همه چی رو فراموش کرده . ایشالله نوبت خودنم میشه
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
به نام ایزد و یزدان
با تشکر از همه شما دستنکاران مملکت جمهوری اسلامی ایران
از شما تقاضا دارم تا مفاسدین مالی را کشور شناسایی کنید اگر جراتش را دارید می دانم که خداوند شما را فقط برای بردن اداف بی هوده آفریده ولی این کار شما را تحسین می کنم و باز اعلام می دارمکسایی که پول نفت و گاز و ... را بالا می کشند رو هم اعلام کنید مگر ما ملت بدبخت چی داریم چرا باید یک کودک 1 بامداد در مسیر اتوبوس ها آدامس و چیپس بفروشد ایا رواست بچه خود شما هم در کوچه ها این کار را انجام دهد اگر جرات دارید باند مفاسد مالی را نیز بگیرید ( شاید هم در اینجا بگید که در این قسمت هم دست آمریکا و اسرائیل هست اما باید بگم فکر نمی کنم در رده های بالای ما دست آمریکا و ... باشد )

با تشکر از شما


ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۲:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خیلی دوست دارم یکی از بازیگران بازیهای خانمان برانداز یکی از این سایتها رو از نزدیک ببینم اثرات این آسیب و خانمان سوزی را تا پایان عمر همراهم خواهم داشت . نمیدونم تا چه حد راست میگوئید ؟ درد این زخم مزمن هر ثانیه همراهم هست .تنها برای خودم نمیخواهم برای دیگران هم که چنین آسیبی دیده اند سوالهای زیادی است که بعضی از این افراد باید پاسخگو باشند . چطور میخواهید به اطمینانم برسانید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام بر سربازان گمنام امام زمان(عج)

فوق العاده بود....

من 2سال پیش به انجمن و مدیر یه سایت مستهجنbia2clip.infoنامه ارسال کردم که خواهشن تصاویر و کلیپهای نوامیس کشورمون رو تو اینترنت پخش نکنید با مضمون ان الله یحب التوابین...ولی ایشان تمسخر و اهانت کردند
به امید روزی که تمام وبهای مستهجن به خصوص ایرانی نابود گردند
بر محمد و آل محمد صلوات
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۳۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
جلوی این کار رو گرفتن در جامعه مجازی از این طریق جز پخش کردن مفسدین در جامعه حقیقی سود دیگری ندارد به هر حال نباید فراموش کرد که در نهایت قدرت پایانی گزینه ارتباطات در دست کشور های غربی است و به هر حال من باز هم به شما تبریک میگویم که حداقل یکبار بودجه کلان مملکت رو به جای کمکهای انسان دوستانه به امت مسلمان خرج آبادانی و عمران و سازندگی همین مملکت کردید. پس درود بر حامیان ایرانیان در هر لباس و نقطه و رنگ و مکان و بیانی که همیشه برای هرگونه ابراز عقیده هر ایرانی و با هر دینی از خود گشاده رویی نشان میدهند....
ناشناس
|
France
|
۰۴:۰۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
حالا که فرضا این ها میخوان بی بند و باری هم رواج بدهند ، این اطلاعات به چرد درد منو شما میخوره؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۶
يعني مواظب خودت باش يه وقت دست از پا خطا نكني !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
بابا دمتون گرم خیلی کارتون درسته!!!
دیگه آدم راحت تو اینترنت میره!!
چجوری میشه با شما همکاری کرد؟
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۵:۲۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
بابا جان عکسشون!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۵۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
در خرابات مغان نور خدا می‌بینم این عجب بین که چه نوری ز کجا می‌بینم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دستتان را میبوسم و از خدا قوتتان را خواستارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام خیلی دوست دارم بدانم اینها هم که ساکن خارج کشور بودهاند دستگیر شده اند؟ احسنت واقعی بر شما.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام
ممنون
ولی واقعا کثافات زیاد شده ان -مخصوصا رو کثافتکاریای که جستجو می کنی و صفحات خانوادگی کثیف میان بالا-
من موندم که اینا چه عوضیایین...جدا خدا نابودشون کنه....چون جدا آرامش روانی جامعه رو بر هم می زنن.......نابودشون کنید.........
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ممنون از تلاش دلسوزانه شما
امیدوارم این حرکت مستمر باشد تا کسی تو این عرصه احساس امنیت نکند و نتواند به راحتی سلامت روانی جامعه را تهدید کند
ناشناس
|
Portugal
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام خیلی کاره شاغی کردین رفتین تو سایت اسمشون رو در اوردین اینجا گذاشتین؟؟؟!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
بابا خدا خیرتون بده بالاخره به حای اینکه هی شاخ و برگ درخت فسادو تو خیابان با گیر دادن به دخترا و پسرا فقط یه تکون ساده بدید اساسی زدید به ریششون امیدوارم با تداوم کارتون هرزه نگاری فارسی تو اینترنت از بین بره
پاسخ ها
پدرام
| Czech Republic |
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۳/۳۰
عزیزم تو سایت اسمشون رو در نیاوردن!!گرفتن هر کدومشون کلی وقت گرفته و این چیزی که تو 10 دقیقه ورق زدیم،شاید ماه ها طول کشیده

دست مریزاد بر غیور مردان ایران زمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
salam dametun garmmm:d
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدايا شكرت نمي دونيد من چقدر خوشحالم واقعا خدا را شكر مي كنم
دستتون درد نكنه
جان من فداي شما انقلابي ها
موفق باشيد
ناشناس
|
Canada
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
متاسفانه یا خوشبختانه مشکلات جوامع بشری با پاک کردن صورت مسئله حل نمی شوند. از این قبیل وب سایتها مخصوصا غیر ایرانی بسیار است اونها رو که نمی تونید ببندید. اونوقت چه؟ بهتره سرمایه مملکت رو به جای هدر دادن با اینجور برنامه ها صرف آموزش مردم اون کنید. . اونوقت اینقدر نگران باصطلاح ناتوی فرهنگی نخواهید بود!!!
ناشناس
|
Thailand
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
احسنتم.كاشكي اطلاع رساني عمومي تر ميكرديد تا خانواده ها بهتر و بيشتر بتونن فرزندان خود را كنترل كنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
واقعا که !
حالا خوبه یه سری میدونن چجوری سایت ها رو دایرکت کردید (:
خوش باشید کوچولو ها
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . برای اطلاع عموم ، باطلاع می رسد کلیه این پایگاههای غیر اخلاقی از سرور حذف شده و کد انتقال به پایگاه گرداب در آن جایگزین شده است. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
درود بر شما.
انشاالله كه ايران اسلامي همواره به دور از اين بي بندوباري ها و نا آرامي ها باشد.
بر برادران عزيزمان درود.
مدير نيوز پرس (www.npress.ir)
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
واقعاً دستتان درد نکند. جان و هستی ما فدای شما رزمندگان جبهه فرهنگی. شما رهروان راستین خمینی کبیر. شما سربازان گمنام امام زمان(عج). درود خدا بر شما باد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
واقعا خسته نباشید.خدا قوت. منتظر بعدی هاش هم هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
بابا یارو اونور دنیاست، خب اسمشو درست و کامل بدین اگه راست می گین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
از همه زحمات سربازان امام زمان (عج) تشكر مي كنم ، اجرتون با اباعبداله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
یعنی الآن اونایی که توی کانادا و ... هم بودن رو دستگیر کردن؟ این سوژه ها هم دستگیر شدن؟
ناشناس
|
-
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
زنده باد سربازان امام زمان گمنام که در سرکوب ازادی بیان از هیچ کاری فرو گذار نمی کنند
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : انتشار تصاویر حریم خصوصی خانواده های ایرانی ، مصداق آزادی بیان است؟ آیا شما به این آزادی بیان در حوزه خانوادگی خود نیز پایبند هستید؟ قضاوت با مخاطبان محترم . موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اسم واقعی و عکسشون رو بذارید
همشون لایق بدترین مجازات هستن
اعدام
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
درود بر شما !
دنیای مجازی باید از این انگل های آلوده پاک شود .
ناشناس
|
-
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
بسمه تعالی

کارتون واقعا عالی بود و لی یکم دیر! اما به هر حال دست همگی درد نکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدا رو بينهايت مرتبه شكر كه اين سايتهاي كثيف و گمراه كننده كهفقط تباهي جسم و روح رو همراه داشت
نابود شدند و عوامل اون دستگير شدن.
مخصوصا" آويزون" كه واقعا" افتضاح بود.
خدا به همه عزيزان دخيل در اينكار خير بده.من آرزوم بود كه يك هكر قهار بودم تا بتونستم اين سايتها رو نابود كنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ایـــــــــــــول دارید
اونا که بیرون از ایرانند چی شدن؟
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اط طریق یکی از لینکها که در سایت خود سایت شما را معرفی کرده بود متوجه شدم... مرحباااااا/ اینها باعث میشن افراد بجای استفاده مفید در اینترنت به هرزگی روی بیارن...

خدای مطهر نگاهبانتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خب که چی؟ به ازای هر یه دونه سایتی که ببندین 10 تا دیگه درست میکنن...برین باعث و بانیش رو از بین ببرین....البته اگه جراتشو دارین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
جالب بود
البته ظاهرا باید کلاینت هکینگ باشه و یک مقدار هم ظاهرا باگ یاهو حسین
اما جالب است
ناشناس
|
-
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام.ممنون از خبری که دادید

اگه میشه چند تا عکس از دستگیری یا فیلم از دستگیریشون بزارید تا اونهایی که فکر میکنن خبر کذب هست باور کنند چون من هم دچار شک شدم چون خبر خشک و خالی !!!!!!!!!!! قبول کردنش یه کم سخته اگه میشه عکس بزارید از دستگیری اون اشغالا
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
آفرین

لذت بردیم
ولی این اسامی چیه گذاشتین
حروف الفبارو میگم
اسمارو کامل میگفتین شاید کسی تونست کمک کنه زودتر اینارو بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با عرض خسته نباشی و خدا قوت ضمنا سایتهای با دامنه wordpress را هم مورد بررسی قرار دهید . یا علی
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اجرکم علی الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دست مریزاد
در هیچ جای دنیا چنین کثافتکاریهایی بدین شکل و بدین حد مجاز نبوده و نیست و همه باید بدانند آزادی تا زمانی مجاز است تا به سلامت روحی و آزادی دیگران لطمه نزد. خدا می داند در این مدت چه جوانان بیچاره ای که از راه بدر رفتند و چه خانواده های که از هم پاشیده شد.
بی تردید عنوان مضلین بهترین عنوانی هست که می توان برای آنها انتخاب کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خواهش مي كنم عكسشان را پخش كنيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
azize man hame ina dorooghe age doroogh nabood alan site avizoon masdood bood na inke vaghti miri site filter shode bashe
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
واقعآ دمتون گرم .

یا علی مدد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
لطفا واضح تر بگید منظورتون از انهدام چیه
چون اگه دیتا سنترشون رو منهدم کرده باشید که کار بزرگی نیست و دوباره کارشون رو با نسخه پشتیبان از یه دیتا سنتر دیگه شروع میکنن ولی اگه خودشون رو گرفتید که اون یه چیز دیگست و میشه گفت که واقعا کار بزرگی کردید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
مدتی بود که فکر میکردم چرا دولت کاری نمیکنه که این سایتها رو از بین ببره چون اصلی بودن و عامل اصلی فساد من به نوبعه خودم بسیار شاد شدم

بهتره به جای اینکه هزینه کنیم فیلتر شکن بزاریم بیایم از این کارها بکنیم

با تشکر از سپاه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اگه آزادی اینه که عکس و کلیپ ناموس مردم همه جا پخش بشه ....می خوام صد سال سیاه هیچ جا آزادی نباشه....
واقعا این آدم های رذل رو باید نسلشون رو از زمین برداشت.......بر دست تمام سربازان نامی گمنام امام زمان بوسه می زنم که تونستن همچین کار بزرگی رو به انجام برسوندند... اجرتان با اباعبدلله(ع)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
وای نمی دونین چقد خوشحال شدم.این سایت ها خیلی وقت بود که فعالیت می کردند.خیلی خوشحالم.اتفاقا تست هم کردم سایت آویزون رو دیدم سایت گرداب باز شد.آقا فوق العاده بود.من یه درخواست دارم.یه فرم طراحی کنید که کوتاه و مختصر باشه.بعد هر کی سایتی که مضامین غیر اخلاقی(فارسی) داره از این طریق بهتون اطلاع بده.مطمنم خیلی از سایت ها بصورت شبکه ای هستن و سریع همشون نابود میشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اللهم اصلح کل فاسد من امور المسلمین.
آمین.
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دمتون گرم همشون دستگیر شدن؟خسته نباشین لطفا عکسشون رو هم بزارین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خسته نباشین
دمتون گرم
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
آقا دمتون گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
درود بر شما . سزاي مردمان بي دين بيش از اين نبايد باشد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
حالا این ادم ها دستگیر شدن؟؟؟
ناشناس
|
Italy
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ZENDA BAD IRAN ISALAME.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با سلام و خسته نباشید دمتون گرم
واقعا عیدی از این بزرگتر نمیشد که بهمون بدین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دمتون گرم
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
dametoon garm. , in karetoon taghdir dareh.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
واقعا آفرین به شما. خدا اجرتون رو می ده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام.
من یک افغان هستم و بر سربازان گمنام امام زمان (ع) تبریک میگویم که چنین ثواب بزرگی رو نسیب خود کردند.
راستش ای کاش میشد که این عزیزان بین المللی کار می کردند و چنین گروه هایی رو در کشور ما که فعالیت می کنند از بین ببرند.
من همین جا اعلام آمادگی و همکاری با این دوستان میکنم.
امروز کشور های غربی فرزندان و نسل آینده افغان را در خانه هایشان از بین می برند.
به امید ریشه کنی فساد وو افغانستانی افغانی...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
فقط شناسایی کافی نیست باید به دست قوه قضائیه سپرده بشن اگه در خارج هستند باید توسط پلیس بین الملل دستگیر و به ایران تحویل داده بشن
لطفا پیگیری رو ادامه بدید
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ولي واقعا اينا داشتن گندش رو در مي آوردن . واقعا بايد به اين برو بچش امام زمان كه گم نام هستن تبريك گفت . ولي بايد اسامي اصلي رو فاش ميكرديد .
ولي خدائيش از مقداري انصاف داشته باشيم و سايتهاي موزيك رو فيلتر نكنيم ،‌جوانها به اين سايتها كشيده نميشن . البته سايتهاي موزيك رو هم ميشه بر اساس يك سري چارچوب خاص به سمت مثبت سوق داد . در هر صورت ممنون
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
حقا ایولا داره این حرکت ارزشی. ولی برام عجیبه که چه به روز ارزش های اخلاقی و فردی خیلی از هموطن ها اومده که متاسفانه این میزان بازدید و دانلود وجود داشته. در مورد سایت کلوپ که یه نفر کامنت گذاشت، به نظر من سایت اخلاقی هست و هر چیز که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشه رو پاک میکنن از روی سایت یا اکانت کاربری که چنین کارهایی میکنه رو میبندن. خودم سه بار گزارش تخلف دادم که دو بارش رو بستن و یک بار مطلبی رو از روی پروفایل یارو پاک کردن. یه چیزی دارن به اسم پلیس کلوپ که تخلف رو گزارش میکنه و پاک میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
شور و شعف خاصی رو تو تنم انداختید
به ایرانی بودنم،بسیجی بودنم افتخار کردم
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دستتون درد نكنه .گل كاشتيد.اگه من در راس بودم كه حكم اعدامشون رو هم صادر ميكردم.با تشكر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
جدي اينها دستگير شدن؟ وقتي توي اخبار ساعت 9 شنيدم فكر كردم بحث توي داخل ايران هست. اما با خوندن سايت شما ديدم كه سرورها و خود اين افراد توي خارج هستن. اگه جدي باشه كه ايران خوب قدرتي پيدا كرده كه آمريكا و كانادا فقط از راه دور حريف‌طلبي مي‌كنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
فكر كنم من اولين كاربر يكى از اين سايتا هستم كه جرأتشو داشتم بگم!
حالا اونا هم كه عضو بودن ميان ، ميگن كه چه كار پسنديده اى كرديد بستيدشون ولى على رقم ميل باطنى!
منم ميگم خوب كارى كرديد از يه لحاظ كه وقتمونو تلف ميكرد و بد كارى چون تو گفتگوهاى آزادش اطلاعات غير سكسى و غير ضداخلاقى و ... بود كه سطح معلومات رو بالا ميبرد!
بشخصه فقط براى همين قسمتش عضو شدم!
شما بايد يسر به ليست كاربر فعالا ميزدىبعد اقدام ميشد!
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۰۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دستتون درد نکنه
ناشناس
|
Sweden
|
۰۴:۲۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ahsant be shoma, vaghean tabrik
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
بنده از اعضای فعال بسیج مسجد جامع امیرالمومنین هستم و به شما افتخار میکنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
بنده از اعضای فعال بسیج مسجد جامع امیرالمومنین هستم و به شما افتخار میکنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با وجود اینکه اصلا ازتون خوشم نمیاد ولی‌ دستتون درد نکنه این کارتون رو تحسین می‌کنم
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
حالا اینا رو گرفتید و یا فقط فهمیدید کانادا هستند ؟
اگر گرفته باشید که واقعا ایول داره ....
اما اگر اقدام به هک کردید با عنوان و القاب جدید باز هم کارخواهند کرد .
این اشخاص که این همه سایت داشتند ، اگر همانطور که اعلام کردید مدیریت و نفر اصلی یکی باشد ، بدون شک انسانهای بدون علمی در زمینه کامپیوتر بوده اند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
واقعا خبر عالي بود
لطفا عكس و نام اصلي شون رو هم بذاريد

خدا قوت
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
age mishe akse in shahroozkhno bezarin mikham bedoonam in kodom valadezenayehast in zendegi kheyli hari nabood karde age vaghean rast migin inaro gereftin dast marzad be shoda roye cia ro kam kardin
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خدا خيرتون بده!
اينا داشتن اذهان بچه هاي كوچك و ديگر سنين رو خيلي شديد خراب ميكردن!
با ترويج سكس هاي خانوادگي و همجنسبازي و تجاوز به كودكان
اين مدير عوضي اين سايت غلط كرده كاناداست اين حرومي تو ايرانٍ ! از ترسش اينطوري نشون داده ، در ضمن با vpn كانادا مياد.
يك كار درست ديدم از شما اين بود، بجاي فيلتر كردن الكي ديگر سايت ها اين سايت ها رو ببنديد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
آيا اين مفسد في العرض ها رو دستگير كرديد؟
آيا در ملع عام اين مفسدين رو به جزاي عملشون ميرسونيد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خسته نباشید.اجرتان با سید الشداء
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
آفرین آفرین
حفط فرهنگ خیلی مهمه.

خاک بر سرشون.

از بین نظرات هم من با نظر زیر موافقم.لطفا در گام بعدی، سطح آگاهی و آموزش نوجوانان رو ببرین بالا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با همه احترامی که برا کارتون قائلم تشکر میکنم از شما به همین اندازه هم براتون متاسف هستم که اسامی رو اعلام نمیکنید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
واقعا کارتون عالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
این باعث افتخاره. من که از مسائل فنی زیاد سر در نمیارم.اما حتی در سطح ماموریتهای عادی اطلاعتی هم بسیار تحسین برانگیز هست.
خدا به شما عمری با برکت تر بده تا ریشه فرقه ضاله بهائیت رو هم بخشکونید...
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خیلی کار شما درسته. فقط چجوری اینارو کشوندید ایران؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ba einke hanooz kheyli site haye dige hastesh vali bazam harkate bozorgi bude !!! vaghean javoonaye ma sare ein massale ha kheyli zarbe mibinan !!
site haye dige ham hastesh chejoory mitoonim be shoma komak konim vase paksazie ein site ha ???
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
کلوب.کام هیچ شباهتی به این سایت ها نداره لطفا حرف بدون اساس نزنید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
بازم دستتون درد نکنه خدا قوتتون بده برادراااا...

عکسشون رو کی میذارید؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
بازم دستتون درد نکنه خدا قوتتون بده برادراااا...

عکسشون رو کی میذارید؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
دستتون درد نكنه


آقايون سربازان امام زمان!
وقتي اونها چندين سال اين سايت ها رو با اون همه بازديد كننده داشتن اداره ميكردن كجا بودين ؟
چرا هميشه دير بيدار ميشين ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
اولا بفرماييد معني منهدم كردن يعني چي!!؟ يعني اين افراد رو دستگير كرديد!!؟ يا اينكه فقط اين خوك هاي كثيف رو خير سرتون شناسايي كردين و الانم فقط تونستيد عكسشون رو پاره كنين!!؟
ضمنا اگر منهدم شدن چه نيازي به اين همه سرو صدا از اينكه هي آدرشون رو لينك بديد!! يعني واقعا عزيزان با صفاي اطلاعات سپاه خبر ندارند اين دوتا ادرسي كه هزار با تو اطلاعيه شون لينك اش رو دادن!!!!! فقط دوتا از هزاران ادرس و سايت مستهجن و مبذل اين كفتار صفت هاست....

ضمنا اين احمد باطني اسكل واسه منم ايميل ميزنه!!دمش گرم! كلي ميخنديم بهش!! جان من اين يكي رو نگيرين! ما حوصله مون سر ميره !!!
---------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز تمامی معرفی شدگان و افرادی که در آینده معرفی خواهند شد و در برنامه تلوزیونی دیدید و خواهید دید به دست توانمند نیروهای سپاه اسلام دستگیر شده اند و اگر به سایتهایشان هم سر بزنید منهدم شدند
سایت های پورنو در محیط نت زیاد هست اما هیچ گاه اجازه نخواهیم داد سایت های فارسی پورنو با این حجم بازدید و مطالب فعالیت داشته باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
کارتون حرف نداره ادامه بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
چرا عکس اینارو کامل نمیذارین تا همه بشناسنشون،تورو خدا آبروشونو ببرین،اینایی که واسه هیچ چیز و هیچ کس آبرو نذاشتن!!!
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۸
موافقم
آی حرصم میگیره وقتی عکس این گروه افراد رو با سانسور نشون میدن
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
با آرزوي طول عمر براي مقام عظمي ولايت و سلامتي و تعجيل در فرج براي آقا امام زمان ( عج ) به همه شما برادران عزيز دست مريزاد مي گويم .اجرتان با سيد و سالار شهدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
آقا بقیه اشون رو متهم نمی کنید . و عکس هاشون رو نمی ذارید . منتظریم
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
توجه!!!
حتما بخوانید.
توجه!!!

واقعا کار جالبی بود . من وقتی این خبر رو شنیدم شوکه شدم . البته ما تو کشورمون افراد باهوش تو زمینه هکینگ زیاد داریم ولی هیچ وقت فکر نمی کردم همچین عملیاتی پایه ریزی بشه واقعا فیلترینگ کار بی معناییه با یه حساب سر انگشتی می فهمید که با این سرعت پا یین اینترنت توی کشور اون همه تعداد یازدید کننده این سایت ها وقت زیادی رو صرف پیدا کردن فیلتر شکن می کردند و همینطور صرف دانلود مطالبش خوب شاید بهتر بود از خیلی وقت پیش به جای اینکه هزینه روی فیلتر کردن می رفت روی از ریشه کندن این سایت ها می رفت همونطور که دیدید این چند تا دونه سایت این تعداد زیاد بازدید کننده داشتن شاید خیلی از باز دید کننده هاشم حالا دارن برضد همونایی که تا دیروز قوربون صدقشون می رفتن اینجا اینجوری نظر می دن خلاصه بقیه تا یه جایی می تونن کمک کنن مهم اینه که اون 300000 که از این سایت ها بازدید می کردند خودشون تغییر کنن وگرنه از این مدل سایت ها زیاده .

(عید همگی مبارک)
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
با تشکر از شما
ولی امیدوارم کس دیگه ای راه اینا رو ادامه نده چون خیلی آشغال بودن
اگر امکان داره یه فیلمی از دستگیریشون بذاریم ممنون می شم
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام
کاش میتونستم شادیمو ازین موضو براتون پست کنم! من 26 سالمه و ازچند سال پیش که توی وبگردی به مطالبی در مورد سکس خانوادگی برخوردم برای فرهنگ و جامعه ی ایرانیها اشک حسرت ریختم که داره چه بلایی به سر نسل ما میاد؟! من به جوانب سیاسی کاری ندارم اما ازتون به خاطر این کار فرهنگیتون تشکر میکنم و دستتونو میبوسم
اما امیدوارم فکری هم به حال ترمیم هویت ازدست شده مون بکنید تا ریشه ها سالم بشن چون به هرحال این مسایل همیشه هست مهم جذب یا دفعشون ازطرف ماست...
ناشناس
|
-
|
۰۴:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
آقا دمتون گرم
اییییییولکامنتو ببین
آقا خسته نباشید میگم به همتون
چند ساله این نامردا تو اینترنت جولون میدنو به ریش ما میخندن
واقعا غرور همه وجودمو گرفته
از این که میبینم پادشاهی چند ساله ی این نامردارو تو اینترنت داغون کردین.
خسته نباشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
اجرتون با سیدالشهدا
با اینکارتان ضربه محکمی به شیطان صفتان وارد کردید به امید از بین رفتن تمام سایتهای مستهجن.
انشاا..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
و من الله التوفیق ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
اینها از حیوون هم پست ترن.هیچ حریمی رو نگه نداشتن...باید به سرعت به مجازاتشون برسن...حیف که حتی مرگ هم واسه اینا زیاده...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام
آقا اگه میشه تصویر این ......رو بدون پوشش قرار دهید. خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
آقا کارتون خیلی عالی بود واقعا لذت بردم.
آفرین به شما نخبگان
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
وای خدای من! چی دارم میبینم؟! سایتهایی كه بارها و بارها از طرق مختلف، از سایتهای مختلف، مثل صدا و سیما و انواع شبكه های خبری اینترنتی داخلی، برای براندازی و انحلالشون پیام فرستادم و آگاهی دادم از كثافتكاریهاشون، بالاخره درب و داغون شدن. خدایا چی دارم میبینم، این یه افتخاره. یه افتخار ماندگار در تاریخ كشور عزیزمون. خدا عذابشونو زیاد كنه از بس كه پست و رذل و بی همه چیز بودن. شما رو به خدا، اگر براتون مقدوره، این مفسدین فی الارض رو به همه معرفی كنید. چرا كه بسیارند كسانی كه با دوستان دوستان این بی همه چیزا دوست بودند و كم هم نیستند به احتمال زیاد. پس اگر شما اطلاع رسانی شفاف و صریح بكنید، میتونید جلوی خیلی از بزه ها و گروهك هایی كه 100% در تلاش بازیتبی قوای از دست رفتشون هستند، بكنید و آگاه كنید اون كسانی رو كه دوستانی در لباس میش دارند و در عین حال با كفتارهایی همچون این بی شرفها در ارتباط بودند، و الان یه جایی قایم شدند و منتظرند تا در اسرع وقت دوباره فعالیت این بی ناموس ها رو ادامه بدن.
چقدر از دیدن مطالب و هانت های این سایتهای ضاله متأثر میشدم و چیزی نمیتونستم بگم، چون كاری از دستم بر نمیومد جز اطلاع دادن به برخی سایتهایی كه شاید خبر بدن. ولی باور كنید، اگر میخواهید اینجور فعالیت ها برای همیشه از صحنه ی وبسایتهای ایرانی حذف بشن، باید یه پایگاهی مثل 110 داشته باشید كه هر كسی بتونه به محض دیدن فعالیتهایی غیر قانونی و ضاله، شما رو با خبر كنه.این كار شما، یك افتخار تحسین برانگیز و یك عیدی بزرگ به همه ی ایرانیان با شرف و اصیله.
(برای نمونه این وبلاگ رو ببینید:...... دشمنی و عناد واقعی و صریح با حجاب)

اجر شما سربازان گمنام امام زمان عج با خدای بزرگ.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام
واقعا اینا یه باند بودن!!!!
عجب ..... هستن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام الان از شبکه سه نشون داد
ناشناس
|
Canada
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام
اینکه می گن عکشون رو بزارین که باور کنیم به نظر من که طراح سایت هستم با همین کاری که سایت های اینا الان روی همین سایت ارسال می شه کافی هست و همین نشون دهنده ی نفوذ به این باند هستش . البته خیلی عجیبه که اینا گیر افتادن به احتمال زیاد از طریق طرح دوستی گیرشون انداختین و گر نه با این بساط موجود گرفتنشون محاله .
چرا تو ایران یک کمیته هکینگ خفن راه نمیندازین و مثل عرب ها یا غربی ها حمایتشون نمی کنید . میشه با ایجاد یک شبکه ی دی داس همه ی سایت ها رو نابود کرد . اینجوری باز ملت می رن چهار تا سایت دیگه . ولی با حمله ی دی داس می شه حتی اون دیتا سنتری رو هم که به اینجور سایت ها داره سرویس می ده از کارش پشیمون کرد . در کل همین قدر هم دستتون درد نکنه . اجرتون با صاحب الزمان و اقعا خوشحال شدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
با اينكه من خودم برنامه نويس وب و ويندوز هستم، هنوز به طور كامل متوجه نشدم كه اين ها چطور دستگير شدن. ولي در كل از پيشرفت اطلاعاتي و عملياتي هم ميهنان عزيزم لبخند روي لبام نشست. بار ها اتفاق افتاده بود كه اتفاقي وارد همچنين سايت هايي شده بودم و خيلي از كساني رو كه به اين سايت ها سر مي زدند از راه دور مي شناختم. در كل كه خسته نباشيد مارا پذيرا باشيد. اميد است كه همچنان در راه تبديل اينترنت به بستري براي پيشرفت علم و دانش و همچنين مرجع كاملي در مورد دانش روز، موفق و پيروز باشيد. البته هميشه دزد از پليس يك قدم جلو تره، اميدوارم كه در اين مورد، شما چندين قدم جلوتر باشيد و هميشه شاهد همچين اقداماتي باشيم. در كل اين ارسال رو از شدت خوشحالي پست كردم، خسته نباشيد. خدا قوت.
عيدي خوبي بود براي تمامي كاربراني كه طرفدار استفاده صحيح از اينترنت هستند. باعث قرور و سربلندي هستيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
آقا ممنون . واقعا داشتن همه چی رو خراب می کردن . دیگه نه تنها بیرون از خانه امن نبود بلکه داخل خونه رو هم نا امن می کردن . وقتی می گفتیم چرا اینکار رو می کنید می گفتن ازادی بیان !!! خدا لعنتشون کنه . از کارهای جدید هم خبر بدید. ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
باور کنید خیلی خوشحالم آفرین آفرین خدایا کمکشون کن خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سال جدید حال کردم با این کارتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلم
دستتان درد نکنه
کار بسیار عالی انجام دادید ونشان دادید که هیچ کم ندارید وتوان اطلاعاتی و علمی بسیار بالایی دارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
عیدی خیلی خوبی دادید از همه بهتر اینکه تو برنامه ای که از تلویزیون پخش شد خودشون اعتراف میکردن که نمیدونن چه طور تونستین دستگیرشون کنن! مطمئنا هنوز خیلی از اینها دارن به طرق مختلف فعالیت میکنن لطفا به این روند ادامه دهید ان شا ا... روزی برسد که ریشه تمام این جرم و جنایات برچیده شود . و من ا.. توفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
دم شما گرم

من لوگوي شما را در وبم قرار دادم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
احسنت، اجرتون با صاحب الزمان
یک فکر اساسی برای این فیلتر شکنا بکنید!
توی متن هم بود:25000 بازدید روزانه با توجه به فیلتر بودن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
نمیدونید با این کارتون چه آسایش روانی برای کاربرای اینترنت ایجاد کردید . دستتو درد نکنه و انشا الله ادامه بدید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
لطفا" نحوه دستگيري باند رو بطور كامل تشريح كنيد.عكساشون رو هم بدون سانسور بذاريد تا درس عبرتي بشه واسه بقيه. روح انسانيت رو نابود كردن كثافتها
---------------------------------------------
پاسخ:دوست گرامی شما می توانید اطلاعات نحوه دستگیری این افراد را در مستند هایی که از سیما پخش می شود مشاهده نمایید و یا اینکه کمی صبر داشته باشید تا بخش معفر محکومین تکمیل و همه اطلاعات و نحوه دستگیری و عکس متهمین را مشاهده نمایید
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
بهترین عیدی به جوونای ایرانی بود. درود بر شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
اينه قدرت ايران مرسي و خسته نباشيد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
بسیار عالی بود . امیدوارم درس عبرتی بشه برای بقیه افرادی که از این کارا میکنن . واقعا اطلاعات ایران خیلی قویه.
در مورد فیلترینگ باید بگم خیلی عالیه ولی یه مشکلاتی هم داره . به نظر من نباید به صورت ربات باشه باید به وسیله اشخاص فیلترینگ انجام بشه مثلا من به عنوان یه کاربر اینترنتی خیلی از سایتها رو دیدم که اشتباهی فیلتر شده بود حتی یه یار سایت گوگل رو فیلتر کردید که این به دلیل این بود که شما از ربات برای این کار استفاده مکینید
موفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
به خدا الان دارم راحتی رو احساس میکنم.
خیلی ها از اعضای سایت قربانی ندونم کاری شدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
دستتون درد نکنه، ولی می خوام بدونم اینا اون دنیا چه جوابی دارن به خدا و فاطمه زهرا بدن! به نظر من اینا از مشرکان زمان پیامبر هم وضعشون بدتره
خدا قوت به شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
salam
mer30 dastetoon dard nakone
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
امیدوارم حرفای منو پاک نکنین
با پاک کردن صورت مسئله اون رو حل نمیکنند.بهتره به صورت بنیادی به این مسئله توجه کنید.خیلی از جوانهای ما اسیر بحران جنسی هستند و اگه این درست نشه فاجعه به بار میاد.خواهش میکنم فکری به حال جوانهای بیچاره کنید.
خیلی از نوجوانهای ما متاسفانه به جای تحقیق و تفحص تو اینترنت که بزرگترین ویژگی مثبت اون هست، اولین چیزایی که سرچ میکنند آدرس سایتهای پورنو گرافی فارسی هست.
اگه بتونیم این نوجوانها و جوانها رو تو مسیر درست خودش بیاریم جلوی از هم پاشیدن خیلی از خانواده های نسل بعدی رو از الان گرفته ایم.من از نظر فکری شاید همسو و همگام با شما نباشم اما از این حرکت و این کار شدیدا حمایت میکنم.
با تشکر از شما
----------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،چرا نظرتون عمومی نشه؟
خیلی از افراد اعتراض می کنند که چرا نظر ما عمومی نشد.باید اشاره کرد که اکثر انتقاداتی که ارسال می شود حاوی کلمات رکیک و زننده است و از عمومی کردن اینگونه نظرات معذوریم
ناشناس
|
-
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
سلام عليكم
بخدا قسم من بعضي وقتهاخجالت ميكشيدم در اينترنت دنبال مطلبي بگردم چون ناغافل به مطلب يا عكسي از اين اوباش مفسد برمي خوردم وميخواستم از خجالت آب شوم ولي الحمدلله كه به دست شما عزيزان اين مطلب بر اورده شد دست شما درد نكند .به اميد پاكسازي كامل اينترنت . حسين.....
ناشناس
|
-
|
۰۳:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
به نام خدا
با سلام!
ضمن عرض تشکر و خسته نباشید. پیشنهاد می کنم بخشی در سایت شما تعبیه گردد برای وارد کردن آدرس سیار سایتهای گمراه کننده.
خدا قوت
ناشناس
|
-
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
با سلام و درود خدا وند بر پیامبر عظم

خدا خیرتون بده بزرگترین کاری کردید این گرگهای بیابانی همیشه فکر می کردن برای خودشتون ازاد ازاد می گردن نمیدونن تو این مملکت بزرگترین ادمها هم پیدا میشه نمیدونن غیرت ایرانی ها نمیذاره یک نفر تکون بخوره خیلی خوشحالمون کردید تمام بچه های خوزستانی از شما تشکر می کنم بزرگترین عیدی بود برای همه عزیزان ایرانی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
اگر مستند هایی که از سیما در این ارتباط پخش می شود را اینجا برای دانلود هم بگذارید خیلی خوب است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
آقا خسته نباشيد واقعا. در مجازات اينگونه افراد به نظرم بيشتر بايد كار روانشناسي انجام بشه. بالاخره خيلي از همين دمت گرم هايي كه دوستان گفتند ناشي از مراجعه ايشان به اين سايتها بوده و بعد از روي اعتقاد با آنها مبارزه كرده اند. البته در مورد سركردگان و حاميان بايد كار كيفري متناسب با جرم انجام بشه و از ساده نگري پرهيز بشه.
من حيث المجموع دست مريزاد و انشاء الله رعب و ترسي در دل افكار مريض بيافتد و هر فرنگ رفته روان پريشي اقدام به افتتاح چنين سايتهايي نكند. اجركم عند الله
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییه
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
سلام"با تشکر و خسته نباشید "از تلاش مستمر شما به منظور نجات جوانان ایران عزیز قدردانی نموده و آرزوی توفیق هر چه بیشتر شما را در این امر مهم از حق تعالی آرزومندم
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
باتشکر ازشما عزیزان که جلوی این پس فطرتها را گرفتین. انشا الله مزد کار شما عزیزان را آقا امام زمان خواهد داد. یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
اان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم
هرکس خدا را یاری کند، خدا نیز او را یاری خواهد کرد و ثبات قدم به او خواهد داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
عزیزان خیلی راحت میتوان با ادمین های اینگونه سایتها ارتباط برقرار کرد و آنها را به دام انداخت. رو کمک جوانان هم حساب کنید. یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
دست شما درد نکنه کار درستی کردید کاش زودتر انجام میشد چون این بی وجدانها خیلی جوونا و خانواده هاشونو به فلاکت کشیدن...
راستی یکی از مدیرای ........ به اسم ........... بود اگه اونم دستگیر کردین مارو آگاه کنید ممنون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
تبریک میگم که بلخره این سایتها بسته شود و اعضاء آنها دستگیر شدن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
لطف كنيد كساني كه تاپيك درست مي كردند را هم دستگير كنيد. چون از ريشه بهتر.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
سلام من تازه باگرد آب آشنا شدم من 2 سال هست دارم سعی می کنم سایت های غیر اخلاقی-ضد اسلام-ضد انقلاب را منهدم سازم اما نمی توانم راه های زیادی رو امتحان کردم مثلا دوست شدن با مدیر سایت و گرفتن پسورد ونابودی ولی هیچ وقت موفق نشدم حالا که این رو می بینم که شما خود این سایت هارا منهدم می سازید تا جایی که ممکنه آدرس این سایت ها را در اختیارتان می گذارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
به نظر من بايد واسه غير قابل عبور كردن سايت هاي خارجي هم يه فكري كرد ولي اولين اقدام بعد از اين فرهنگ سازي از طريق مدارس و خانواده هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
واقعا خسته نباشید

خیلی خوشحالم که اسم این سایت ها را برده اید حداقل با اشکار کردن اسم این سایت ها مادر و پدر ها می توانند با ادرس این سایت ها اشنا بشوند و جلوی بچه هایشان از رفتن به این سایت ها بگیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خسته نباشید، فقط یه نکته ای سعی کنید مطالب آموزشی برای پدر و مادرها بزارید چون الان خیلی از پدر و مادرها اجازه می دن بچه های کوچکشون بدون نظارت والدین با اینترنت کار کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
متأسفانه راه‌های عبور از فیلتر اون‌قدر دم دست همه‌ی افراد هست که تقریباً می‌شه گفت فیلترینگ خیلی هم مانع قدرتمندی نیست. امیدوارم راه بهتر و مؤثرتری برای مقابله با این گرگ‌ها، که به راحتی نوشیدن یه لیوان آب، عفت جامعه رو لکه‌دار می‌کنند ابداع شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خدا قوت !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
متاسفانه سایتهای غیر اخلاقی زیادند و کسی که به دنباله این موضوعات باشه بالاخره به اونچه که میخواد میرسه پس در کناره این کاره ارزشمند باید به فکره فرهنگسازی و آگاه نمودنه خانواده ها و جوانها بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
بابا چرا هر چى كامنت ميدم سانسورش ميكنيد؟!
ميگم اين ليلى نازه رو چيكار كردين؟
فعالترين مدير سايت بود!
لاله23 و اما87 هم كه مرد از آب در اومدن!
اين لاله23 تو سايت انقدر از حقوق زنان دفاع ميكرد كه همه باورشون شده بود خانم دكتره! عجب!
آقا اسمايى كه گفتم تو اطلاعات خودتونم هست!
پس خواهشا سانسورش نكنيد و كامنتمو نمايش بديد و بازم دمتون گرم و خسته نباشيد.
ناشناس
|
Portugal
|
۰۱:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
جالب بود تا هفته پیش همین سایت آویزون باز بود اما حالا همه برچیده شده، واقعیتش من برا پیدا کردن زن صیغه ای به این سایت مراجعه می کردم اما نمی دونستم اینقد خطرناکن و حتی به مطالب ضد دینیشون هم کاری نداشتم چون خودم آدم دینی و احکامی هستم. اما به هرحال من سایت قانونی برا صیغه پیدا کردم که مجوز هم داره، به خدا ما جوونیم باید فکری برا ما هم بکنن. به هرحال من آماده همکاری با شما و تبلیغات علیه این سایت ها هستم.
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
آفرین !سازمان اطلاعات ایران قویترین سازمان امنیتی و اطلاعاتی دنیاست !


ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
تو رو خدا همشون رو اعدام کنيد. اين کثافت‌ها اگه بيان بيرون دوباره مي‌رن سراغ همين کارهاشون و زندگي و آبرو و خونواده‌ي مردم رو به بازي مي گيرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
ننگ بر شما باد،فکر کردید با این مسخره بازی ها میتونید وبلاگ نویس ها و کسانی که مخالف شما مطلب مینویسند بترسانید؟از اینترنت و آزادی که توش وجود داره میترسید نه؟حالا هم یه علمشنگه ی جدید برای ترسوندن عوام،این است هدف شما و البته قابل حدس
-------------------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،شان یک ایرانی وبلاگ نویس خیلی بالاتر از افرادی است که به خصوصی ترین بخش زندگی مردم وارد شده و موجب گسستگی بنیاد خانواده می شوند و به هیچ اخلاقی پایبند نیستند
فکر نمی کنیم معنی آزادی انتشار تصاویر مستهجن و تصاویر خصوصی افراد بدون کسب اجازه از آنها باشد!
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خسته نباشید. واقعا پیدا کردن این همه آدم توی دنیای مجازی انرژی و فعالیت خیلی زیادی می خواهد. دستتون درد نکنه... دل ما که خنک شد...
ولی ای کاش این مساله رو یک کم ریشه یابی هم می کردند مسئولین ...
اونطوری که خودتون هم توی گزارشتون گفتید خیلی از عکسایی که توی این سایت بود از توی کوچه و خیابون گرفته شده بود .. چرا باید این عکسها را بشه به عنوان عکس شهوت بر انگیز توی بک سایت سکسی ارایه کرد ؟ ... آیا واقعا یک دختر بچه ای که موهاش بیرونه یا باد زده مانتوش رفته یک کم کنار .. باید به عنوان مدل سکسی نگاهش کرد؟ .. چرا اصلا بازار همچین چیزی باید وجود داشته باشه ؟
مساله دوم مساله فیلتر شکن هاست .. چرا باید به هر بهانه ای سایتها را فیلتر کنیم که استفاده از فیلتر شکن عمومی بشه .. پدر از پسرش بپرسه فیلتر شکن جدید چی سراغ داری؟ .. همین لینکی که خودتان توی سایتتون گذاشتین از سایت BBC فیلتره! برای اینکه بری ببینیش فیلتر شکن می خواهی ! بعد که فیلتر شکن پیدا کردی باهاش توی هر سایت دیگه ای می ری ! ...
به هر حال خسته نباشید! .. امیدوارم از آن طرف هم کارها را با دقت بیشتری انجام بدیم که مورد استفاده همچین سایتهایی از ریشه کمتر بشه...
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خدا قوت
در کنار این فعالیتهای ضربتی کمی هم به صورت بلند مدت بر روی جوانان کار کنید. بیشتر جوانان در معرض انواع تهاجم هستند و بنا بر طبع جوانی سریعا جذب چنین مفسده هایی می شون. مجددا خدا قوت و به امید موفقیت روزافزون
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
با سلام و خسته نباشید به خاطر کار پر ارزشتون اگر این سایت ها رو هم ببندید نور علی نوره با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
jone azizaton tamame ina ro begirn ................ , vaghan ina adamo bad bakht mikonan
logo sait ro gozashtam to weblogam bachiye ham logo ro bezaran toye sait va weblag hashon, be omid shanidan khabari digar az dastgiri in nanajib ha
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
دست مریزاد. از این اقدامتون واقعا خوشحالم. جانم فدای رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
امیدوارم هرکدومشون 10 بار اعدام بشن ولی مسئولین توجه کنند این حروم زاده ها با شگردهای جدیدی بر میگردن تو رو خدا به خاطر این موفقیت از فعالیتهای بعدی آدمایی مثل اینا غافل نشین و فقط اعدامشون کنید تا دیگه کسی جرات این کثافت کاری ها رو نداشته باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خدایا شکرش نمی دونید چقدر خوشحالم که دیگه می بینم این سایت ها وجود خارجی ندارن اگه بتونیم این نهضت جهانی کنیم خیلی عالی تر می شه از هر کمکی که بخواهید دریغ نمی کنیم
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
جالب اینجاس که همه کسانی که نظر دادن خودشون بازدید کننده بودن که اینقدر از جزییات خبر دارن.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
بهترین حرکت ممکن را انجام دادین، چون دیگه فیلترینگ عملا کارایی خودشو از دست داده بود.
دست گل همتون درد نکنه!
به امید روزی که فضای سایبر از وجود چنین حروم زاده هایی پاک بشه.
لطفا برای بقیه سایت ها هم فکری بکنید، مثل سایت زیر که از منزجر کننده ترین سایت ها است:
........................
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
چرا چت روم مای یاهو را در ایران نمی بندید. دوستی ها و گفتگوهایی که در این محیط ها انجام می شود هیچ نکته ی مثبتی ندارد و بسیاری از وقت ها به رابطه های فاسد کشیده می شود. کاش با جدیت جلوی دسترسی به چت یاهو را می گرفتید و به جای آن سایت ایرانی ای را جایگزین می کردید که از نظر اخلاقی تحت نظارت بود.
ناشناس
|
Canada
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خسته نباشید، خدا قوت. می خواستم بپرسم در حین بررسی سایت آویزون یه همچین قانونی رو یادتون نمی یاد دیده باشید؟!!
"عکسهای سکسی و غیر سکسی دخترای ایرانی که تو ایران زندگی میکنند رو با صورت واضح تو این بخش نزارید. هر فعالیتی که باعث در خطر افتادن جان کسی یا آبروریزی برای کسی بشود در این سایت ممنوع است. (در صورت مشاهده پست یا تاپیک پاک میشود)"
امام زمان یار صادق می خواد! نه هر که چهره برافروخت دلبری داند!! موفق باشید.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . اگر منظور شما این است که این افراد علیه نوامیس ایرانی مرتکب جرمی نشده اند ، باید در پاسخ شما گفته شود حتی آنچه که از این پایگاه نقل قول کرده اید نیز چنین معنایی نمی دهد. این جدا از این موضوع است که متهمان و پایگاههای اینترنتی متخلف توقیف شده تخلفات متنوعی داشته و تخلفات آنها الزاما تکراری نمی باشد. همانطور که مشاهده می کنید این متن به جهت جلوگیری از شناسایی افراد حاضر در داخل ایران درج شده . نه به جهت جلوگیری از انتشار تصاویر نوامیس ایرانی . فکر می کنم این موضوع کاملا روشن باشد. از توجه شما تشکر می شود. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
دهنتون سرويس كه اينقدر تايپ ميكنم و كامنت ميدم ولى نشونش نميدين!
همين!
ممنون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
واقعا خسته نباشید.دست مریزاد.
ایشالا همین جوری با قدرت ادامه بدید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
واقعا خسته نباشید.دست مریزاد.
ایشالا همین جوری با قدرت ادامه بدید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
نمیدونم چی بگم...
شاید این سایت ها ظاهرا" فقط مسائل غیر اخلاقی رو عرضه میرکدن..اما یه عالمه هدف کثیف داشتن..
خدارو شاکرم که همه عوامل دستگیر شدن..
و به همه ی سربازان گمنام خسته نباشید میگم..
واقعا اینو باید همه ی دنیا بفهمن که ایران و ایرانی یعنی چی..
مردم پارسی همیشه پاینده باشید..
به امیده پیروزیه همیشه گی کشورمون در برابر دشمنان و دشمنان جوانانمون..
مرسسی
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
khodavand negahdare shoma azizan bashad va shoma ra pirooz va sarboland namayad
hossein az england
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
يه نصيحت دوستانه به شما و همه بچه با غيرتا دارم.
به خدا اگه اون روزي كه هاشم آقاجري اون توهين رو به ائمه كرد اعدام ميشد اينا هيچ وقت جرأت نميكردن به امام حسين ع توهين كنن.
الانم دستتون رو ميبوسم اگر اينا رو اعدام كنين تا در آينده درس عبرتي بشه براي كسايي كه حتي فكر توهين به ائمه اطهار رو دارن.
اين رو به گوش ارشدا حتي شده با كنايه برسونين تا اونها اين مطلب رو به رهبر بگن.
رهبر نبايد اين بار كوتاه بياد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
لطفا نحوه ی دستگیری شون رو توضیح بدید. اونا که از راه های مختلف ( از قبیل پراکسی) از خودشون ردپایی نمیزاشتن.
ناشناس
|
-
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
به نام خدا
باتشکر از شما بابت متلاشی کردن سایت های مستهجن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
به نظر من این مفسدین فی الارض را اعدام علنی کنید .
اگر اسلام اجازه می داد .چون اعدام برای اینها کم است .خوب بود اینها را در اتش می سوزاندیم.یا با شمشیر قطعه قطعه می کردیم یا انکه در کیسه ای انها را انداخته و چند سگ را به جانشان می انداختیم .این عذاب دنیوی بسی کوچکتر از عذاب اخروی ای است که در انتظارشان است .پس بشارت باد بر ایشان عذاب الیم .
خواهشمندیم سخن مرا حذف نکنید
راستی مسائل فقهی راببینید اگر ممکن است اینها را در کیسه ای انداخته و سپس جلوی سگ ها بیندازیم .
این حق این خبیثان است .
خدا با حجاج بن یوسف ثقفی محشورشان کند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
از مسئولين و دست اندركاران اين امر خطير كه با تلاش و زحمت شبانه روزيشون در دستگيري اين گروه گمراه خدمت بزرگي به اسلام و انقلاب كرده اند تشكر ميكنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
این ها که در خارج بودند چطوری دستگیر شدند در هر صورت دست همه مسئولین و سربازان گنمام امام زمان عج درد نکند امیدواریم که جوانان ما هم سراغ علم و تحصیل باشند اینها همه قصد فریب جوانان را دارند من خودم روزانه بیس از سه ساعت با اینترنت مسغولم واقعا فضا را آلوده کرده بودند خسته نباشید
ناشناس
|
Iraq
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
ba arze salam va khaste nabashid:
mishe dar morede in gorouh bishtar tozih bedid
ناشناس
|
-
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
کارتون عالی بود

ناشناس
|
United States
|
۰۳:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
در جواب به دوستانی که خیلی ذوق دارن هویت برادرامون رو فاش کنین باید بگم ای کاش همین ذوق و شوقو برای فاش کردن اسم رانت خوارا، آقا زاده ها .....نشون می دادن . در ضمن باید بگم من مخالف برخورد با این جور سایت ها نیستم ولی فکر می کنم تا وقتی برنامه ریزی درست فرهنگی و اقتصادی برای حل مشکل ازدواج جوونها نشده این قبیل کارا نمیتونه تاثیر زیادی داشته باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
دمتون گرم!
انهدام سايتهاي غيراخلاقي و ضدديني كاري عالي بود!
ممنون!
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
سلام چرا كليه سايتهاي اينترنتي كه به اين شكال هستند متوقف نميكنيد ؟ چرا اسامي اينها رو منتشر نميكنيد تا كساني كه توي اين سايتها بودند و هي ميگفتند روشنفكر هستيم بفهمند كه چي به چيه و همينطور خيليها درس عبرت بگيرند . چرا گذاشتيد اين سايتها 6 سال فعاليت كنند و اينقدر دير دستگيرشون كرديد . لطفا جلوي بقيه سايتها رو هم بگيريد. مثل .................
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
آقا من يه سوال داشتم ايناي كه خارج از ايران رو هم گرفتيد
-------------------------------------------
پاسخ:بله دوست عزیز - اگر دقت کرده باشید سعید.م معروف به سیاوش حسین خانی ساکن کانادا هم توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شده است
ناشناس
|
Czech Republic
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
این مساله پذیرفتنی است که باید با این افراد مطابق قوانین جزایی و با رعایت عدالت برخورد شود اما دوستان سپاهی این را فراموش نکنید که باید وجود چنین سایت هایی که به زعم شما و بسیاری ناپسند است را در وضعیتی جستجو کنید که خود بر آن واقفید.ضمنا برخی از اتهام های مطرح شده علیه این افراد چندان با نوع عملکرد آن ها جور در نمی آید و چه بسا بسیاری از ناظران بی طرف را به یاد اتهام هایی بیاندازد که در گذشته هم برخی جریانات داخلی متوجه کشورهای خارجی کرده اند.ضمنا واژه خودساخته براندازی نرم توسط کشور های خارجی توهمی بیش نیست براندازی نرم اگر نفس این واژه را در ذات بپذیریم زمانی صورت می گیرد که جامعه مدنی شکل گرفته باشد و در برابر این شکل گیری حاکمیت سیاسی مانع تراشی کند و یا انسداد ایجاد کند.بنابر این کوشش کنید بنا بر قانون عدالت را جاری کنید و به اشتباه راه بادیه در پیش نگیرید که در این راه پیشتر هم عده ای رفته اند و از مسیر عدالت خارج شده اند.
ناشناس
|
Malaysia
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
یا علی دوستان دمتون گرم .. یه دنیا تشکر و خسته نباشید .. مرسیییییییی
ناشناس
|
Sweden
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
دستتون درد نکنه؛ متاسفانه تنها با بستن سایت و هک کردن اون نمیتوان با مسایل اخلاقی مبارزه کرد؛ و لطفا هر چیزی رو به دشمن و یا ضد انقلاب نسبت ندهید؛ اینها عموما افرادی هستند که از همین فضای انقلابی سو استفاده کرده و در پی انباشتن جیب خود هستند؛
در ضمن بیشتر از 70 در صد سایتها روی سرور های امریکایی هستند پس اینکه اینها هم از این سرورها استفاده میکنند ربطی به محل قرار گرفن سرور نداره؛
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
درود به شرف همتون
خدا پشت و پناهتون باشه _ دعای رهبرمون همشه بدرقه راهتون _ انشاله اجرتون رو از خدا بگیرین
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام دمتون گرم من خيلي دوست داشتم كه هك يادبگيرم و اين سايت هاي لعنتي رو از بين ببرم.
يه سايت بلدم كه عكس وفيلم مي ذاره بعد فيلتر شدن دومين ديگه ميسازه چه جوري به اطلاع شما برسونم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
من نگران بودم و همچنان نگران هستم.
من دختری کوچک دارم و نگران آینده او هستم. نظرات تمام کاربران رو خوندم. احساسی و کمتر با اندیشه. یکی از کابران راست می گوید : اگر اینها را ببندید باز هم خواهند آمد. نگرانی من هم همین است.
دوستان من هم از آنها متنفرم ولی یک سوال دارم آیا مشکل با اعدام آنها حل می شود؟ اصلا آنها در فضای سایبر برای خودشان سایت زدند و بی حد هتاکی کردند!
اگر دولت فیلتر نمی کرد و آزاد می گذاشت من می گفتم مسئول آن حالا وزیر فرهنگ یا فناوری و مخابرات یا هر کس دیگری بوده را باید اعدام کرد.
ولی موضوع اینست که کارهای لازم را کردند ولی روزی 25000 بازدید کننده داشت. من با دوستانم یک سایت آموزش کامپیوتر زدیدم به زور روزی 100 تا بازدید کننده داشت.(نرخ بالای جویندگان فن آوری !!!! )
خلاصه کلام اینکه جائی که باید درست کرد فرهنگ خودمان است.
و امیدوارم این چند هزار بازدید کننده دنبال سایتهای جدید نباشند و باید پرسید کسی برای آنها فکری کرده؟
باز هم خدا رو شکر می کنم که لااقل چند وقتی بدون نگرانی می توانیم به خانواده اجازه دهیم که به اینترنت بروند.
آن مجرمین هم مطابق جرمشان مجازات می شوند. نگران نباشید
و در آخر
« ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم »
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
خدا رو شکر بعد چند سال غفلت مسئولین بازهم فرزندان معنوی روح الله دست به کار شدند و دست این نامردان رو رو کردند.
به امید موفقیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
اذا جـــاء نصرالله والفتح
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
اينترنت دنيايي نيست كه بشه اونو فيلتر كرد.بايد فرهنگ مردم اونقدر بالا بره كه به اين سايتا نرن.وگرنه يكي كه از بين بره 100 تا ساخته ميشه.سعي كنيد كارهاي اساسي تر انجام بدين.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
به نظر شما چرا باید 300 هزار کاربر ثبت نام شده و تعداد بیشتری کاربر غیر ثبت نام شده هر روز به این سایت سر میزدند فکر نمیکنید اینها چیزی به عنوان تفریحات سالم کم دارد که به سمت اینها میرند تا وقتی جوان تفریح نداشته باشه و مشکلات اقتصادی جلوی ازدواج ها رو میگیره با بستن این سایتهای منحرف راه این 300 هزار نفرم به سمت دیگری منحرف میشه اگه میتونید به سمت خیرو صلاح هدایت کنید هنر کردید و گرنه 0000
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام
خسته نباشد ....
انصافا ایول دارید ...
من MCSE رو خوندم و در حال تدریسم ... خوشحال میشم اگر کمکی از دستم بر بیاد .....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
دوستان متشکر از زحماتتون ولي وقتي همه جور سايت و باهم فيلتر کردين چه توقعي دارين؟ چه سايت مستهجن باشه چه سياسي و يا حتي خيلي وقتي هيچ کدوم، ولي شما فيلترش مي‌کنين خوب همين باعث ميشه فيلتر شکن و اينجو چيزا زياد شن. هر چي هم سايت‌هايي که اشتباه فيلتر شدن رو به مسئولين ميگيم توچهي نمي‌کنن.
اولا سايت سياسي نبايد فيلتر بشه. مردم بايد حق و باطل و بشنون و خودشون تصميم بگيرن. اين نشانه‌ي ضعف که فيترشون مي‌کنيد. سايت‌هاي اشتباهي رو هم تو رو خدا وقتي اعلام مي‌کنن رفع فيلتر کنيد. بابا ما براي کاراي علمي و فني هم حتي مشکل داريم بعضا‍!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
اي ول داره !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
دستتون درد نکنه، جا داره خسته نباشید بگم به همه عزیزان و خوشحالم عوامل اط سپاه در این زمینه اینقدر قوی کار میکنند.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
بر قرار باشيد فقط زودتر با اسامي اصلي وتصوير كامل رسوا شون كنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
حذف سایت آویزون اثر بسزایی در جامعه جوان ایران خواهد داشت که اثرات آن را به امید خدا در همین سال جاری خواهیم دید، شب بیداری جوان ها کمتر، یا بهتر است گفت مفیدتر خواهد شد.

ضمناً مادر من هم دیگر اینقدر به من برنامه نویس وب که شب ها سایت آپلود میکنم مشکوک نیست. چرا که خیالش راحت است اینترنت پاک سازی شده است.
ناشناس
|
-
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
دست خوش. خوشمان آمد.
به به ،به به
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
ضمن تشكر از شما جهت جلوگيري از انحراف جوانان مجرد و متاهل نصفه و نيمه و جهت درس عبرت بقيه جوانان رعنايي....
لطفا در ملاء عام و بصورت سنگسار اعدام فرماييد
ناشناس
|
Denmark
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
لطفا تصاویری از نمونه جرم آنها را بزارید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
سلام اگر در بين ارزوهايم كه خيلي هم نيست يكي از درشترين انها را بخواهم نام ببرم نابودي اين شبكههاي فاسد شيطاني است كه سربازان واقعي امام زمان و رهبري عزيز انقلاب قدرتمندانه انها را رسوا و دستگير كردند حا لا خيلي احساس سبك بالي و راحتي ميكنم ميلياردها بار سپاس خدا ي را
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
الذین قالوا ربنا الله ثم الستقاموا...
کسانی که گویند رب ما الله است ودر آن استقامت کنند خدا برای کمک ملائکه نازل میکند.
شما به دین خدا کمک کردید و خدا شما را پشت و پناه است .خدا قوت
ناشناس
|
Canada
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
به عنوانِ يه عضو از خانواده قديم اطلاعات كه يادشون به خير.

تمام اين دوستانى كه اينجا comment دادن و از شما تشكر كردن ظاهرا از خود شما نيستن چون كلى ذوق زده شدن و تشكر كردن. پس شهر وند معمولى هستن. و جالب كه همشون از بازديد كنندهاى این سايت ها بودن. جالب تر اينكه همشون هم از فیلترینگ موجود عبور كردن !!!!!!!!!

بعد هم شما اين همه وقت و پول گذاشتين ۴ تا بچه ۲۰-۲۵ سال رو گرفتين . حالا مدیران سایت به كنار ولى اگه اون بچه ها مجرم بودن تمام اين آقايون هم مجرمند. ميدونم كه همچين يه كم به مذاقتون خوش نيومد. خوب حقيقت هميشه شنیدنش آسون نيست هر چند كه خود تون از اون آگاه باشين.

به ياد ياران قديمى كه اينو با هم زمزمه ميكرديم:

كجا رفت تأثيرِ سوز دعا
کجایند مردانِ بى ادعا
کجایند شور آفرینان عشق
دلیران سرکش سواران عشق

يا على
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
واقعا خدا خيرتون بده ، واقعا خدا كمكتون كنه ، در پناه امام زمان عليه السلام باشيد ، مطمئن باشيد دعاي ائمه عليهم السلام پشت سر شماست . همينطور با صلابت و موفقيت پيش بريد ان شاء الله . اين كثافتها اين پست ها اين .... ها . واقعا نميشه كلمه اي براي توصيف پستي و رزلي اونها پيدا كرد. هركدومشون به اندازه هزاران و ميليونها نفر آدم پست شست هستن .توي تاريخ كمتر افرادي بودن به پستي اينها يا اصلا نبودن !! يه فكري هم براي ماهواره ها كنيد اين دجالهاي زمانه .خدا اينها رو با شيطان و فلان و فلان و فلان در چاه ته جهنم عذاب بده . نابودشون كنين اين لجنزارها رو .نابوووووووووووود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
من شککه شدم !!! شاید خودمم خیلی اینجا رفتم !! شاید هممون رفتیم !!! خیلی از پستهاشو خوندم!!!! باورم نمیشه این بچه هارو گرفتین!!! ولی خوب بعضیهاشون حقشونه!! به نظر من اگه شما یه سایت برای تفریح و سرگرمی بزنید و امکاناتش عالی باشه به هیج وجه کسی دنبال این چیزا نمیره!!! باور کنید همه از روی بیکاری میرن!!خوب دیگه از فضای تکراری گوگل خسته شدن !! نه ؟ پس بهتره یه فکری به حال مردم بکنید!!! جووونای ما نیاز به تفریح دارن ولی با یه تفکر درست میتونید بهترین سایت برای تفریح و اوقات فراقتشون ایجاد کنید که دیگه دنبال اینجور سایتها هم نرن!!!!
حتی خود من!!! با تشکر !! در ضمن کارتون هم عالی بود ! خیلی روش وقت گذاشتین برای برنامه ریزیش !!! ممنونم ازتون رو حرفام فکر کنید
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
ببینید ...اکثر کسایی که اینجا نضر دادن,اومده بوذن یه سر به سایت مورد نظرشون بزنن که ازینجا سر در اوردن.....ذیگه روشون نشده ,اومدن یه نظری هم دادن
فقط اینو بگم که نون خیلیه رو شب جمعه آجر کردین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
لطفا بفرماييد اگ ر اين افراد با همكاري افراد غير حرفه اي موفق به اشائه چنين فسادي شدند . راهي براي ما وجود دارد تا با همكاري با شما به مقابله با آنها بپردازيم؟ ساده اش اينه كه ميخواهيم تخصصمون را در راه خدمت به فرهنگ ملي بكار بگيريم لطفا راهي براي همكاري امثال من باز كنيد. ممنون از زحماتتون
مدیر پایگاه به نام خدا

کاربر گرامی سلام
ضمن تشکر از شما به اطلاع می‌رساند جهت اعلام همکاری به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://www.gerdab.ir/fa/hamkari

مؤید باشید
مدیریت سایت "گرداب"
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
سلام و خسته نباشيد گرم به تمام دست اندركاران و عوامل اين عمليات من يك پيشنهاد داشتم درسته كه اين سايتها بسته شدن و دست اندركاران انها دستگير شدن ولي قدرتهاي غربي دوباره با افراد تازه سايتهاي ديگري شايد بدتر هم راه اندازي كنند اينترنت يك بستر عظيم كه اين گوشه كوچك اون كثيفه مي توانيم با اموزش صحيح به افراد جامعه و هدايت افراد به سمت استفاده كاربردي از اينترنت مانند يادگيري و اموزش سدي غير قابل نفوذ در برابر تهاجم فرهنگي ايجاد كنيم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
هم آره هم نه
قبول دارم نباید به مسایل مذهبی توهین کرد ولی سکس که خوب ایرانیش نباشه خارجی اش هست چند تا سایت سکسی ایرانی با مجوز وجود داره؟ جوابش هیچی است
یعنی امکان داره به نظر شما؟
یک کمی دیدتون رو باز تر کنید بعضی سایتهای سکسی رو باز بگزارید
ولی در جمع خسته نباشید کارتون عالیه
ناشناس
|
Czech Republic
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
نمی دانم کسانی که طاقت شنیدن صدایی جز صدای خودشان را ندارند چگون می توان به گفتار و ادعاهایشان اعتماد کرد. وقتی پیام پیشین مرا به دلیل تفاوت ناچیزی که با پیام دیگران داشت منتشر نکردیدبر من یک فرض مسلم شد و آن هراسی بود که شما گرداب نشینان را در بر گرفته است. چرا که می پندارم از قضاوت عمومی در هراسید وگر نه پیام این حقیر سرا پا تقصیر همچون سوزنی بود در میان پیام های دیگران که زبان به ثنای اقدام شما گرداب نشینان گشوده اند هرچند من هم قصد نداشته و ندارم اقدام شما را زیر علامت سئوال بگذارم فقط خواهشم این بود که از مسیر عدالت خارج نشوید و از حداقل های تعریف شده در قوانین داخلی ایران برای احراز دالت بکوشید و اگر کسی سزاوار مجازات نیست بی سبب بر او حکم نرانید.و البته گلایه ای در من و با من می ماند که چرا شما گرداب نشینان حتا صدایی متفاوت با لحنی ملایم را تاب نمی آورید.بنا به گفته پدر شعر پارسی رودکی بزرگ فقط در نظر داشته باشید:"هرکه نامخت از گذشت روزگار نیز ناموزد زهیچ آموزگار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
شما به جامعه اینترنت ایرانی خدمت کردید
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
باسپاس فراوان از کار ارزشمندتان - حتما بخشی را برای کاربران قرار دهید که سایت های غیراخلاقی و ضدارزشی را برایتان معرفی کنند. و نیز عضویت در خبرنامه را هم فعال نمایید تا برای اعضا ارسال شود.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
باسپاس فراوان از کار ارزشمندتان - حتما بخشی را برای کاربران قرار دهید که سایت های غیراخلاقی و ضدارزشی را برایتان معرفی کنند. و نیز عضویت در خبرنامه را هم فعال نمایید تا برای اعضا ارسال شود.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
با سپاس از مسئولین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
دستشون درد نکنه ولی به نظر شما با وجود فیلتر بودن این سایتها و دسترسی نداشتن تمام ایرانیها به اینترنت آمار 25000 نفر در روز بیش از حد زیاد نیست بهتر نیست که با این معضلات ریشه ای تر برخورد کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
واقعا دستتون درد نكنه. من چندين بار اسم اين سايتها راشنيده بودم و چند بار رفتم داخلشون ببينم چي هستن. حال آدم به هم ميخوره.
شما بايد با سايت rapidshre همكاري داشته باشيد و فايل هايي كه اين افراد در rapidshare آپلود كردن پاك كنيد. براي اين كار بايد با مديران سايت rapidshare ارتباط برقراركنيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای ........ پرواز را علامت ممنوع می زنید ......... با جوجه های نشسته در آشیانه چه می کنید
-----------------------------------------------
پاسخ:سایت های پورنوی فارسی-پرواز!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
قبلا گفتم باز هم میگم خسته نباشید
فکر کنم مجازات اعدام برای سرانشون کم هم باشه
تا درس عبرتی بشه برای سایرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
دست مريزاد
يه جا تو اين مملكت به خاطر خدا داره كار مي كنه اون هم سپاهه
اجرتون با سيد الشهدا
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت سربازان گمنام آقاامام زمان(عج).
بنده به عنوان یکی ازجوانان این خاک پاک ازشماعزیزان کمال تشکررادارم وخواهشمندم این شیطانهای انسان نمارابه سزای عمل پستشان برسانید.
دشمنان وبدخواهان جمهوری اسلامی ایران بدانندکه هیچ گاه به مقاصدواهدافشان نخواهندرسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
salam-avalan kare khobi anjam dadid va omidvaram movafagh bashid dar zemn emam ali farmode ke:harki ro ke mikhaie kochik koni bi khod azash tarif kon va bala bebaresh!!!shoma taze avale rahid hamonjor ke didid clip haie irani dige dasht jasho be filmaie gharbi midad in yani taze dare shoro mishe hala in taraf gozashte bood to site dar zemn kasaie ke bekhan az in chiza negah konan hatman bazan miran soraghe site haie dige ina tarafdari az on mojrema nist shoma be jaie inke ba sefate adama mobareze konid saie dar parvaresh dadane on sefate digashon bashid chon harchi bashe khoda az rohe khodesh to ma damide ta ma zende bashim pas mitonim behtarin va ham bad tarin bashim in tasirate mohite ke misazone sefate adamaro ba tashakor mehran
ناشناس
|
United States
|
۰۵:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
درود بر شما .
داشتم نظرات رو مرور میکردم دیدم شما به اظهار نظری اینگونه پاسخ دادید :
> " سایت های پورنو در محیط نت زیاد هست اما هیچ گاه اجازه نخواهیم داد سایت های فارسی پورنو با این حجم بازدید و مطالب فعالیت داشته باشند . " میخواستم بگم که دوست عزیز این افرادی که به همت شما دستگیر و این سایتها حتی " پورنو " نبودند . در واقع پستی کثیفی و نامردی . بی شرمی و غفلت اینها بیش از این صحبت هاست . چون نظرت دوستان در اینجا مورد مطالعه عموم هست وظیفه ی خودم دونستم که این مطلب رو گوشزد کنم. شما اگر جستجویی درباره صنعت پورنوگرافی در غرب و ملل مختلف داشته باشید خواهید دید که هیچ پدیده و مشابهی نظیر آنچه معدوم شد نیوده یا دست کم انگشت شمار بوده .
آخه کجای دنیا همچین افتضاحی ببار میارن ؟
با توجه به مطالبی که در صفحه اول برای مطالعه گذاشتید و همچنین اشاره با ناتوی فرهنگی و جنگ روانی ... این پدیده بعنوان استثنا هست .
" در فیلم های پورنو " همه عوامل از پشتیبان مالی و تهیه کننده و فیلمبردار و بازیگر گرفته تا مکان تهیه مشخص شده . حتی سازمانی که بر حقوق انتشار اون پورنو نظارت میکنه معرفی شده و ...
ولی این ... ( نمیدونم چه واژه ای برای این افراد میشه گذاشت ؟ ) ولی اینها به هیچ چیز پایبند نبودند . خلاصه کلام اینکه همان طور که پیشتر گفتم اینها تعدادی مریض جنسی هستند که هدفشون ساپورت و پشتیبانی این مرض در جامعه ایران بود .
( که همچنان معتقدم مسئولین باید برای درمان این مرض در جامعه ایران و بهبود و تغییر نگاه مردم به سکس راه حلی باندیشند .) تا چنین پدیده هایی از این نقطه ی ضعف سوء استفاده نکنند و نسل امروز و فردای ایران سربلند باشه .
باز هم از تلاش و پیگیری شما عزیزان سپاسگذارم .
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
سلام و خسته نباشید !!واقعا دستتون درد نکنه گل کاشتین!!! فقط این پیام رو در جواب اون کسی که گفته لطفا چت روم های یاهو را ببندین بفرستین که اینجا افغانستان نیست و دولت ما هم طالبان نیست!!! همانطور که با یه چاقو میشه جان کسی را گرفت میشه با همون چاقو (در اتاق عمل)جان کسی رو هم نجات داد چت روم ها اصلا ربطی به شهوت و مسائل جنسی ایرانی نداره پس بهتره فرهنگ اسلامی استفاده از این چت روم هارو به مردم کشورمون یاد بدیم نه اینکه با بستن این روم ها ادای طالبان رو در بیاریم !!!باز هم یک تشکر مخصوص دارم ازتون بابت انهدام سایت اویزون چون واقعا یه سایت اویزون تو اینترنت بود وهیچ سودی واسه کسی نداشت حتی ایرانی های مقیم خارج..... واقعا دمتون گرم خسته نباشید......خداحافظ
ناشناس
|
France
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
چرا با وجود فیلتر شکن انقدر بازدید کننده در طول روز داشته ؟؟؟
کارتون درسته ولی یه فکر اساسی باید بکنید . خیلی سایتا الان بازه و فعالیتهاش داره دنبال میشه .
سایت های خارجی رو چی کار میکنید ؟؟
با این حال ممنون . خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
لطفا نحوه دستگیری و عکس تمامی مضنونین مخصوصا افراد سایت avizoon.com را در سایت بگزارید.اگر ممکنه بگید محکومیت اعضای فعال این سایت چقدر است.و به طور مثال فردی که از اعضای فعال فقط در بخش های غیر سکسی سایت بوده و در امر تولید و انتشار تصاویر هیچ نقشی نداشته اما از اعضای بسیار فعال سایت در بقیه بخش ها بوده هم مجرم به حساب می آید.
با تشکر بسیار از این که فضای عاری از آلودگی را برای کاربران نت فراهم آوردید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
به نظر من پاک کردن صورت سوال کمکی به حل آن نمی کند. اینها همه ریشه ی دیگری دارد. بیشتر جمعیت ایران را جوانان تشکیل می دهند، جوانانی که از ریشه نابود میشوند. در تمام کشور های پیشرفته مسایل جنسی از ابتدا به کودکان آموزش داده میشود اما مثل اینکه در کشور ما این موضوعات برای بعضیها خوشایند نیست. حریص نگاه داشتن جوانان و مشغول کردن ذهن آنها به این گونه مسایل بخشی از سیاست کسانی است که می خواهند قدرت را در دست داشته باشند. جوانی که با این سایت ها و بسیاری دیگر از عوامل فساد در جامعه مشغول شود دیگر نمیتواند به سیاست فکر کند، نمیتواند به انسانیت و آزادگی فکر کند.وقتی تمام ذهن کودکان و جوانان را با جنگ و خشونت و موضوعاتی چون غزه پر کنیم نباید انتظاری بیشتر از داشته باشیم. بسیاری از ما در ایام محرم برای امام حسین سینه میزنیم و اشک می ریزیم بدون اینکه به اندیشه ی او و هدفش از کاری که کرد فکر کنیم....
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
کار شما حرف نداره چون نه تنها نظرات موافق بلکه مخالف را هم منتشر می کنید. این کار شما خیلی با ارزش است.
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
به هیچ کس ربطی نداره هر کس خود داند که به کی و یا به چی نگاه می کند.

ایرونی عصر حجری عقب مونده جهان سومی آبرو ریز و منزوی بی سر و پا

سرباز گمنام شده واسه من. الهی نامت رو پیدا کنن و گمنام نشی عقب مونده
--------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،فکر نمیکنیم تجاوز به حریم شخصی افراد در جامعه ، نشانه تمدن باشه درسته؟!
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
با تشکر از نیروهای متعهد
این کاری که شما کردین هرچند دیر بود ولی بموقع بود ... ان شاالله تا پاکسازی کامل اینترنت از این موارد سازمانی ...
خدا پشت و پناهتان باشد
زیر سایه حضرت مهدی در راه مبارزه با فساد (البته ریشه ای ) موفق باشید

خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
سلام دوست عزیز
شما در پاسخ به کامنت قبلی من این پاسخ رو دادید که سایت های پورنوی فارسی - پرواز .
اما همونطوری که هم من و هم شما میدانیم به هیچ وجه محیط مجازی نت با محدودیت سنخیتی ندارد و ایجاد محدودیت هایی اینگونه کاری بیهوده و عبث است حالا شما به تعداد خیلی اندکی از این سایت ها نفوذ پیدا کرده اید که عملا نفوذ به همه ی آن سایت ها یا وبلاگ ها کاری بعید است
همچنین دستگیر کردن تعدادی از آنها مشکلی را حل نمیکند زیرا این سایت ها همانطوری که گفتید تعداد زیادی کاربر دارند که برخورد اینگونه با همه ی انها محال به نظر میرسد ..... تاثیری ندارد ...... اشتباه است
در ضمن اگر شما و همکارانتان به خوبی در جریان باشید که اینگونه به نظر نمی رسد بخش عمده و خیلی زیادی از کاربران این سایت ها در بخش های غیر اروتیک این سایت ها فعالیت میکرده اند که اصلا مورد توجه قرار نگرفته اند .
نکته ی دیگری که میخواستم بگم در مورد سایت ...................... است که کاملا با موازین قانونی و اخلاقی منطبق است و هیچ گونه اثری از مطالب غیر اخلاقی در آن وجود ندارد اما متاسفانه بدست شما بسته شده است
با تشکر
-----------------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،هیچ گاه نمی توانید این سایت ها را با وبلاگ یا سایت های دیگر مقایسه کنید.حتما تعداد اعضا،میزان بازدید و شکایاتی که از این سایت ها شده را در بخش های مختلف سایت گرداب مشاهده نمایید
در ضمن سایتی که به آن اشاره کردید به نوعی با این پرونده گره خورده است
ناشناس
|
Germany
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
توجه توجه
اعتراض
سلام - مقال ای که مربوط به گروه هاگانا گذاشته بودید جالب بود ولی کاری که خودتان کرده اید (از بین بردن سایتهای که نظراتی دارند که بر خلاف نظام جمهوری شما هستند _سایتهای مستهجن_) نیز مشابه با کاری هست که گروه هاگانا انجام داده است
این گروه هاگانا نظرات وسایتهای ضد اسلامی را از شبکه ی اینترنت حذف کرده است و به عقاید ملت های مسلمان بی احترامی کرده است و شما نیز با حذف کردن این گونه سایت ها به عقاید و نظرات و تاملات گروه خاصی از مردم بی احترامی کردین
فک کنم کار شمام مثل همونا بوده
مگه نه؟؟؟؟ (دفاعی دارید حتما میخونم)
هرچند که کارتون جالب بود و باعث تعجبم شد ولی وقتی مطلب هاگانا را خوندم دیدم کار شما فرقی نداره با کار گروه هاگانا
------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،اولا که هیچ ایرانی موافق انتشار اینگونه مطالب نیست اگر هم باشند تعدادشان در بین جمعیت کشور عزیزمان بسیار اندک است،ثانیا اگر این عده کم خواستار امر غلطی باشد باید به آن تن داد؟!
در مورد مقایسه ای که کردید ، خداوند به انسان عقل داده و انسان قدرت تجزیه و تحلیل داره و بخوبی می تونه خوب را از بد تشخیص بده.
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
متسفانه اینترنت مانند سگی هار و بدون پوزه بند در جامعه ما رها شده است.
باید یک نقشه جامع برای اینترنت طراحی شود. خانواده ها، جوانان و تمام اقشار باید به فراخور حال آموزش های لازم را ببینند.
شما هم به نظر بنده باید یک شبکه امنیتی مردمی راه اندازی کنید. به قول امام راحل همه باید نیروی اطلاعاتی باشند. با توجه به گستردگی و سرعت انتشار مطالب در این فضا فقط یک نیروی مردمی می تواند با چشمان تیزبین خود دشمن را به طور کامل شناسایی کند.
یک چیزی شبیه اطلاعات پایگاه های بسیج. هر پایگاه یک مسئول اطلاعات و 10 نیروی مردمی داشت که همه چیز را رصد می کردند. همه چیز حتی چیزهای به ظاهر بی اهمیت مثل محل سکونت اتباع خارجی در محلات، مزاحمین نوامیس، توزیع کنندگان مواد و مشروبات و عکس های مستهجن و...
به نظرم اگر چنین شبکه ای برای اینترنت هم راه اندازی بشه، موفق خواهد بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
تبریک میگم واقعا از صمیم قبل بهتون تبریک میگویم.البته به خودم هم تبریک میگویم چون یه ایرانی هستم.من 2 سال تموم هک کردن سایت رو یاد گرفتم تا این سایت ها رو نابود کنم ولی نتونستم چون حامیشون بزرگ بود.وقتی این خبر رو شنیدم انقار بزرگرین عیدی روفتم.علی یارتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
به نام خدا
امیدوارم خودم یک هکر حرفه ای بشم تا دیگه چنین سایت هایی وجود نداشته باشه.انشاءالله
اجرتونم با خود خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
لطفا جواب منو بدید
شما همه اون 25 نفری را که بالا نام بردید دستگیر کرده اید؟؟؟؟؟؟
من که وقتی شنیدم چی کار کردید شاخ در آوردم!!!!!!!! هر روز دارم به سایت شما سر میزنم تا اطلا عات جدید بگیرم ولی متاسفانه هنوز به روز نشده لطفا هر چه سریعتر سایت را به روز کنید.
اصلا فکر نمی کردم در ایران بشه همچین کارهایی کرد و فقط کار FBI و اینجور سازمانهای آمریکایی است....
اگر واقعا همچین کاری کرده اید دستتان درد نکند.
---------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،تاخیر در تکمیل اسامی و اطلاعات سایر محکومین به دلیل تقارن با تعطیلات عید نوزوز است،بزودی اطلاعات سایر محکومین و سایت ها نیز در گرداب قرار خواهد گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
سلام دوست عزیز
من خودم به طور کامل در جریان این سایت های بالا و اون سایتی که در پست قبلم اشاره کردم بودم ولی متوجه نمیشم منظور شما چیه از اینکه میگین پرونده ایران تکست با پرونده اون سایت ها گره خورده
متشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
مستند شوک را برای دانلود روی سایت قرار نمی دهید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
با سلام.آقا دستتون درد نکنه.ماشا ا.. خیلی پیشرفت کردیم.لطفا ماجرای دستگیری در کانادا و دستگیری سایر متهمان رو اگه مشکل امنیتی نداره تو سایت بذارید .در ضمن قیافه ی این بی آبرو ها رو چرا نشون نمیدید؟
دستتون درد نکنه.
ناشناس
|
-
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
این که نشد معرفی باید هم اسمشون رو زد هم عکشون رو درست وحسابی نشون داد.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
خدا خیرتونه بده که یکی از دقدقه های امام زمان (عج) را برطرف کردید و جلوی فجایع زیادی رو گرفتید.
فکر نمیکردم این سایتها اینقدر سازماندهی داشته باشند.
البته در قدرت سپاه امام زمان (عج) شکی نیست ولی این اقدام انصافا برای خیلیها که غیر منتظره بود و یه بار دیگه قدرت نظام جمهوری اسلامی و سیستمهای امنیتیش رو برای دوست و دشمن ثابت کرد.
همواره دی این مسیر موفق و پیروز هستید انشاالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
ميدونيد مشكل ما ايراني ها تو چيه ؟ مثل اينه كه كلي غذا رو بذازي جلو يه آدمه گشنه بگي حق نداري دست بهشون بزني . من اصلا اعتقاد به اين سايت ها ندارم و ازشون طرفداري نمي كنم ولي مردم ايران براي چي بايد گشنه اين چيزا باشن كه با وجود فيلتر بودن اين سايت روزي 25000 نفر بازديد داشته باشه .
مشكل ديگه ما همرنگ شدن مردم با بقيست .
به اميد روزي كه از بدبختي ها خلاص شيم !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
با سلام
من فکر نمیکنم هیچ ایده ای بهتر از این باشد که برای والدین فرهنگسازی شود که طوری کودکان خود را جوان کنند که در سن 20 سالگی امادگی تشکیل خانواده را داشته باشند.و جوانان در پناه خداوند یکتا و بنا به فرمایش رسول الله زمانی که نمیتوانند گناه نکنند ازدواج کنند.
به نظر من این گناهان کبیره جز ازدواج برای ما راهی ندارد.چون ایمانمان قوی نیست.چون شیطان در کمین ماست.
از شر شیطان به خدای یگانه پناه میبریم.و تنها از او یاری میجوییم.
خدایا بر گناهانم لباس زیبای بخشش بپوشان و مرا یاری کن تا از گناه کاران نباشم.
خدایا به ما کمک کن تا بتوانیم زیبا زندگی کنیم که تو بهترین یاری دهندگانی.
در انتها از بین بردن زمینه گناه در اینترنت کشورمان را به نوجوانان و جوانان ایران زمین تبریک میگویم و از خداوند هستی بخش توفیق روز افزون و سر بلندی در دنیا و اخرت را برایتان ارزو میکنم.

با تشکر رامین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۳
الان بیست روزه که مردمو سر کار گزااشتین که امرروز عکس و مشخصات متهمین رو میگزاریم و دوباره بذ قولی میکنید جا داره و اخلاق حکم میکنه در صفحه نخست سایت از مردم پوزش بخواین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۳
سلام .
خدايي خسته نباشيد . حقيقتا كار سخت و نفس گيري انجام داديد . من برنامه رو از تلويزيون ديدم و شنيدم كه گفته شد كه اين افراد خارج از كشور زندگي ميكردن و با موارد حفاظتي و امنيتي آشنايي كامل داشتن و اين جالب هست كه نيروهاي سپاهي و حزب اللهي ما ، توانستند كه اعتماد اون ها رو جلب كنن و بكشونن ايران و اينجا دستگيرشون كنن .
واقعا كه اي والله و دست مريزاد داره .
ولي اجازه مي خوام نكته اي متذكر بشم
ونكته اين هست كه خيلي از جوانان ما و همچنين افرادي كه سن و سالي ازشون گذشته با اين سايت آشنائي داشتن و دارن . منظورم سايت آويزون هست . و خيلي از اين افراد از مطالب و عكس ها و فيلم هايي كه توي اين سايت بوده ضربه خوردن . حالا چه در استفاده كردن از اون ها چه اينكه عكسو فيلمشون توي اين سايت پخش شده و كلي آدم هم دانلود كردن . منظور اين هست كه خيلي ها ضرر ديدن و توي دلشون از صاحبان و عوامل اين سايت ها چركين و كينه دار هست .
خواهش ميكنم اسم واقعي و تصاوير اين افراد خيانت كار به دين و ملت و شرف و ناموس و حيا رو بدون سانسور و احتياط گري پخش كنيد و در دسترس همه آحاد جامعه قرار بدين كه مردم اين افرادي كه بهشون خيانت كردن رو خوب بشناسن .
ممنون . يا هو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۴
اگه 8 سال جبهه های رزمی ما شاهد عشقبازی بهترین بنده های خدا بودن الان جبهه های فرهنگی ما تشنه حضور جوونهای عاشق و برگزیده هستن! دمتون گرم!!! از ته دلم براتون دعا میکنم و حسابی بهتون قبطه میخورم! اما سرورای من چرا اینقدر دیر به فکر افتادین! درسته که جلوی ضررو گرفتن از هر جا منفعته اما جوونها و نوجوونهای زیادی تو این گردباد فرو رفتن که واقعا بی دفاع مردن!!!!! بازم دمت گرم عجرتون با ارباب بی کفنمون ان شا الله...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۵
من هم توی این سایت ها عضو بودم و شاهد مطالب بالا بودم و واقعا مخصوصا تو ایکس پرشیا کسی با پروفایل "صبح امید" واقعا دیونمون کرده بود! دم به دم الکی به اسلام حمله می کرد و تمام زهن ما مشغول پاسخ شبهاتش بود که وقتی توی برنامه "شوک" قیافشو دیدم که یه آدم یه لاقوا! بود و دستگیرش کرده بودند واقعا خوشحال شدم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۵
سلام
من خودم يكي از اعضاي قديمي اين سايت بودم و خيلي مدت بود كه سراغ سايت نرفته بودم و اتفاقي از طريق برخي از دوستان در ياهو همين ديشب متوجه شدم كه چه مساله اي پيش اومده
راستش مي خواستم بگم در بين اين افرادي كه در اين مطلب اسامي آنها ذكر شده عده اي هستند كه فعاليتشان در سايت بيشتر به دليل دوستي با ديگر اعضاي سايت بود و فعاليت اروتيك نداشتند و از خيلي از كساني كه در اين ليست نيستند بي گناه تر هستند. اگه امكان ملاقات با اين افراد وجود داره يه آمار بدين چون يكي دو تاشون بچه هاي خوبي هستند و قضيه هيزم خشك و تر در موردشون مصداق پيدا كرده مي خوام برم ملاقاتشون و براشون كمپوت ببرم( ميدونم كمپوت رو براي مريض مي برن ها ولي خوب الان اين مهدي همه كاره كه اسمش بين اون همه خلافكار نشسته فكر كنم بدجوري بايد مريض شده باشه)در ضمن سايت ايران تكست هم تا اون جايي كه من يادمه براي اين تاسيس شده بود كه اعضايي كه دلشون نميخواد براي صحبت با دوستان اينترنتي خودشون برن سراغ آويزون و ايكس پرشيا و دنبال يه محيط سالم مي گردن از اين سايت استفاده كنن تا شش ماه پيش كه من ازش خبر داشتم كاملا جاي پاستوريزه اي بود
فكر نميكنم كه مطلب من در اين بخش گنجانده بشه ولي خواهش مي كنم دست كم از طريق ايميل يه اطلاعاتي بگيرم
در ضمن اگر به عنوان يكي از اعضاي سايت نياز به پاسخگويي بود من در خدمتم
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۵
کارتان گلستان بود خسته نباشید
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۵
واقعا دستتون درد نکنه . شاهکار کردین اصلا باورم نیمیشه که چنین روزی دیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۵
هنوز از نحوه دستگیری خبری نشده بابا کم کم داریم شک میکنیم یکی جواب منو بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۵
آقا عید هم تموم شد.حالا لطفا سایت رو به روز کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
ایول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
آقا اومدیم همشون رو گرفتین دستتون هم درد نکنه . همشون هم مجازات شدن . آیا برنامه ای برای ایجاد محیط بهتر در اینترنت دارید که جوانهای ما بتونن به راحتی استفاده کنن . مثلا سایتهای مفید به علت عدم حمایت از کیفیت پایینی برخوردار هستن و استفاده از اونا سخته . در صورتی که سایتهای مستهجن رو خوب ساپورت و براش خرج می کردن . آیا برنامه ای برای شکوفا سازی کیفیت سایتهای فارسی دارید؟ یا فقط تنبیه و جمع آوری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
آقا هر چه زودتر عكس بدون سانسور و متن محاكمه و مصاحبه شون رو بذاريد.
من خيلي خيلي خيلي مشتاقم ببينم.
خيلي لحظه شماري كردم كه از تلويزيون ببينم ولي متاسفانه خوابم برد.لطفا فيلمش رو واسه دانلود بذارين روي سايت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
از صمیم قلب ازتون ممنونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
هر چند یکم دیر شد ولی دستتون درد نکنه. خیلی خوب بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
این کار جمهوری اسلامی ایران واقعا جای تقدیر دارد و من واقعا از این بابت خوشحالم خودم بارها تلاش داشتم در سایت عضو بشم و تاپیکی ایجاد کنم و یه سری مسائلی رو مطرح کنم تا شاید مدیران سایت در فعالیت سایت تغییری ایجاد کنند و به جای گسترس مسائل پوچ سکسی سعی کنند یه منبع مفید برای مشکلات و ... ایجاد کنند ولی مثل اینکه موضوع پیچیده تر از اینها بوده ...

به هرحال به نظر من هر انسانی اشتباهاتی میکنه من هم قبول دارم اینها واقعا گناه بزرگی رو مرتکب شدند . ولی احتمالا به اشتباه خود رسیده اند به نظر من جرم سنگینی نباید برای اینها در نظر گرفت چون واقعا اینها هم انسانهای فنا شده و بدبختی هستند که مسیر زنگی خود رو روی این مسائل پوچ بنا کردند به نظر من در این شرایط باید بخشید گرفتن . از مسئولین این اقدام خوب میخوام با بزرگی خودشون از این انسانهای بیچاره که دنیا و آخرت خود رو نابود کردند بگذرند و جرم سنگینی برای این ها در نظر نگیرند اینطوری این افراد هم به اشتباه خود بهتر پی می برند ...

ناشناس
|
-
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
سلام

من آويزونو از 10 سال پيش مي شناختم حتي مدتي در دوران نوجواني مشتري پر و پا قرص آويزون بودم تقريبا يه جور اعتياد به اين جور داستان ها،بعضي داستان ها چنان تصوير سازي قوي اي داشتند كه اثرشون چندين برابر يك فيلم پورنو بود.
اما بيشتر داستان ها حاوي سكس هاي خانوادگي و با محارم بودند،كه هركدومشون به تنهايي مي تونستند ذهن يك نوجوون 14 ،15 ساله رو كاملا تسخير كنند.
آن زمان هربار كه من آويزون ميومدم به خودم قول مي دادم كه ديگه به اين سايت سر نمي زنم،اما نمي شد .
يكي ار آرزو هاي من هك كردن اين سايت بود،ودست شما را صميمانه مي بوسم كه به اين آرزوي من جامه عمل پوشيديد.
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
سلام
بر تمام جان برکفان ایران اسلامی و گران سنگمان،
دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم.
بارها و بارها از این سایت ها دیدن کرده بودم.
با خودم همیشه فکر می کردم،چرا با داشتن نیروهای فوق العاده متخصص در تمام زمینه های کامپیوتر ،
سازمان امنیتی ما و دستگاه های اطلاعاتی ما،اقدامی جهت متلاشی کردن این سایت ها نمیکنه!!؟؟
وقتی دیدم که این سایت ها با همه ی اعضای آنها منهدم شد،به ایرانی بودن خود بالیدم.
از همه ی شما به عنوان یک ایرانی مسلمان سپاسگزارم.
خسته نباشید، میدونم که کار سختی بود.
یک سوال؟
چگونه میتوانم دانسته های خودم رو در مورد نرم افزارهای Spy Search در اختیار شما بگذارم؟
در مورد موتورهای جستجو،کمی بیشتر دقت کنید.
یا علی،
خالصانه متشکرم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سوالی که برام پیش امده اینه فقط همین افراد بودن یا هنوز افراد دیگری هم هستن که اسمو عکس اونها رو قرار بدید؟ و سوال دیگه که ایا شما حکمی که از طرف دادگاه براشون صادر میشه رو قرار میدهید؟؟ جالبه این افراد اغلب یعنی بیشترشون مجرد.جوان. و در حد تحصیلات متوسط داشتن
--------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،اطلاعات سایر شبکه ها بزودی در بخهش معرفی محکومین قرار خواهد گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
اساسا بدیهی است که ملت عزیز و با شعور ما همگی موافق این حرکت خدا پسندانه هستند یقینا این حرکت مانند جنبش مردمی برای مبارزه با منافقان خلق به شکل مردمی و خودجوش در همکاری با مسوولان به پیش خواهد رفت پدر و مادران و حتی خود جوانانی که گرفتار دام این گرگ های در لباس انسان شده اند تا نابودی کامل این دشمنان انسانیت به میدان می آیند. هر ایرانی عضو افتخاری مرکز بررسی جرایم سازمان یافته است خواهش می کنم در فرصت مناسب آمار گزارش های مردمی را منتشر کنید تا مشخص شود مردم عزیزمان چقدر دغدغه همکاری و مشارکت در این کار انسانی و اسلامی را داشته اند.
موفق و پیروز باشید ضمنا خبر عربی این عملکرد ارزشمندتان را در سایتمان گذاشتم از کشورهای عربی آمدند و تشویق کردند یقینا این کار خواسته همه انسانهایی است که فطرت سالمی دارند به ویژه مسلمانان مظلوم کشورهای دیگر که متاسفانه حاکمان فاسدشان به این گونه فسادها دامن می زنند بسیاری از این مسلمانها دوست دارند حاکمیت کشورهایشان از ایران در مبارزه با فسادهای سازمان یافته الگو بگیرند.
لطفا به این آدرس بروید تا نظر خواننده کشور عربی را درباره این مساله ببینید

http://www.alhiwaraldini.com/index.php/page,2083A7371.html
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
لطفا سانسور نکنید.
من یک خواهشی دارم. فضای اینترنت را پلیسی نکنید. لطفا یک مقاله در سایت قرار دهید که آزادی بیان را مشخص کند. ما وبلاگ نویسان با این وضع هیچگونه امنیتی نداریم.
به چالش کشیدن دولت و مسئولین سیاسی و حتی نوع حکومت و بحث بر سر قانون اساسی و بحث های دینی و چالشی، حق هر انسانی است.
بنده تا قبل از این دستگیری ها، این سایت هایی که منهدم شده نمی شناختم. و دقیقا نمی دانم چه مطالبی می نوشتند. ولی این جرم هایی که در بالا برای متهمین ذکر کردید، و بر علیه نظام جمهوری اسلامی مطلب نوشتن را هم ردیف با مسائل غیر اخلاقی و مستهجن قرار دادید، عجیب است.
در هر کشوری، روزنامه ها و رسانه ها و مردم از نظام سیاسی حاکم انتقاد می کنند و کسی هم آنها را بازداشت نمی کند.
این است که بسیار مهم است، آزادی بیان را برای ما روشن کنید.
منتظر پاسخ از سوی شما هستم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
نصر من الله و فتح االقريب و بشر المومنين...فالله خير الحافظا و هو ارحم الراحمين... و اين نشاني از وعده خداست براي رسوا كردن منافقين و كوردلان...
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
واقعا دستتون درد نکنه. اجرتون با امام زمان. در اطلاع رسانی و اجرای عدالت باید جوری رفتار کرد که هیچ کس جرأت تکرار این کارها رو پیدا نکنه. واقعا دست مریزاد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام و خسته نباشید . اگه بگم واقعا تعجب کردم و لذت بردم کم گفتم .اصلا باورم نمیشه که اینقدر قدرتی عمل کردید. خسته نباشید . یه سوال ؟ اینا بازم هستن که باید گرفته شن یا همشون این چندتا بودن که جوونها رو به بازی گرفتن ؟ یا معتاد بودن یا عقده ای؟ واقعا ببین کی ها ججون ها رو به بازی گرفتن . من به این سایتها می رفتم ولی خیلی وقت بود قطع ارتباط کردم . واقعا پشیمون هستم . الان فکر کنم شیطان هم از ککارهای اینا انگشت به دهن مونده داره نگاه می کنه . خلاصه موفق باشید . اگه بازم خبرای جدیدی هست بگید؟ آخر من نفهمیدم اینا مریض بودن یا اهداف خاصی داشتن؟
-------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،اطلاعات مسئولین سایر سایت های مستهجن و ضد دین به مرور زمان در بخش معرفی محکومین قرار خواهد گرفت
ناشناس
|
Australia
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
آخه ................ بستن سه چهار تا سایت ایرانی با وجود میلیاردها سایتهای خارجی با کیفیتی 100 برابر بهتر چه دردی را دوا میکند؟فرهنگ مردم باید بالا برود تا دوری کنند از هر انچه ناشایست است با پاک کردن صورت مساله که دردی دوا نمیشه.این از ضعف شما و این حکومت و ...............است که نمی توانند مردم را درست هدایت کنند.بودجه مملکت را برای کارهای بی هوده هدر ندهید.
-------------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،مطمئنا شما میزان اهمیت این 96 سات و سایت هایی مثل آویزون و ایکس پرشیا را متوجه نشده اید،مطمئنا به بازدید روزانه با وجود فیلتر دقت نکرده اید، حتما به تعداد پست های انجمن این سایت ها دقت نکرده اید،مطمئنا از موضوعات مطرح شده در این سایت ها بی اطلاعید
اگر از این مطالب مطلع بودید هیچ گاه این حرف را نمی زدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
من این سایتها رو دیدم واقعا برنامه ریزی شده بود که زندگی خصوصی مردم را منتشر کنن و به این وسیله قبح رفتار زشت شکسته بشه.

من مطمئنم اگر جوان مجردی وارد این سایت ها بشود عزیره جنسی اش بر اموزه ها و باورهایش می چربد و عادت خواهد کرد.

این موضوعات در غرب هم محدودیت های بسیاری دارد چه برسه در ایران اسلامی.

انهایی که فکر می کنند مبارزه با این سایت خوب نیست برای یک لحظه فکر کنید دختر و یا پسرشان در جستجوی علمی و یا تحقیقی چنین جایی را ببیند چه احساسی پیدا خواهد کرد.

به نظرم کار بزرگی صورت گرفته است
ناشناس
|
-
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام و با تشکر از شما سئوال من اینست که آیا آمار مستندو واقعی از میزان تاثیر اقدامات این گروه در جامعه وجود دارد. من گمان می کنم که غالب خوانندگان سایت های مذکور باور داشتند که بیشتر مسائل مستهجن مطرح شده در این سایتها ( مانند سکس ضربدری ، گروهی و...) نه در جامعه ما و نه در غالب فرهنگ های دیگر پذیرفتنی نیست و واقعیت ندارد و برای غالب بازدیدکنندگان جنبه سرگرمی و مضحکه داشته است. اما در خصوص القای شبه در باورهای اعتقادی و دینی چنانچه تاثیرگذاری منفی زیادی داشته است آنگاه اقدامات صورت گرفته در مقابل آنها جای تقدیر دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام

ازتون خیلی خیلی ممنونم که اینارو گرفتین
این سایت یه جوری به زندگی من گند زد که دیگه قابل جبران نیست

می خواستم بپرسم هنوزم درباره ی این سایت کسی مونده که بازداشت نشده باشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
واقعا"خسته نباشید .
اما بد نیست آمار ها بازدید از سایت و میزان دانلود مطالب و کلیپ ها رو در اختیار روانشناسان اجتماعی قرار دهید تا بررسی کنند چرا اینهمه بازدید از سایت ها صورت می گیرد ؟ و مطمئن باشید اگر تقاظا را کاهش ندهید . این گونه عرضه ها به هر شکل دیگری و با جذابیت بیشتر و افتضاح تر صورت خواهد پذیرفته . مطمئن باشید . مطمئن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
احسنت و دست مریزاد لطفا این حرکتهای شجاعانه مقطعی نباشد سلام و خسته نباشید . اگه بگم واقعا تعجب کردم و لذت بردم کم گفتم .اصلا باورم نمیشه که اینقدر قدرتی عمل کردید. خسته نباشید . یه سوال ؟ اینا بازم هستن که باید گرفته شن یا همشون این چندتا بودن که جوونها رو به بازی گرفتن ؟ یا معتاد بودن یا عقده ای؟ واقعا ببین کی ها ججون ها رو به بازی گرفتن . من به این سایتها می رفتم ولی خیلی وقت بود قطع ارتباط کردم . واقعا پشیمون هستم . الان فکر کنم شیطان هم از ککارهای اینا انگشت به دهن مونده داره نگاه می کنه . خلاصه موفق باشید . اگه بازم خبرای جدیدی هست بگید؟ آخر من نفهمیدم اینا مریض بودن یا اهداف خاصی داشتن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام و خسته نباشید

دمتون گرم. هر چند میدونم کار از طریق اینترنت و بحث هک نرم افزاری انجام نشدهو مسلما با مهندسی اجتماعی پیش رفتین!!!! اما باز هم نشون دادین که سیستم اطلاعاتی ایران از قوی ترین سیستم های دنیاس.

ضمنا مزید اطلاع مراجعه کنندگان گرامی عرض شود که این افراد از موارد بارز مفسد فی الارض شناخته میشوند و ان شا الله حکم اعدامشان پس از پیگیری های اطلاعاتی و کشف کامل روابط سایه ای آنها اجرا خواهد شد

تا باشه از این شاهکارها بیشتر ببینیم
ناشناس
|
-
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
دست شما دردن نکنه ، با توجه به پاسخ یکی از دوستان که گفته کلی سایت خارجی هست بگم که این سایتایی که الان اسم برده شد واقعا معروفن ! توی دبیرستان ما همش صحبت از اینا بود ! هر کس که سالمم بود اینا خرابش می کردن . دردود بر سربازان گمنام امام زمان
به امید برافراشته شدن هر چه بیشتر پرچم اسلام
خداوند گناه همه ی مارو می بخشه ، دوستان عزیز اگه تا بحال هم کاری کردین تو این سایت ها توبه کنید که خداوند مهربان ترین مهربانان است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
اولاً بايد بگم كه وظيفه نابود كردن اين سايتها با دوستامون بوده كه واقعاً هم كارشونو خوب انجام دادن و اجرشون با خدا ان شاء ا.. خدا خير دنيا و آخرت رو بهشون بده (خيلي وقتا از وجود اين مطالب مستهجن گريه ام ميگرفت به حال جوونا و مردم. آرزوم نابودي اين سايتا بود) پس كسايي كه ميگن بايد زمينه مشكل رو از بين برد و وضعيت اقتصادي رو درست كرد و ... بايد برن جاي خودش و به مسوول خودش گله كنن و از اونا بخوان.
ماه رمضان پارسال بود كه من رفتم توي اين سايت آويزون و يه هفته اي هم منو درگير خودش كرد يه موقع به خودم اومدم ديدم دارم راه رو اشتباه ميرم و سريع خودمو جمع و جور كردم. ولي خيليا رفتن جلو و غرق شدن.
به بعضي از عكسا كه نگاه ميكنم واقعاً ميمونم كه آيا اين آدم اين كارا رو كرده!!!!!!!!! آخه به بعضياشون اصلاً نمياد. بچه هاي دانشجو كه كاملاً واضح و مشخصه كه ازشون سوء استفاده شده و اغفال شدن. خودتون هم ميدونيد كه فقط كافيه كه يه نفر تو يه خانواده اي بزرگ بشه كه اجتماعي نباشن و ديدي از گرگهاي جامعه بهشون ندن. اين بچه ها وقتي ميرن دانشگاه آسيب پذيرترين جوونها ميشن و من موندم كه اين زالوها چطور دلشون مياد از يه ذات ساده و جوون و آسيب پذير سوء استفاده كنن. خانواده ها تو رو خدا به بچه هاتون بينش بدين. اينكه آفتاب و مهتاب اونا رو نبينه و خودشون هم تو يه فضاي در بسته بار بيان هيچ خوب نيست. مغزشونو آماده كنيد. باهاشون باشيد. نذاريد جذب اين كثافتهاي آشغال از خدا بيخبر بشن. سخته ولي ممكنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
چرا از ان وقت تا حالا تازه به فكر افتاديد انها 5 تا 6 سال فعاليت داشتند
مي خواستيد خودي نشون بديد!
فقط با بستن 2 تا 3 سايت مشكل ما حل ميشه؟
--------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،در بین این 96 سایت و دامین سایت های مهمی با تعداد بازدید بسیار بالا و حدود 300 هزار عضو بودند
مطمئنا متوجه اهمیت چنین سایت هایی خواهید شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
ولي من فكر مي كنم اكثر اين نظرات را يك نفر نوشته مخصوصا نظرات شديدا موافق را :)
-----------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،آیا واقعا نیازی به این کار هست؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
با عرض سلام مجدد
لطفا به سوالات من هر کدام که مقدور بود پاسخ بدید.(نمی دونم دیگه باید به کی قسمتون بدم تا ازتون جواب بگیرم.تو رو خدا جوابمو بدید)
1.محکومیت این افراد تقریبا چقدر است؟آیا کسی از بین این افراد اعدام خواهد شد؟
2.آیا واقعا در این سایت فعالیت سیاسی نیز صورت می گرفته؟
3.آیا محکومیت فردی مثل لیلی نازه فقط به خاطر مدیریت در این سایت بوده.4.آیا 4.افرادی که در قسمت های غیر سکسی سایت بسیار فعال بوده اما در قسمت سکسی سایت فعالیتی نداشته اند آیا مجرم هستند؟جرم آنها چیست؟چه محکومیتی در انتظار آنها است؟
5.چرا بعضی افراد بسیار فعال دستگیر نشده اند.افرادی که در قسمت سکسی سایت بسیار فعال بوده اند؟
6.آیا باز هم افرادی از این سایت دستگیر خواهند شد؟
7.لطفا در مورد نحوه دستگیری و خلاصه ای از چگونگی شناسایی و ... را در مورد این سایت خاص(آویزون)در اینجا بگزارید.
با تشکر دوباره از شما.من فقط جواب می خوام
ممنون.
-------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،برخی از پاسخ های شما در بخش های مختلف سایت موجود است و برخی هم بزودی در سایت قرار خواهند گرفت
ناشناس
|
-
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
واقعا از تعجب دارم شاخ در میارم.کارتون حرف نداشته. من خودم یه زمانی می رفتم به این سایت. و حالا که می بینم گرفتید دستتان را می بوسم.( گر چه من کسی نیستم.)
همشونو اعدام کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
خدا قوت کاش همزمان فرهنگ سازی در زمینه استفاده از ماهواره هم انجام گیرد یکی از معضلات اساسی خانواده هاست نمیشه که تا ابد بگیم ماهواره استفاده نکنید . بنظر میرسه فرهنگ سازی کمک به این قضیه میکند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
با تشکر از زحمات شما.متاسفانه در این دوران دشمن با تکیه بر انتشار فرهنگ های مستهجن ( ناتوی فرهنگی )و غیر انسانی سعی در استعمار فرهنگی کشور ما را دارد تا از این طریق بتواند به خواسته های خود که همان استعمار همه جانبه و وابسته گرایی ایران و مهمتر مردم ایران را به کشور های بلوک غرب بنماید و از این طریق اعتقادات مذهبی مسلمانان را ریشه کن سازد تا بتواد سلطه خو را بر جهان چیره کند
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام به نظر من کار خدا پسندانه ای کردید .متاسفم برای چنین افرادی که هدفی جز گمراهی و غفلت جوانان ندارند متاسفانه من هم چند باری به سایتشون سر زدم اما هر گز فکر نمی کردم با چنین باند گسترده ای روبرو هستم واقعا دلم نمی خواد دیگه سراغ چنین موضوعاتی برم
حیف وقت هایی که پای این کثافتها گذاشته میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام
ميخواستم عرض تشكر و سپاس فراوان خودم رو به دوستان گل سپاهي خودم تقديم كنم.
نظرات عزيزان رو كه مطالعه ميكردم بعضي از دوستان ميگفتن كه با يك دوتا سايتي كه شما بستي مشكل حل نميشه و بايد فكر فرهنگي كرد.

در جواب اين دوستانمون بايد عرض كنم كه بله كار فرهنگي لازمه ولي مبارزه با فساد رايج هم لازمه!
در ضمن اين سايتهايي كه دوستان سپاهي زحمتش رو كشيدن جزو سايتهاي مادر و اصلي تهيه و توزيع فحشا و محتواي سكسي در ايران بودند كه منحدم شدند و انشاالله ساير وبلاگها و سايتهايي كه نقش كپي برداري از اين سايتها رو داشتند خودشون چون منبعي ندارند جمع ميشن ميرن پي كارشون!

جمعم نشدن به دوستان سپاه ميگيم برن جمعشون كنند!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
لطفا اعلام کنید که این افراد دستگیر شده اند یا فقط سایت هایشان تعطلی شده و دوباره کارشان را در سایت های جدید شروع میکنند؟!
---------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،متهمین نامبرده در شبکه های بازداشت شده اند و سایت هایشان نیز منهدم شده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
باید خدمتتان عرض کنم با توجه به موفقیتهای خوب شما باز هم نمی توان منکر این اشتباه و گناه نا بخشودنی اطلاعات شده که چرا بعد از 6 سال اقدام کردید؟ در حالیکه این سایتها از سال دوم فعالیت بسیار قدرتمند شده بودند
2- قیافه بهت زده و حیران و ناامید و خسته بچه های اطلاعات سپاه بعد از دیدن حکم های این محکومین دیدنی خواهد بود وقتی با حسرت ببینید چگونه زحمات شما پایمال خواهد شد و خونش شهدا نیز هم!
شما مطمئن باشید اکثر این محکومین 2-3 سال حبس را در پرونده خود خواهند دید در حالیکه لا اقل 20 سال زندان برای پایین ترین رده این باند بزرگ هم کم است
3- لطفا وقتی پاسخ نظرات را درج می کنید با رنگ متفاوتی این کار را انجام دهید تا بهتر بتوان به آنها دسترس داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
با این پرچمی که بلند کردید کارتون سخت تر شد. فکر کنم تا چند وقت دیگه از امریکایی ها هم دستگیر کنید و تازه اون وقت اصل جنگ سایبرنتیک آغاز میشه =))
احمد متوسلیان کجایی که بگی هرجا در اقصی نقاط جهان گوینده لا اله الا الله هست آنجا وطن اسلامی ماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام
یه سوال:همشونو خودتون دستگیر کردید اگه اره دم همتون گرم
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
جوونی یه دوره ی پر تنشه که آدم میخواد با همه چیز و همه کس مخالفت کنه. جامعه ای که اکثریتش جوون باشن ممکمه خیلی زود بر علیه حکومت کشورشون قیام کنن. هیچ حکومتی هم در دنیا بی عیب و نقص نیست ( و همین مردم رو مشتاق اومدن یه ناجی میکنه که بسته به اعتقادات میتونه سوپر من باشه؛ مسیح باشه یا حضرت مهدی (عج) ) معمولا کشور های غربی ذهن جوونای خودشون رو برای اینکه متوجه کم و کاستی ها نشن معطوف میکنن به سکس. جوونایی که حریمی برای خودشون و نوامیسون نشناسن و تو لجنزار غریزه فرو برن کاری به کشورشون ندارن! این حیله ی کثیف رو واسه ما هم اجرا میکنن. جوونی که پر از نیاز ارضا نشده است خیلی زود بی خیال پیشرفت و علم و ... میشه تا مثل حیوونن ها به هر شکلی این نیاز ها رو ارضا کنه ؛ هر چند حیوون ها هم برای خودشون حریمی دارند! نمیدونم بین این همه نقشه برای نابودی ایران و از بین بردن خانواده بستن این سایت ها چقدر نقش داره, ولی بهتون خسته نباشید میگم. وحشتناک ترین مرکز های فحشا و بی مرزی غریزه مجازی رو بستید. کم کاری نیست. یه شروع محکم...آرزو میکنم ناجی قصه ی ما تکمیل کننده ی راهتون باشه و خدا ما رو بیشتر از این تنها نذاره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام به دوستان گل سپاهی . واقعا خسته نباشید . دیدم که به بعضی از پستا جواب می دین ، خواهش می کنم به پست منم جواب بدین ، جوابتون آرومم می کنه ........

می خوام تو صورت همشون نگاه کنم ، می خوام تو صورت همشون داد بزنم و بگم که چه بلایی سر زندگی من آوردن ! الان که خبر دستگیریشون رو شنیدم باور نمی کردم . برادران واقعی این مملکت ، خسته نباشید × سپاهی های گل خسته نباشید . من داشتم غرق تو کار اینا می شدم ، داستان هاشون رو که می خوندم به طرز عجیبی تو فکر می رفتم و درگیری روانی شدیدی توم ایجاد می شد . نمی دونستم راه درست کدومه . تا اینکه به خودم اومدم ، به وسیله ی یکی از دوستام ، دوباره برگشتم به خودم ، به نمازم ، به دینم .... ولی اون دوران که تو خلا دست و پا می زدم و این آقایون به من می خندیدن رو هیچ وقت فراموش نمی کنم .

یه گله هم دارم ، وقتی حضور شما و دیگر ارگان های اسلامی انقدر تو اینترنت کمرنگه ، اینا هم جرات کار پیدا می کنن .
شاد و پیروز باشید ، سال نو مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام به دوستان گل سپاهی . واقعا خسته نباشید . دیدم که به بعضی از پستا جواب می دین ، خواهش می کنم به پست منم جواب بدین ، جوابتون آرومم می کنه ........

می خوام تو صورت همشون نگاه کنم ، می خوام تو صورت همشون داد بزنم و بگم که چه بلایی سر زندگی من آوردن ! الان که خبر دستگیریشون رو شنیدم باور نمی کردم . برادران واقعی این مملکت ، خسته نباشید × سپاهی های گل خسته نباشید . من داشتم غرق تو کار اینا می شدم ، داستان هاشون رو که می خوندم به طرز عجیبی تو فکر می رفتم و درگیری روانی شدیدی توم ایجاد می شد . نمی دونستم راه درست کدومه . تا اینکه به خودم اومدم ، به وسیله ی یکی از دوستام ، دوباره برگشتم به خودم ، به نمازم ، به دینم .... ولی اون دوران که تو خلا دست و پا می زدم و این آقایون به من می خندیدن رو هیچ وقت فراموش نمی کنم .

یه گله هم دارم ، وقتی حضور شما و دیگر ارگان های اسلامی انقدر تو اینترنت کمرنگه ، اینا هم جرات کار پیدا می کنن .
شاد و پیروز باشید ، سال نو مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
نصقف این افرادی که میان اینجا و به نحوی ازتون تشکر می کنند و بدو بیراه به این سایت ها میگن خودشون عضو ثبت نام شده این سایت ها بودند یا بازدید کننده ثابت این سایت ها بودند و برای همین از محتویات سایت با اطلاع بودن . فقط به عنوان اعضا معمولی بودند نه فعال ..حالا مطمئینم سوال همشون اینه ایا اونها هم مورد پیگرد قانونی قرا مگیرند...!!! برای همین نصف بشتر سوال این افراد در مورد برخورد قضای یا این افراد دستگیر شده و ادامه بازداشت ها می باشد.. ...ممنون میشم جواب بدید !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
دست برادران سپاهي درد نكند. من خودم از روي كنجكاوي به اين سايتها سر زده بودم و تعجب مي كردم از تشكيلاتي كه به راه انداختن. فكر نميكردم روزي شناسايي و مجازات بشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام
با تشکر از زحماتتان

چرا عکس های این مفسدان و اسامیشان را درست اعلام نمیکنید؟؟؟

به نظر شما درسته هنوز آبروی اینا حفظ بشه؟؟؟
ناشناس
|
-
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
گیرم که بر سراین بام بنشسته در کمین پرنده ای...پرواز را علامت ممنوع می زنید...با جوجه های نشسته در آشیانه چه می کنید؟؟؟؟ برادران سپاهی کار از ریشه و بنیان خرابه!!!؟؟؟ اگر بخواهیم جامعه را اصلاح کنیم باید بدون درنظرگرفتن مقام و جایگاه افراد با اونا برخورد بشه تا بقیه حساب ببرن چیزی که در جامعه ما دیده نمیشه؟؟؟!!1چه بسا بسیاری از همین کلیپهای این سایتها نقش اولش یکی از هم افراد بوده!!!که الان داره ازاد واسه خودش می چرخه وامیدوارم نظرم حذف نشه و با پاسختون منو قانع کنید. ممنون خسته نباشید سربازان گمنام امام زمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
من با عدم انتشار کامل اسامی و چهره ی اون ها موافقم . چون به احتمال زیاد اونا پدر، مادر، خواهر، برادر یا فامیل دارن که هیچ ربطی به اشتباهات اونا نداشته باشن و اخلاقی نیست که آبروشون بره . وسط این هیاهو من دلم واسه پدر مادرای بی اطلاع میسوزه که باید تا آخر عمر سر افکنده باشن ...
تو این قضیه هم طرف شما رو می گیرم ( هر چند با رفتار ضربتی مخالفم ) به خاطر تمام زندگی هایی که خراب شد به دلیل انتشار فیلم،عکس و ...
اما بی تعارف قبول کنید که مشکل جوانان ما جای دیگست ، اونجا که خلا فکریشون باعث میشه هر چیزی به ذهنشون را پیدا کنه . امیدوارم به سهم خودتون در این زمینه هم فعال باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
مثل اینکه شما هیچ درکي از فضاي سایبر و حتی فضاي نوشتاري واقعی نداريد!!!
اگه کمي اینترنت کار کرده باشيد می دانيد که 15000 پست و 29000 پست و اينجور آمار يعني حماقت محض و غير ممکن! حتي سایت هایی با چند سال سابقه خیلی کم احتمال داره به 3 یا 4 هزار پست برسدو لطفا آمار و اخبار را به شکل واقعی و عقلانی منتشر کنید.
----------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،برای هیچ کس قابل درک نیست اما متاسفانه واقعیت دارد،به راحتی می توانید از افرادی که به این سایت ها سر میزدند تعداد پست ها یا تعداد پست های افراد فعال در این سایت ها را پرس و جو نمایید
متاسفانه عین واقعیت است
در ضمن برای سایتی با روزی 25000 آی پی بازدید مسئله غیر ممکنی نیست
ناشناس
|
-
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
با عرض سلام به خدمت برادران اطلاعاتي و سپاهي!
واقعا كار بسيار بزرگيه به خصوص در اين زمان كه تمامي كشورها به فرهنگ غني و كهن ايراني و بخصوص ايران زمين يعني وطن عزيزمون توسط عوامل سياسي،فرهنگي،تكنولوژي حمله ور شدند و مي خواهند در ذهن و افكار و اعمال جوانان و مردم ايران رسوخ كنند كه البته با اهداف شيطاني و پليد رسوخ ميكنند و اين فعاليتهاي واقعا ارزنده سدي است بسيار محكم در مقابل اين عوامل البته اين كشورها و افراد خود فروخته فقط در زندگي افرادي تأثير گذارند كه آگاهي لازم از دين و فرهنگ و پيشينه خودشان ندارند.
و در آخر واقعا از زحمات شما برادران متشكرم و اميدوارم كه در سايه آقايمان امام زمان (عج) به فعاليتهاي خودتان ادامه داده و سلامت باشيد.
با تشكر
ناشناس
|
-
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
با عرض سلام به خدمت برادران اطلاعاتي و سپاهي!
واقعا كار بسيار بزرگيه به خصوص در اين زمان كه تمامي كشورها به فرهنگ غني و كهن ايراني و بخصوص ايران زمين يعني وطن عزيزمون توسط عوامل سياسي،فرهنگي،تكنولوژي حمله ور شدند و مي خواهند در ذهن و افكار و اعمال جوانان و مردم ايران رسوخ كنند كه البته با اهداف شيطاني و پليد رسوخ ميكنند و اين فعاليتهاي واقعا ارزنده سدي است بسيار محكم در مقابل اين عوامل البته اين كشورها و افراد خود فروخته فقط در زندگي افرادي تأثير گذارند كه آگاهي لازم از دين و فرهنگ و پيشينه خودشان ندارند.
و در آخر واقعا از زحمات شما برادران متشكرم و اميدوارم كه در سايه آقايمان امام زمان (عج) به فعاليتهاي خودتان ادامه داده و سلامت باشيد.
با تشكر
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
آقا دمتون گرم !
نمیدونم چطوری تشکر کنم ؟ ولی کارتون خیلی خوب بود ! واقعا حال کردم ! خیلی برام جالبه که این سایت ها همشون پشتیبانی میشن و فعالیت این گروه ها سازمان یافه هست ! اجرتون با آقا امام زمان(ع) . ولی خوب آمارایی هم که میدین خیلی وحشتناکه ولی خوب طبیعیه که برای بعضی ها غیر قابل باور باشه ! من بعضا به خیلی از فروم ها و تالار های گفتگو سر میزنم البته نه از نوع مستهجنش ! و افرادی رو میبینم که بیشتر از این ارقام هم پست دارن ! ولی آمار مربوط به تهیه کلیپ ها هم خیلی جالبه ! حتما پول خوبی میگرفتن نامرد ها . . . هرچی بکشن کمه ! بازم میگم دم برادارای سپاه و اطلاعات گرم گرم گرم !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
بابا دمتون گرم به خدا اگه اينا رو با بد ترين وسايلم شكنجه كنيد و بعدش اعدامشون كنيد بازم كم در حقشون كرديد . خدا قوت . فقط اگه ممكنه حكماي دادگاشونم بنويسيد . علي يارتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام خسته نباشید امیدوارم ارگانهای دیگر مثل وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی و قوه قضائیه هم کم کم با شما پاسداران همکاری بیشتری داشته باشند و واقعا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متشکرم که باز دلسوزانه تر از همه در این امر پیش قدم شد و واقعا مثل سالهای دفاع مقدس جهادی عمل کرد و در اینجا مخصوصا از وزارت اطلاعات خواهش می کنم همسو با سپاه بتواند بهتر بدرخشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
سلام

تو یکی از نظر ها نوشته بودن که برای بررسی سایت هایی که مشکوک هستن جایی بگید که گزارش بدیم و بررسی کنن
عزیز دلم باید بگم که وزارت اطلاعات رو برا همین کار درست کردن همچنین خدایی نکرده 110 هم بعضی موقع کمک میکنه
----------------------------------------------
پاسخ:در بخش گزارش مردمی قادر خواهید بود گزارش تخلفات را برایمان ارسال نمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
بسم الله....... و سیعلم الذین ای منقلب ینقلبون.
دم برو بچه های سپاه و اطلاعات گرم! ای شالا خدا بهشون توفیق بیشتر بدئه تا ریشه همه این عوضیها رو که باعث ننگ برای ایران و ایرانی و ضلالت جوانان پاک ایران زمین میشن بکنن..... اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
با عرض سلام و خسته نباشید .
از شما برادران سپاهی تشکر میکنم کاری که شما کردید و نتیجه ای که این کار داشت اگر بیشترر از 8 سال جنگیدن نباشه کمتر نیست.99%کلیپهای مستحجن توی موبایلها از این سایتها در میومد..خدا خیرتون بده
ناشناس
|
-
|
۰۲:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
این احسان م. رو میشناسم بچه محلمونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
اینها رو باید آویزون کرد تا عبرت بشه!
امن خودم حتی یک بار هم به این سایت ها نرفته ام، چه برسه به اینکه عضو بشم! ولی یک مدتی بود که خبرنامه از یکی از اونها دریافت میکردم! و این برای من که خودم تخصص در امر شبکه دارم جالب بود! که اینها تا چه حد دنبال عضو گیری و فعالیت هستند.
بهتره سرچشمه ی این جریانات مورد بررسی قرار بگیره و البته فرهنگ سازی و معرفی صحیح فیلترینگ هم مورد انتظار هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
با سلام .
من از شنيدن اينكه اين سايت ها بسته شدند بسيار خوشحال هستم .
با اين كار كسي جرات تكرار نخواهد داشت .
فيلم هايي كه دراين سايت ها منتشر شد بسيار ناراحت كننده بود. اينكه چهره ي زن ايراني اينگونه فاش شود بسيار ناراحت كننده بود .
دوست داشتم من هم ميتوانستم به شما كمك كنم . با تشكر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام و خسته نباشید
دمتون گرم
برای دوستانی که اطلاعات ندارن عرض میکنم!اینکه وقتی آدرس سایت(مثلا آویزون) رو میزنی منتقل میشی به این دامنه! یعنی صاحب اون دامنه یه همچنین کاری رو انجام داده و تنها راهش اینه که صاحب دامنه گرفته شده باشه

ضمنا این کار، یه کار اطلاعاتی بوده نه کار هک و... . اینکه یه آدم رو از کانادا بکشی ایران و دستگیرش کنی کار بزرگیه!! (شاید هم مثل شهرام جزایری تو کانادا گرفتینش!)

قوی تر از این کارها رو از سپاه دیده بودیم ولی این به دلیل درگیر بودن آحاد جامعه بسیار تو چشم اومد

نهایتا با توجه به اینکه خیلی از دوستان مایل به شرکت در بحث و اظهار نظر به هم هستن اگر محیط (فروم) فراهم بشه میتونه خیلی مفید باشه


یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
ضمن تشکر از برادران و خواهران سپاهی لطفا 300,000 کاربر ثبت شده را هم دستگیر بفرمایید چرا که اکنون آنها هم عضو رسمی این باند میباشند و بسیار برای جامعه خطرناکند حتی بیشتر از خطر دشمنان خارجی البته نا گفته نماند احتمالا خانواده این افراد نیز تا کنون منحرف شده اند و آنها هم باید دستگیر شوند و ضمنا کسانی که با این خانواده ها در ارتباطند پیشاپیش از شما عزیزان تشکر می نماید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
لطفا بفرمائید سایتهای مستهجن را از چه طریق می توان به اطلاع شما رساند
با تشکر
-----------------------------------
پاسخ:در بخش گزارش مردمی می توانید تخلفات سایر سایت ها را ارسال نمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
بد کاره ای نزد خدا رفت و عفو خواست . حق گفت : گیریم توبه تو قبول باشد آن قوم که از راه به در کردی چه ؟!
ناشناس
|
-
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
افرین درورد بر سپاه اسلام.گویا بعضی دوستان نمی دونند همه ی اونارو گرفتن حتی از امریکا کشوندنشون ایران.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
با سلام
میدوارم در مورد مفسدین اقتصادی هم با همین اقتدار اقدام کنید و همانند این پروژه رسواشون کنید
خواهش دارم ملاحضه کسی رو نکنید و واقعا اعتقاد داشته باشید که خدایی هست و شما پاسخگو هستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
به هر حال خیلی زحمت کشیدید ولی این تازه اول راهه مطمئنا اونوریها دنبال راههای جدیدتری هستند .اما زیاد به خودتون غره نشید . میدونید چندین ساله اینا دارن فعالیت میکنند وشما حالا تونستید اونارو شناسایی کنید یعنی اینکه همیشه شما یه قدم عقبید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
خدا قوت.
انشاء ا... خود آقا امام زمان اجر اين كار بزرگ رو بهتون بده.
امروز كه اين مطالب رو خوندم به شدت به ايروني بودن خودم مغرور شدم.آخه كار خيلي بزرگي كردين.
اميدوارم در سايه ي لطف و مرحمت آقا امام زمان و به كمك دستان بريده ي حضرت ابوالفضل(ع)،هميشه توي راه بزرگ و مقدسي كه در پيش گرفتيد موفق باشيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
انصافاً كار بچه ها محير العقول بوده، خدا مي دونه چه زحمتهاي شبانه روزي اينا كشيدن تا اين كثافتا رو دستگير كنن. من خودم دست همشونو مي بوسم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
با عرض سلام و خسته نباشيد از اينكه اينجور سايتهاي مخرب رو براي هميشه بستيد واقعا متشكرم من خودم با تبليغات يكي از دوستانم داخل سايت آويزون شدم و ديدم چقدر اين سايت از لحاظ مستهجن بودن و مخرب بودن فعال هستش و حتي در برخي موضوع ها باعث مي‌شد كه افكارم به چيزهاي ديگري سوق پيدا كنه هم از لحاظ زندگي عادي دور بشم و دائم به فكر اين چيزهاي بي ارزش باشم و هم از لحاظ خلق و خو تحت تاثير قرار بگيرم ولي از وقتي كه ازدواج كردم تازه فهميدم كه چقدر اينها مردم رو به فساد مي كشيدن. اميدوارم كه ملت خودشون به حدي رشد فرهنگي و عقلي داشته باشن كه اگه همچين سايتهايي باشه خودشون داخل اونها نرن. با تشكر از زحمتهاي شما.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام
حقیقت اینه که کنجکاوی نوجوانان و جوانان باعث میشه این سایت ها بازدیدکننده داشته باشند . بعضی ها بعد از کنجکاوی (مثل من ، در دوران مجردی ) از این سایت ها دوری می کنند و برخی در این منجلاب فرو میروند . روزی که وارد این سایت شدم ، چندین سال پیش بود ، حدود 1 سال عضو بودم و توش میگشتم ! تا اینکه 1 روز همسرم (که هنوز نامزد بودیم) متوجه موضوع شد ... خیلی خجالت زده شدم و مانند 1 کشیده که برق از سر آدم میپرونه به خودم اومدم ... ولی همیشه آرزو داشتم که جوانهای همسن و سالم این سایت رو پیدا نکنن !!!!! ولی افسوس که کنجکاو مقل من زیاد بود !!! حالا از چندتا چیز همیشه خجالت میکشم ! یکی اینکه با چه آدمایی و سر چه چیزایی بحث کردم تو اون سایت ! بعدش هم اینکه چطور خودم رو جلوی خدا بد کردم ... فکر کنم شما به نسل نوجوان و جوان کمک بزرگی کردید ! جالبه که قیافه نصفه و نیمه ای هم که منتشر کردید از این آدمها چه قدر نشان دهنده کریه بودن اونهاست ! و از اون جالب تر اینه که چند زن و چند جوان (خیلی جوان( بین اینا هستن ... واقعا قلب آقا رو شاد کردید ... امیدوارم کارهای پایه ای و زیر بنایی رو هم بقیه ارگانها مثل شما درست انجام بدن .... خدا من و دیگر کاربران امثال این سایت ها رو ببخشه ... یه چیزی هم هست ، یادتونه قانون کلاه ایمنی برای موتور سوارها به زور اومد میون مردم ! یا قانون استفاده از کمربند ایمنی به زور و جریمه وارد زندگی ها شد ! یا اون برخوردهای شدید با اراذل و اوباش ! شاید با افرادی که این سایت ها رو راه انداختن هم باید همین برخوردها بشه ... کاش به طور کامل عبرت بشن ... راستی ، من از همین جا توبه میکنم و اعلام میکنم که از خدا ، طلب بخشش میکنم و آرزو میکنم هیچ وقت رازم فاش نشه ... یا ستارالعیوب ...
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
به اين ميگن پاسداري از ميهن پاسداري که فقط جنگيدن در جبهه ها نيست اين هم يه نوعش هست که خيلي هم مهم است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
دستتون واقعا درد نكنه... خسته نباشيد... اما اينها تنها بخش كوچكي از اين سيستم بودند. تكليف تصاوير و فيلمهايي كه به وسيله بلوتوث در اماكن عمومي دست به دست مي شود چيه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام با تشکر بسیار از تمامی سربازان گمنام امام زمان بخصوص سپاهیان جان بر کف . امیدوارم این کار ادامه داشته باشه تا جایی که کسی جرات انجام این جور کارهارو نداشته باشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
ببخشیدا
شما یه مشت ترسویید
فکر کردید این هنره که یه مشت تشکرو چرتو پرت خودتون هرروز اضافه میکنید؟!!!
اگه مرد بودید و وجدان داشتید نظرات من و انتقادات دیگه رو بی طرفانه میگذاشتید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
تا وقتي خبر و تصوير به دار كشيده شدن اينا و امثال اينا از رسانه ملي پخش نشه فكر نمي كنم ديگراني كه در ادامه اين راه كثيفند حساب كار دستشون بياد ...
يكروز جايي به نقل از رهبر مان خوندم بزرگترين مساله كشور مان بعد از دفاع مقدس "اعتياد" است. اينقدر مسولان ما سرشان را زير برف بردند و دعواي نام و نان كردند كه همه چي مون داره مي شه افسوس و افسوس و ... من همسر يك جانباز نخاعي هستم و به خدا كه دلم ان خون مي شود از اين همه بي تدبيري فرهنگي ... خدا به همه كساني كه در راه كشف و انهدان اين شبكه هاي حيواني خون دل خوردند و كوشيدند اجر شهداي جهاد اكبر و توفيق ادامه راه عطا كند انشا الله .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
خدا خیرتان بدهد اما چرا اینقدر دور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بارها به کافی نت ها که میرفتم میدیدم پارتیشن های کناری بعضا در این سایتها پرسه میزنند!!!!از چندسال پیش!!!!البته که هروقت ماهی راازآب بگیری تازست اما.....فکر میکنم اقدام خیلی دور اما باقدرت صورت گرفت.واقعا ممنونم.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
این امر خدا پسندانه را به شما و تمامی مسلمین جهان تبریک می گویم و امیدوارم با محاکمه کردن این شیاطین
دیگران نیز عبرت بگیرند و بدنبال بی بندو باری و روابط نا مشروع نروند زیرا بازگشت همه به سوی اوست.و من الله توفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
اقا چرا نمی ذارین کار خودشونو بکنن؟ اخه چرا اینهمه به جوونهای مردم گیر می دین؟ چرا نمیذارین فساد رو تو جامعه پر کنند!!!
ما اینهمه مراقب غذای شکم خودمون هستیم، اینو نمی خورم معدم ناراحت میشه از این رستوران نمی خورم اقا دستکش نمی پوشه، این به مزاجم نمی سازه،.. اخه چرا یه ذره به فکر غذایی که به روحمون می دیم نیستیم؟ کسانی که از کار این انسانها!!! و مثل اینها دفاع می کنید، می دونید روح با همین چیزا الوده می شه یا اصلا براتون مهم نیست که به روح حیوانی و شهوانی تبدیل بشین
دست مریزاد امیدوارم محاکمه عادلانه ای بشن همه مفسدین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
ايول.اگه فقط بگين چه جوري گرفتين خيلي خوب ميشه!
ناشناس
|
-
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
dametoon garm
ناشناس
|
-
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
درود بر برادران پاک سپاهی.راستی چرا فقط به مخالفت ها پاسخ می دین ؟ امروز یکی از بچه ها ی محل اومد و گفت : پسر یه خبر بهت بدم بال در بیاری ؟ عقده هات خالی شه ؟ کیوان دوست بچگیم بود . وقتی خبر دستگیری اعضای آویزون رو داد باورم نمی شد ! اگه آمار سایت درست و جدید باشه ، منم یکی از اون 300 هزار نفرم . آویزون محیط عجیبی بود ، انقدر رفتم توش تا بالاخره گیر افتادم و عضو شدم . وقتی توش عضو می شی همه چیزتو ازت می گیره و همه چیزتو می گیره و چیزایی بهت می ده که زرق و برق دارن و مطلب خیلی برام مهم بود واسه همین همه ی نظرات رو خوندم ، دوست عزیزی که گفتین آویزون محیط غیر سکسی هم داشته ، یه چیز از من بشنو که اونجا بودم ! آره داشت (گفتگوی ازاد ) ! ولی وقتی توش چیزی می نوشتی جرات نمی کردی اسمی از ائمه یا اعتقادات اسلامی ببری ! چون مسخرت می کردن ، به خیال خودشون روشن فکر بودن . جذابیت آویزون از یه طرف مثل گرداب می کشدت تو و لازمه ی دخول جا گذاشتنه اعتقاداتته .......
دوست عزیزی که گفته بودین این فقط یه سایته ، هزار تا سایته دیگه هم هست ! از من بپرس ! منی که اونجا رو حس کردم ، آویزون بیچارت می کنه . شاید یه وبلاگ مستهجن یه نفرو چند دقیقه ای به فساد واداره ولی محیط آویزون دوستانه بود . واسه همین نمی فهمیدی از کجا داری ضربه می خوردی . نمی دونستی ضارب کیه !

گذشت و گذشت تا رسید به تیر ماه ، بعد 3-4 ماه نوشتن تو آویزون ( خدا رو شکر که نوشته هامم مستهجن نبود ) یه روز سر کلاس تقویتی معلممون یه کتاب معرفی کرد ، حماسه ی حسینی ...
می دونستم بابا این کتابو تو کتابخونش داره ، ولی نمی رفتم طرفش چون روشن فکر شده بودم ! اون روز رفتم و خوندمش ، زار می زدم ........... هر چی خانواده می گفتن چی شده ساکت بودم . چی می گفتم ؟ می گفتم من ، پسر حسین ، سید ، پدرشو به کی فروخت ؟ چه جوری فراموشش کرد ؟ روسیام آقا ...... روم نمی شه برم سمت جانمازم آقا ، به مادر سادات قسمت می دم آبرومو پیش خدا نریز ...آبرومو بخر ......آخ که چه خس خوبیه وقی که تو تو قلبمی آقاجون ..... آقاجون خیلی ماهی ......

بعد از اون از سایت اومدم بیرون ، از همه ی مدیراش بدم میومد ، می دونستم یه چیزی با هم دارن . متاسفانه اکثر اعضای آویزون مثل من هنوز به سن قانونی م نرسیده بودن ! راحت گول می خوردیم . راحت می شد مغزمون رو شستشو داد . رو سیاه بودم پیش امام زمانم . ایمانم خیلی ضعیف بود .........
رفتم پیش مشاور ، همه چیو بهش گفتم ، گفت کار خلافی هم کردی ؟ گفتم نمی دونم . ولی من نه عکس کسی رو می ذاشتم ، نه داستان سکسی می نوشتم ، نه کلیپ می ذاشتم ، فقط دست نوشته هام بود . فت پس ز چی می ترسی ؟ گفم اون دنیا تو چش آقاجونم نگاه کنم بگم چی ؟ با کی دمخور بودم ؟

بچه ها آویزون سایت بزرگی بود . کار بچه های سپاه رو کم نگیرید ! آویزون یه سایت پورنو نبود ! به هیچ وجه ! آویزون داشت اعتقادات و افکار جوونای مارو سست می کرد . از خودمون علیه خودمون استفاده می کرد . نمی دونم با این حرف لی لی نازه منو یادش میاد یا نه ( برامم مهم نیست چون الان پیش بچه های سپاه احساس آرامش دارم ) یادمه یه روز بهم گفت : ما مدیریت می کنیم و بقیه کار و بعدم چندتا شکلکه خنده .........
کسایی که عمق قضیه رو نمی دونن بذارین براتون بگم از کسایی تو سایت دیده بودمشون :
داریوش آ. با نام مستعار داریوش آقا (dariush agha):
همیشه خودشو 24-25 ساله نشون می داد ! اعتماد بچه هار جذب می کرد . واسه همین همه دوسش داشتن . اگه خواهشی می کرد کسی نه نمی گفت . همه رو گول می زد . الان که واقعیت باند بودنشون رو شده می تونم حدس بزنم چه مهره ی موثری بوده


احسان م. با نام مستعار اِرا (era):

شاید کلاش ترینشون باشه .. چیزی که از خودش واسه بقیه ساخت ( در زمان حضور من اون زیاد نمیومد ) 180 درجه با این چیزی که الان رو شده فرق داشت . آدم کثیف ........ کشته مرده خیلی داشت ، من یه بار بهش اعتراض کردم ، از سیاوش گرفته تا تازه وارد ترین فرد تهدیدم کردن !

متهم سعيد.م با نام مستعار سیاوش حسین‌خانی:
خودشو آدم شیک پوش و روشنی معرفی می کرد . گرایشات مذهبی داشت ! یعنی اینجوری عنوان می کرد تا جلب اعتماد کنه . سیاوش اصلی ترین مهره بود به نظر من

راستی اینم لینک دانلود کتاب الکترونیکی حماسه ی حسینی :
http://horman-unity.com/?p=224

دست همه ی برادران و سربازان سپاه رو می بوسم ، به حق که اسم مناسبی دارین ، سربازان گمنام امام زمان .

اومدم اینجا تا نهایت تشکر رو ازتون بکنم ، امروز ساعت 8 هم مشتاق دیدن به خواری افتادن کسانی هستن که داشتن منو از آقام یتیم می کردن .

خاک پای همه ی شما ، برای بخشودگیم دعا کنید ...........ناشناس
|
-
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
درود بر برادران پاک سپاهی.راستی چرا فقط به مخالفت ها پاسخ می دین ؟ امروز یکی از بچه ها ی محل اومد و گفت : پسر یه خبر بهت بدم بال در بیاری ؟ عقده هات خالی شه ؟ کیوان دوست بچگیم بود . وقتی خبر دستگیری اعضای آویزون رو داد باورم نمی شد ! اگه آمار سایت درست و جدید باشه ، منم یکی از اون 300 هزار نفرم . آویزون محیط عجیبی بود ، انقدر رفتم توش تا بالاخره گیر افتادم و عضو شدم . وقتی توش عضو می شی همه چیزتو ازت می گیره و همه چیزتو می گیره و چیزایی بهت می ده که زرق و برق دارن و مطلب خیلی برام مهم بود واسه همین همه ی نظرات رو خوندم ، دوست عزیزی که گفتین آویزون محیط غیر سکسی هم داشته ، یه چیز از من بشنو که اونجا بودم ! آره داشت (گفتگوی ازاد ) ! ولی وقتی توش چیزی می نوشتی جرات نمی کردی اسمی از ائمه یا اعتقادات اسلامی ببری ! چون مسخرت می کردن ، به خیال خودشون روشن فکر بودن . جذابیت آویزون از یه طرف مثل گرداب می کشدت تو و لازمه ی دخول جا گذاشتنه اعتقاداتته .......
دوست عزیزی که گفته بودین این فقط یه سایته ، هزار تا سایته دیگه هم هست ! از من بپرس ! منی که اونجا رو حس کردم ، آویزون بیچارت می کنه . شاید یه وبلاگ مستهجن یه نفرو چند دقیقه ای به فساد واداره ولی محیط آویزون دوستانه بود . واسه همین نمی فهمیدی از کجا داری ضربه می خوردی . نمی دونستی ضارب کیه !

گذشت و گذشت تا رسید به تیر ماه ، بعد 3-4 ماه نوشتن تو آویزون ( خدا رو شکر که نوشته هامم مستهجن نبود ) یه روز سر کلاس تقویتی معلممون یه کتاب معرفی کرد ، حماسه ی حسینی ...
می دونستم بابا این کتابو تو کتابخونش داره ، ولی نمی رفتم طرفش چون روشن فکر شده بودم ! اون روز رفتم و خوندمش ، زار می زدم ........... هر چی خانواده می گفتن چی شده ساکت بودم . چی می گفتم ؟ می گفتم من ، پسر حسین ، سید ، پدرشو به کی فروخت ؟ چه جوری فراموشش کرد ؟ روسیام آقا ...... روم نمی شه برم سمت جانمازم آقا ، به مادر سادات قسمت می دم آبرومو پیش خدا نریز ...آبرومو بخر ......آخ که چه خس خوبیه وقی که تو تو قلبمی آقاجون ..... آقاجون خیلی ماهی ......

بعد از اون از سایت اومدم بیرون ، از همه ی مدیراش بدم میومد ، می دونستم یه چیزی با هم دارن . متاسفانه اکثر اعضای آویزون مثل من هنوز به سن قانونی م نرسیده بودن ! راحت گول می خوردیم . راحت می شد مغزمون رو شستشو داد . رو سیاه بودم پیش امام زمانم . ایمانم خیلی ضعیف بود .........
رفتم پیش مشاور ، همه چیو بهش گفتم ، گفت کار خلافی هم کردی ؟ گفتم نمی دونم . ولی من نه عکس کسی رو می ذاشتم ، نه داستان سکسی می نوشتم ، نه کلیپ می ذاشتم ، فقط دست نوشته هام بود . فت پس ز چی می ترسی ؟ گفم اون دنیا تو چش آقاجونم نگاه کنم بگم چی ؟ با کی دمخور بودم ؟

بچه ها آویزون سایت بزرگی بود . کار بچه های سپاه رو کم نگیرید ! آویزون یه سایت پورنو نبود ! به هیچ وجه ! آویزون داشت اعتقادات و افکار جوونای مارو سست می کرد . از خودمون علیه خودمون استفاده می کرد . نمی دونم با این حرف لی لی نازه منو یادش میاد یا نه ( برامم مهم نیست چون الان پیش بچه های سپاه احساس آرامش دارم ) یادمه یه روز بهم گفت : ما مدیریت می کنیم و بقیه کار و بعدم چندتا شکلکه خنده .........
کسایی که عمق قضیه رو نمی دونن بذارین براتون بگم از کسایی تو سایت دیده بودمشون :
داریوش آ. با نام مستعار داریوش آقا (dariush agha):
همیشه خودشو 24-25 ساله نشون می داد ! اعتماد بچه هار جذب می کرد . واسه همین همه دوسش داشتن . اگه خواهشی می کرد کسی نه نمی گفت . همه رو گول می زد . الان که واقعیت باند بودنشون رو شده می تونم حدس بزنم چه مهره ی موثری بوده


احسان م. با نام مستعار اِرا (era):

شاید کلاش ترینشون باشه .. چیزی که از خودش واسه بقیه ساخت ( در زمان حضور من اون زیاد نمیومد ) 180 درجه با این چیزی که الان رو شده فرق داشت . آدم کثیف ........ کشته مرده خیلی داشت ، من یه بار بهش اعتراض کردم ، از سیاوش گرفته تا تازه وارد ترین فرد تهدیدم کردن !

متهم سعيد.م با نام مستعار سیاوش حسین‌خانی:
خودشو آدم شیک پوش و روشنی معرفی می کرد . گرایشات مذهبی داشت ! یعنی اینجوری عنوان می کرد تا جلب اعتماد کنه . سیاوش اصلی ترین مهره بود به نظر من

راستی اینم لینک دانلود کتاب الکترونیکی حماسه ی حسینی :
http://horman-unity.com/?p=224

دست همه ی برادران و سربازان سپاه رو می بوسم ، به حق که اسم مناسبی دارین ، سربازان گمنام امام زمان .

اومدم اینجا تا نهایت تشکر رو ازتون بکنم ، امروز ساعت 8 هم مشتاق دیدن به خواری افتادن کسانی هستن که داشتن منو از آقام یتیم می کردن .

خاک پای همه ی شما ، برای بخشودگیم دعا کنید ...........ناشناس
|
United States
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام و عرض خسته نباشيد به سربازان امام زمان
بله سايت آويزون با نفوذترين سايت مستهجن است که خوشحالم متوقف گرديده
براي موفقيت شما سربازان امام عصر ع دعا ميکنم
الهم صل علي محمد و آل محمد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام بر شما.
خدا خیرتون بده. حقیقتا گل کاشتید. روی ایران و ایرانی رو سفید کردید. امیدوارم خداوند به شما کمک کنه تا همه ی این حیوان صفت ها رو نابود کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
بابا دمتون گرم شما ديگه كي هستيد من كه شاخ در اوردم {خيلي سخته دسترسي به اين افراد } الحق بعد از امريكا در اطلاعات 2 هستيد
ناشناس
|
Malaysia
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
دمتون گرم! خدا یک در دنیا صد در آخرت نصیبتون کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
با سلام و خسته نباشيد.
من نيز به عنوان يك ايراني براي تمامي شما آرزوي موفقيت ميكنم.اي كاش ميشد خيابانها نيز از باندهاي فريبگر خالي كرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
شما شهدا و جانبازان ايران را نزد مولا امام حسين عليه السلام آبرو داديد.
افشاي پليدي نظام سلطه كاري زينبي است و شكستن قلم مفسدين نيز از غيرت عباس سرچشمه دارد.
شما پيامبر خاتم را نزد انبياي ديگر آبرومند كرديد.
سربازي منجي موعود رزقتان باد و نصرت آن قائم عادل و محيي دين نصيبتان.
قرآن خدا در محشر و قيامت به خيرخواهي تان شهادت دهد.
ايرانيان پاك طينت مسلمانان حق طلب و شيعيان اهل ولا و عارفان واصل و زاهدان خالص حامي شما هستند.
اين اقدام از قله هاي زرين گفتگو و تعاطي تمدن ها است كه قلم چندين ساله كتاب هاي قرن ها و منابع انساني بسيار پشتوانه حقانيت آن است.
به همه بازديدكنندگان توصيه موكد مي كنم در همين سايت دو پروژه هاگانا و هلندي را حتما بخوانند و با جايگاه سايت هاي روز آنلاين و راديو زمانه و .. آشنا بشوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
شما شهدا و جانبازان ايران را نزد مولا امام حسين عليه السلام آبرو داديد.
افشاي پليدي نظام سلطه كاري زينبي است و شكستن قلم مفسدين نيز از غيرت عباس سرچشمه دارد.
شما پيامبر خاتم را نزد انبياي ديگر آبرومند كرديد.
سربازي منجي موعود رزقتان باد و نصرت آن قائم عادل و محيي دين نصيبتان.
قرآن خدا در محشر و قيامت به خيرخواهي تان شهادت دهد.
ايرانيان پاك طينت مسلمانان حق طلب و شيعيان اهل ولا و عارفان واصل و زاهدان خالص حامي شما هستند.
اين اقدام از قله هاي زرين گفتگو و تعاطي تمدن ها است كه قلم چندين ساله كتاب هاي قرن ها و منابع انساني بسيار پشتوانه حقانيت آن است.
به همه بازديدكنندگان توصيه موكد مي كنم در همين سايت دو پروژه هاگانا و هلندي را حتما بخوانند و با جايگاه سايت هاي روز آنلاين و راديو زمانه و .. آشنا بشوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
السلام عليك يا بقيه الله
دمتون گرم ايول شوخی شوخی با ناموس و آبروي مردم هم شوخی
همشونو اعدام كنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
kheilia az azaye herfeiee avizoon mondan ke mesle karbari ba name sahar ke post haye kheili ziadi dare hata mishe goft archive dare ya ahmad(hooman)az mashahad
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
kheilia az azaye herfeiee avizoon mondan ke mesle karbari ba name sahar ke post haye kheili ziadi dare hata mishe goft archive dare ya ahmad(hooman)az mashahad
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام و درود بر شما باد
خداوند قوت و عزت تان را افزون كند
در پاسخ به برخي بازديد كنندگان كه با نگاه انتقادي و با ترس و احتياط اينجا ياد كرده اند كه به ريشه مسئله بپردازيم يادآور مي شوم كه اولا حل ريشه اي مسئله كار نهادهاي ديگري چون آموزش و پرورش و صدا و سيما است كه ايشان هم در حال انجام وظيفه خود هستند و مي توان نظرات اصلاحي و تكميلي را به آن مراكز داد.
ولي باز هم گويا دوستان طلب و اشتياق بيشتري دارند كه جهت آگاهي ايشان و توجه خود جوانان عرض مي كنم كه در قرآن كتاب هدايت الهي اصل ازدواج شرعي و داشتن زندگي زناشويي حلال توصيه شده و براي كساني هم كه امكان ازدواج ندارند پروردگار منان مي فرمايد اگر تقواي الهي پيشه كنند بهتر است و اين بهتر بودن براي خود افراد است كه اين گونه بي آبرو نمي شوند و گر نه خدا محتاج عبادت و ديانت بنده نيست و از مصاديق ديگر تقوا غض بصر است كه در آيات قرآن براي مردان و زنان هر دو آمده است و ديگر دل نبستن به اين مظاهر پوشالي دنيا است كه دنيا را عروس هزار داماد خوانده اند كه از اول خلقت بشر خود را آراسته و براي جذب و اغوا نمايش مي دهد و بني آدم را هم به وصال نمي رساند و تا آخر دنيا هم ابليس به اين طريقه پليد خود ادامه مي دهد - بله درست است همه ما بايد معلم دين و تذكر دهنده به يكديگر باشيم شما هم همين كار را بكنيد تا نفس خودتان و دوستانتان پاك بشود.
در علوم روانپزشكي هم براي اداره و كنترل رفتار فرد درمان هاي دارويي داريم كه با قرص و آمپول قابل كنترل است اگر كسي را مي شناسيد كه نمي تواند تقاضاي جنسي خود را كنترل كند و راه صحيحي هم براي اطفاء ندارد شعار چه كنيم نمي شود و ... سر ندهيد به پزشك روانپزشك مراجعه كنيد ويزيت بدهيد پول دارو بدهيد درد تزريق آمپول را بكشيد بعد مي فهميد كه اگر تقوا و خود كنترلي را پيشه مي كرديد بهتر بود.
اگر خدايي باشد كه هست و اگر پيامبري و اماماني باشند كه هستند حتما حامي پرهيزگارانند.
سلام و درود بر شما باد
خداوند قوت و عزت تان را افزون كند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام و درود بر شما باد
خداوند قوت و عزت تان را افزون كند
در پاسخ به برخي بازديد كنندگان كه با نگاه انتقادي و با ترس و احتياط اينجا ياد كرده اند كه به ريشه مسئله بپردازيم يادآور مي شوم كه اولا حل ريشه اي مسئله كار نهادهاي ديگري چون آموزش و پرورش و صدا و سيما است كه ايشان هم در حال انجام وظيفه خود هستند و مي توان نظرات اصلاحي و تكميلي را به آن مراكز داد.
ولي باز هم گويا دوستان طلب و اشتياق بيشتري دارند كه جهت آگاهي ايشان و توجه خود جوانان عرض مي كنم كه در قرآن كتاب هدايت الهي اصل ازدواج شرعي و داشتن زندگي زناشويي حلال توصيه شده و براي كساني هم كه امكان ازدواج ندارند پروردگار منان مي فرمايد اگر تقواي الهي پيشه كنند بهتر است و اين بهتر بودن براي خود افراد است كه اين گونه بي آبرو نمي شوند و گر نه خدا محتاج عبادت و ديانت بنده نيست و از مصاديق ديگر تقوا غض بصر است كه در آيات قرآن براي مردان و زنان هر دو آمده است و ديگر دل نبستن به اين مظاهر پوشالي دنيا است كه دنيا را عروس هزار داماد خوانده اند كه از اول خلقت بشر خود را آراسته و براي جذب و اغوا نمايش مي دهد و بني آدم را هم به وصال نمي رساند و تا آخر دنيا هم ابليس به اين طريقه پليد خود ادامه مي دهد - بله درست است همه ما بايد معلم دين و تذكر دهنده به يكديگر باشيم شما هم همين كار را بكنيد تا نفس خودتان و دوستانتان پاك بشود.
در علوم روانپزشكي هم براي اداره و كنترل رفتار فرد درمان هاي دارويي داريم كه با قرص و آمپول قابل كنترل است اگر كسي را مي شناسيد كه نمي تواند تقاضاي جنسي خود را كنترل كند و راه صحيحي هم براي اطفاء ندارد شعار چه كنيم نمي شود و ... سر ندهيد به پزشك روانپزشك مراجعه كنيد ويزيت بدهيد پول دارو بدهيد درد تزريق آمپول را بكشيد بعد مي فهميد كه اگر تقوا و خود كنترلي را پيشه مي كرديد بهتر بود.
اگر خدايي باشد كه هست و اگر پيامبري و اماماني باشند كه هستند حتما حامي پرهيزگارانند.
سلام و درود بر شما باد
خداوند قوت و عزت تان را افزون كند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
آقا به مولا این کار درسته!
واقعا از چهره ها معلومه اینها چند مرده حلاجه!
یکی میره میشه شیرین عبادی،یکی میاد میشه مسئول قسمت همجنس گرایی مردان!واقعا کسانی که ارزششون پست ترین کارها هست به درده مردن میخورن!
آقا به مولا این مفسدان فی الارض باید نابود بشن!!!!
لطفا به سایتهایی که ایران رو دسته کم گرفتند و ایرانیان را تحریم کردند یا اینکه به خلیج فارس میگویند خلیج عرب یا اینکه به مولانا میگن واسه ترکها هم هست حمله کنید!
واقعا کاره خیلی خوبی بود!مفسدان فی الارض باید نابود شوند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
من نفهمیدم شما اینا رو گرفتین یا نه؟ مجازاتشون چیه؟ اعدام میشن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
با سلام آگه بيوگرافي افرادي كه دستگير شدن رو خوب نگاه كنين ميبينين اكثرشون با اينكه سنشون بالاست مجرد هستن اين واقعه چي رو نشون ميده؟ من با برخورد با اينگونه سايتها مخالف نيستم ولي بايد كار از ريشه حل بشه و بستر لازم براي ازدواج جوونها فراهم بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
خداقوت به برادران سپاهی خودم
من امادهی هر گونه همکاری با این ستاد ارزنده ی شمام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
من به ازادی بیان اعتقاد دارم با فساد اخلاقی و جنسی مخالفم ما جامعه دموکراتیک داریم(مثلا)ولی همیشه باید بترسیم حرف بزنیم.واقع بین باشید ما آزادی بیان داریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
با عرض سلام و خسته نباشید.
دستگیری این افراد، خدمت بزرگی بوده و جای تشکر دارد. من هم به عنوان یک ایرانی از شما تشکر می کنم. ولی اولیای فرهنگی کشور ما کمی هم به این نکته توجه کنند که تمام تریبون های کشور ما در حال اعلام ممنوعیت ها هستند، همه تفریحات جذاب برای جوانان، ممنوع نشود و کمی هم به فکر این باشیم که اگر به نوجوان می گوییم "این کار را نکن، آن کار را نکن" ، در کنارش کار درست را هم نشانش بدهیم. کار درستی که جذابیت لازم برای گروه سنی او را هم داشته باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
در پاسخ به دوستی که گفتن که این مجرمین رو به خاطر اینکه آبروی خانوادشون نره معرفی نکنید باید بگم که همین مجرمین ده ها خانواده رو بی آبرو کردن،حالا خودشون باید طعم این بی آبرویی رو هم بچشن.
ناشناس
|
-
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
باسلام و عرض خسته نباشید وتقدیر به خاطر این کار ارزشمند یک سوال داشتم و ان اینکه آیا به غیر از این افراد (26نفر) افراد دیگری هم دستگیر شده اند؟؟؟ ویا متهمین دیگری در این پرونده هستند که هنوز دستگیرنشده اند؟وآیا اسامی متهمین به ترتیب از سرشاخه و مدیر اصلی به افراد پایین منتشرگردیده یا خیر؟ با تشکر و به امید ظهوریگانه منجی عالم مهدی موعود(عج)
--------------------------------
پاسخ:دوست عزیز ، تا به امروز مشخصات شبکه های مضلین یک و دو منتشر گردیده بزودی مشخصات سایر شبکه ها نیز در سایت گرداب قرار خواهد گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
به نام خدا
سپاس ایزد منان را که به شما توفیق داد تا چنین عملیاتی را به انجام رسانید.اما نکته ای که هست و باید بدان توجه نمود این است که اگر این اقدامات با فرهنگ سازی و اگاهی بخشی همراه نباشد نه تنها نتیجه ای نمی دهد بلکه در جهت برعکس باعث رشد اینگونه موارد می شود.برای مال بعضی ها که هنوز مسئله برایشان روشن نیست می گویند این اقدامات خلاف ازادی است!!!!!!!و جای بسی تاسف برای این گروه وجود دارد.اما حال مهم ترین وظیفه نظام پاک سازی(تا حد امکان) و روشن سازی افکار از مقاطع پایین تر سنی است.متاسفانه ما به عنوان یک کشور اسلامی ضعیف ترین سیستم اموزشی را در زمینه مسائل دینی داریم .برای مثال در محدوده سن 16-18 که به عقیده تمامی روانشناسان دوران شک است و اینجا باید وارد عمل شد و جوان را تشویق کرد و او را راهنمایی نمود ما با پدیده وحشتناکی به نام کنکور در مدارس روبرو می شویم که فرصت را از دانش اموز می گیرد و او را به مرورهای روزنامه واری وادار می نماید .البته این حالت بسیار خوش بینانه است که ما کتب دینی را در سطح خوب در نظر بگیریم.حال همه این سوال را از خود بپرسیم که نظام اموزشی کشور چه گامی در راستای عقاید دینی و مسائل جوانان و نوجوانان برداشته است.........
ناشناس
|
-
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام
من خودم یکی از بازدید کنندگان این سایتها بودم چرا به این سایتها میرفتم بماند ولی فکر میکنم بیشتر از روی کنجکاوی و جوانی و خریت من بوده حالا شکر خدا خوشحالم که کستنی جلو من را گرفته اند که کمی به خودم فکر کنم و آبروی مردم چون کلیپ و عکسهای خارجی که همیشه هست ولی اون ایرانیهایی که پخش می کردند خصوصا جشنهای داخلی خانواده ها ( که امکان داشت روزی یکی از آنها از خانواده خودم باشد ) خیلی خطرناک بود چون خیلی ها را بی آبرو و سیر از زندگی می کردند
یک کلام ممنون از همگی شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
از همه شما سپاسگزارم.
راستش این مساله یه موضوع سیاسی و یا حزبی نیست بلکه یه موضوع کاملا انسانی و عقلیه.
خیلی عالی بود.همین طور ادامه بدید...
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
یاد حرف امام افتادم که فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود دستتون درد نکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
بعضي انسانها ميشن حاج ابراهيم همتها بعضي هم ميشن سياوش حسين خانيها !!!!!!!!!!!!!!تفاوت از كجا تا به كجاست؟!!!خدا عاقبتمونو بخير كنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
ای خاک برسرشون
اینا همه سن کفتار دارند که !
فکر میکردم نهایتا 23 24 ساله باشه
54 ساله هم توشون هست !
راستی کلیه کلیپ های این سایت ها توی سایت های فایل شرینگ موجود هست مثلا خیلی راحت میشه با یه جستجو کلی کلیپ دریافت کرد !
برای اینم فکری کردید یا نه؟
من خودم خیلی راحت با چند کلیک تونستم کلی فایل ها رو مشاهده کنم کاش این ها رو هم از فضای سایت های اپلودینگ حذف میکردید
اگه بتونید گروهی از همین کاربران درست کنید که با جستجو در سایت های شرینگ بتونن ریپورت بدن که لینک حذف بشه خیلی عالی میشه
من خودم جز کسایی هستم که حاضرم برای این کار با شما همکاری کنم !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
سلام
اين جور چيزها تو همهي كشورها هست
اين راه برخورد با اين مسائل نيست
شما خودتونو ميخواين بزرگ كنيد اما با اين كارا طرفداران اين مسائل بيشتر ميشن و به روشهاي ديگه به كارهاي خودشون ادامه ميدن
به نظر من يه فكر اساسي براي اين موضوعات بايد كرد
تا كشور به فساد كشيده نشه
كه فك ميكنم خيلي كشيده شده
در هر صورت اينها نيازه و نميشه جلوش رو گرفت
.
و خيلي هم متاسر شدم بابته سن بيش از اندازه بعضي از اين متهمين و و سن خيلي كم
من پسر 19 ساله هم بين آنها ديدم
و فكر مي كنم اين يه زنگ خطره براي جامعه مسلمان ايراني ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
با سلام اولآ چرا اسم سایت ها رو نمینویسید و جاش ...... میذارید
ثانیآ اینا همه شون دستگیر شدن؟ حتی اون که کاناداست یا اون دختره که ساکن آمریکاست؟ اگه میشه شفاف سازی کنید و نه اسم سایت ها رو مخفی کنید نه عکسشون و نه مشخصات کاملشون.
---------------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،تمامی افرادی که در سایت معرفی شده اند و معرفی خواهند شد دستگیر شده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
سلام.خدا قوت.پیشگیری بهتر از درمان است اگر چه در ظاهر پرهزینه تر باشد. دوستان وبگرد خودتون میدونید(اگر نمیدونستید بدونید) مسایل مستهجن اعتیاد آوره. بالاخره از یه جایی شروع میشه. گوشه ای از این اتهامات هم متوجه ماست.
دوستان سپاه و... لطف بیشتری کنید و قدری روی ادبیات و روانشناسی فعالیتهای فرهنگی خود کار کنید.گاهی بعضی افراطها,نوشتارهای سطح پایین یا غیرتخصصی زحمات بسیاری را بی نتیجه میکند. دستتون طلا,دلتون صاف یه کمی بیشتر از بیشتر تخصص رو چاشنی کارتون کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
باتشكر فراوان
جهت اطلاع بيشتر ازعموم مردم تبليغات بيشتري شود چون بايد امت اسلامي بيدار شوند كه انسانهاي به ظاهر مسلمان چه كسافت كاري هايي به عنوان ملت اسلامي مي كنند بايد نام كامل آنها قيد شود تا اقوام اين آدمها احساس شرمندگي وگناه كنند چون جرمي بالاتر از اين نيست تشكر فراوان اززحمات بي دريغ شما اطلاعات بيشتر در رسانه ها بدهيد بايد با خانواده واقوام اين مجرمين هم برخورد شود به اميد ظهور امام زمان ورفع اين گونه مسائل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
با سلام و خسته نباشي خدمت برادران سپاه كاري كرديد كارستون مي خواستم بدونم كه چه زماني باقي متهمين رو رو وبسايت ميزنيد البته به همراه جزئيات ضمنا خيلي كسان ديگه ايي تو سايت اويزون بودن كه از فعالين بودن ولي اسمي ازشون نيست مي خواستم بدونم كه دستگير شده اند يا اينكه نه چون من خودم هم يكي از اون كساني بودم كه گول زرق و برق اين سايت ها رو خوردم و يه مدتي تو اين سايت ها به قول معروف وب گردي مي كردم ولي شكر خدا كه نه تايپيكي زدم و نه فعاليتي داشتم كساني تو اين سايت بودن مثل ((علي-مهتاب )) كه از فعالين بود ولي اسمي از ش نيست ؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
با سلام
متاسفانه در مراحل خيلي حساس و بحراني اين موضوعات بسر ميبريم به طوري كه با ترويج امثال اين اشخاص فساد در جامعه روز به روز بيشتر و بيشتر گسترده ميشهو نه تنها گسترده ميشه بلكه متاسفانه عادي ميشه....
لذا بنده از مسولين محترم خواهش ميكنم اگر واقعا دلسور دين اسلام هستن و دلسور مردم وجامعه ، ريشه يابي كنن بايد ديد ريشه اين وضعيت از كجا هست....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
سلام و خسته نباشید حضور برادران و سربازان گمنام امام زمان عج
لطفا این افراد را در روزنامه ها وسایت پربیننده نیز به مردم معرفی کنید
لطفا با ایجاد فضای تبلیغاتی و روانی مناسب جوانان را از ورود به این سایتها بازدارید
یا علی
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
سلام خسته نباشید .
کار خیلی بزرگی رو انجام دادید .کسانی که روزانه با اینترنت سروکار دارند . همچنین افرادی که در بازار خرید و فروش موبایل هستند با قدمت و عمق کار اینها بیشتر آشنایی دارند و بهتر میدونند که شما چه کار بزرگی رو انجام دادید اجرتون با امام زمان .
این " شهروز و. با نام مستعار شهروزخان " حرفهای زیادی برای گفتن داره . ای کاش میشد که نظرات مردم و خانواده های دلسوخته از آفتی که ایشان در عین ناجوانمردی میان اجتماع گسترده کردند را خودشون هم میخوندند . با لطف خدا و یاری امام زمان یکی دیگر از تهدیدات جدی که هویت فرهنگی دینی اجتماعی ما رو به شدت هدف قرار داده بود با تلاش شما عزیزان سرنگون شد . تا عبرتی باشد برای بدخواهان ایران . دل شهدا رو شاد کردید .
دوستان آیا امکان ایجاد فروم برای سازماندهی بهتر و جذب بیشتر این همه جوان هست ؟ میبینید که در این مدت کم چه بسیار هستند که بازدید میکنند . اگر امکان دارد فرومی راه اندازی کنید .
همچنین ما رو در جریان ادامه محاکمه و مجازات ایشان قرار بدهید .
آبروی ما رو خریدید خدا آبرو و سلامتی شما حفظ کند .

لطف حق با تو مداراها کند . چون که از حد بگذرد رسوا کند .


ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
با سلام و تشکر این کاملا واضح است وقتی شما کسی را از چیزی محروم می کنید به طرف آن می رود، چرا نگاهی به کشورهای جهان اول و دوم نمی اندازید
مثل مالزی کشوری دارای مردم واقعا مسلمان، دولت دوست، خدا ترس، در اونجا اصلا برای غیر مسلمانان حجاب اجباری نیست و برای هر کسی تکلیف مشخص است، مگر قبل از انقلاب همه باحجاب بودن ... نه !!! ولی توانستن با رهبری امام خمینی انقلاب بکنند.
امام هم حجاب را اجباری نکرد فقط فرمودند برای ادارات بهتر است پوشش مناسب داشته باشند.
و هر آدم عاقلی خودش می فهمد که برای حفظ امنیت خودش بهتر است حجاب داشته باشد.

ناشناس
|
-
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
پنجره زیباست اگر بگذارند/چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند/
من ز اظهارنظرهای دلم فهمیدم/
عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند/
دستتون درد نکنه.خدا قوت.
یک پیشنهاد هم داشتم.
اگر امکانش هست برنامه ای بنویسیدکه
امکان نصب بر روی کامپیوترهای خانگی را داشته باشد و تمام سایت های خلاف را از روی همان کامپیوتر فیلتر کندو با هر بار با اتصال به اینترنت بصورت اتوماتیک updateشود.من مطمئن هستم با ساختن چنین برنامه ای وتبلیغات کافی برای آن و البته توزیع رایگان آن در سطح کشور در مدت زمان کمی همه ی کامپیوترهای خانگی به آن برنامه مجهز میشوند و آسیب پذیری از اینترنت به حداقل می رسد.
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
من اعتقادات مذهبی ندارم و نه نماز میخونم و نه روزه میگیرم ولی توی هیچکدوم از این سایتهای سکسی نمیرم ولی اکثر آدمایی که توی سایتهای سکسی میچرخن اعتقادات مذهبی دارن !!!!!!!!
واقعا چرا ؟؟؟؟
اکثر نظارتی که بالا نوشته شده از آدمهای مذهبی بوده که با سلام و صلوات از این کار تشکر کردند و در عین حال از بازدیدکنندگان پر و پا قرص این سایتها بودند
به نظر شما اگر سایتی مشابه سایتهخای مسدود شده ایجاد بشه باز دوباره کسی نمیره سراغش
به نظر شما نباید دنبال ریشه مشکل باشیم ؟؟؟؟
البته مطمئنا ادمین این سایت فقط نظرات موافق خودش رو اجازه نمایش میده و نظرات مخالف پاک خواهند شد !!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
با سلام. 40 سالمه. حداقل يكسال در جنگ 8 ساله داوطلبانه جنگيدم. بعدش هم درگير كار و زندگي. با شنيدن اين خبر نماز شكر خواندم، گريه كردم، جشن گرفتم و به ياد عمليات مرصاد سپاه افتادم. باور كنيد ديروز روز جشن زندگي من بود. به ياد جبهه افتادم. به دوستام شيريني دادم. به اقتدار بيشتر سپاه و بسيج پي بردم. به ايراني بودن خود افتخار كردم. تا 50 در صد از حضور فرزندانم در پاي اينترنت مطمئن شدم.
پيروز بوديد. هستيد و خواهيد بود. دست شما را ميبوسم
ناشناس
|
Sweden
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
من در تعجب هستم که چه جوري شما افراد خارج از کشور را دستگير کرديد بخصوص تو آمريکا ؟؟
مگه دولت آمريکا همچين اجازه اي به شما ميده ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
در تایید حرفای اون دوستمون که نوشته بود آویزون سایت کثیفی بود باید بگم 100%درسته.خیلی کثیف و خیلی بزرگ.بزرگتر از اون چیزی که فکرشو بکنید.من تو اون سایت عضو نبودم ولی شاید از خیلی از اعضایش بیشتر میرفتم.پر واضح بود که اونا هدفشون براندازی خانواده ها بود.تهداد خیلی زیادی داستان وعکس راجع به روابط نامشروع با محارم گذاشته بودن من خدم هم داشتم گرفتارشون میشدم.واقعا سایت کثیفی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
این کارا به چه درد ما می خوره...
وقتی نمی دونیم چی می خوایم.
شما با این کارتون ما رو کنجکاوتر کردین که سایتهای جدیدتری پیدا کنیم.
شما کامنت قبلی منو نمایش ندادین.
یا امام زمان ظهور کن و ما رو از چنگال انسانهای ترسو و نادان نجات بده ..
الهی آمین....
ناشناس
|
-
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
سلام خيلي ممنون كه با تبليغات بسيار ما رو از اين ماجرا خبر دار كرديد.ولي اي كاش به جاي اينكه الان اينهمه تبليغ براي دستگيري آنها ميكنيد كمي هم تبليغ براي شناساندن سايت هاي حال حاضر كه در حال فعاليت هستند ميكرديد.تا جوانها به اين بلا دوباره گرفتار نشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
یا سپاس از تلاش و پیروزی برداران سپاه .
واقعآ جای تشکر دارد
این چنین کار بزرگی.
این باند مخوف و گناه کار که قلب ها جوانان ما را آلوده میکرند.
امیدوارم این راه ادامه یابد
فقط امیدوارم برادان قوه قضایی به جوان بودن مجرمان کمی تامل کنند و مجازات های بسیار سنگین لحاظ نکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
كارتون عالي بود.خيلي از كساييكه به اين جور سايتها با مديرانش فحش ميدن هر روز به اين سايتها ميرفتن اما بازم خوبه به اين زودي توبه كردنو به راه راست كشيده شدند.شايد مهمتر از اينكه بخوايم اين سايتها رو ببنديم بهتره فرهنگمونو از استفاده از اينترنت بالا بريم.ولي خوشم اومد اين جهنميا رو گرفتيد.هر چقدر كه اونا بعضي از خانواتده ها رو بيخوابو بي ابرو كردند حالا خودشون بيخواب و بي ابرو شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
بنام خدا.امروز افتخار می کنم و با سربلندی کلام پیر و مرادمان را به زبان می آورم که اگر سپاه نبود کشور هم نبود.نصر من الله و فتح االقريب و بشر المومنين.آنهائی که پروژه منحل کردن سپاه را در سر می پروراندن امروز باید از افکارشان خجل و سرافکنده باشند .برادران این اول کار است مبارزه با ناتوی فرهنگی مجاهدت می طلبد که خدا را شکر این در وجود همه مسلمانان با غیرت و ولایتمدار می باشد .من حقیر از این کار بسیار بزرگ سپاه به خود می بالم وسجده شکر به جا می آورم که دشمن وعوامل روسیاه آن در این جنگ هم سرشکسته بیرون آمدند .وعجل فی فرج مولانا صاحب الزمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
با اینکه آدم دلش می خواد ، اما دست مریزاد ! جداً خسته نباشید ! به قول یکی از همین دوستای بالا یا شایدم پایین اینجور مسائل اعتیاد آوره...هر چند واقعاً موضوع مزخرفیه...خدا میدونه چقدر از وقت من بی خودی صرف گشتن توی این وبسایتا شد ، البته خدا رو شکر اونقد ... نبودم که پاشم برم فعالیتی توش بکنم! دیگه اونایی که فعالیت هم می کردن خیلی نوبر بودن ! ...اما دمتون گرم! این کارو اگه ادامه بدین خداییش کمک بزرگی به من و امثال من کردین! جای دیدن و خوندن این اراجیف یه دو تا کار مفید می کنیم! ولی قبول دارم که خیلی سست عنصرم! ((: منتها اگه همینجوری پیش برید قول میدم آدم شم! ایشالا روزی برسه کلهم اجمعین این کثافاتو نتونم رو نتو غیر نت پیدا کنم که سستیه این عنصرم کار دستم بده! ...بازم ممنونم از زحماتتون ! البته من همچنان در تلاشم گفتم که عنصر سستی دارم! شما واسه ثوابشم شده منو فحش بدین ولی کارتونو با قدرت بیشتر ادامه بدین! هر چی می خواین خدا بهتون بده!
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
سلام. من مي خوام بدونم شما چطور اينا رو كه از اون سر دنيا به اينترنت وصل مي شدن، شناسايي و محل زندگيَشون و محل اتصالشون به اينترنت رو شناسايي كردين و دست آخر چطور كشوندينشون تو ايران و دستگيرشون كردين؟
-----------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،در هر کاری روش های وجود دارد و ما شیعیان به این نکته ایمان داریم که و مکرو مکرالله و الله خیر الماکرین
ناشناس
|
Germany
|
۰۵:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
سلام.نمیدونم نظر شما چیه ولی بنظر من ایران تنها کشوریه که ساعت 3 شب میشه با یکمی امنیت تو خیابوناش راه رفت اگه این ناتوی فرهنگی که زیاد ازش سر در نمیارم بخواد این امنیتو بهم بزنه من بشخصه حاضر به همکاریم من کشورمو دوست دارم و یک انسانم مسلمانم اگر دین رو کنار بگزاریم فکر نکنم هیچ انسان سالم از نظر عقل و روان دلش بخواد خواهر یا مادرشو در اختیار فرد دیگری قرار بده که ازش لذت ببره.ما انسان بوجود اومدیم که عاشق باشیم نه عاشق مادر و خواهرمون عاشق نیمه گم شدمون که DNA با ما فرق داشته باشه اینو بدونید که تنها چیزی که مارو نابود میکنه شهوت اگر باهاش مبارزه نکنیم.وگرنه ما هم مثل دشمنامون نابود میشیم.
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۵:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
سلام .خدا همه بندگانشو هدايت كنه.دست شما درد نكنه خسته نباشيد عاملان اصلي رو سخت مجازات كنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
به جای اینکه دستگاه قضایی کشور را به مسائلی که اصلا بهش ربط نداره ( مفسدین در تمام دنیا فعالیت می کنند و فقط برایشان محدودیت تعریف می شود و به جای دستگیری آنها جامعه را برای دور ماندن از گرسنگی و انحراف جنسی آموزش میدهند ) مشغول کنید به مسائل مردم رسیدگی کنید ، من برای نوبت دادگاه خانواده 6 ماه باید انتظار بکشم.
-------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز آیا می دانید چند خانواده به دلیل فعالیت های این سایت ها کارشان به دادگاه های خانواده کشیده شده است؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
سلام
خدا قوت
سالهاست در اینترنت به چنین مطالبی بر می خوردم و آرزو می کردم روزی چهره زشت دست اندر کاران آنها رسوا شود تا چنین دست به تبر بر ریشه جوانان این مرز و بوم نزندد.
خدا شمارا جزای خیر دهد ان شاءالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
کاش بشه ( و می دونم که میشه ) که یه روزی همه دنیا از این رنگ های بی رنگ دنیا پاک بشه.
به عنوان یه دانشجوی بسیجی احساس کردم سایه ی پلیدی به دست برادرا و خواهرای خودم از رو میهنم داره برداشته میشه.
خدای بزرگ یارتون...
ناشناس
|
-
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
خدا قوت !واقعا خسته نباشيد .پر واضح است كه جهت حفاظت از ارزش هايمان در اثر تكنولوژي(اينترنت)بايد قدرت و تخصص در اين امر را افزايش داده تا توان مانور و مقابله در اين زمينه را داشته باشيم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
سلام من خودم از کسایی بودم که از این سایت ها استفاده کردم ولی عضو نبودم باور کنید منم که این خبر رو شنیدم خوشحال شدم من خیلی آدم بدی هستم و خیلی گنه کارم اما شما که خدا بهتون این توفیق رو داده که ما جوونای ایرانی رو نجات بدین برام دعا کنید چون واقعا دارم تو مشکلاتم غرق میشم ضمنا یادتون نره مشکلات جنسی جامعه ما باید از ریشه حل بشه هیچ کس فکر نمیکنم منکر این باشه که این مشکلات وجود داره تو جامعه مون اما باید به یک راه حل اساسی برسیم از همین جا دست تک تک اونایی که از فرو رفتن بیشتر من تو منجلاب گناه رو گرفتن میبوسم خدا قوت عزیزان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
با عرض سلام و خسته نباشید. دستگیری اعضا و انهدام سایت های مستهجن گسترده ای مثل آویزون و ایکس پرشیا را به شما تبریک می گویم. اما این تنها بخشی از گره ی کور فرهنگ کشور ما است. هیچوقت از یاد نبریم مادامی که فرهنگ ما درست نشود رشد و جایگزینی چنین شبکه هایی امکاپذیر خواهد بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
عجب حالی دادید
سربازان واقعی ایران زمین
شماهامی دانید چه کار بزرگی کردید چه خانوادهایی را نجات دادید آینده چه کسانی را نجات دادید
شماها تقریبا همه عوامل این سناریوهای کثیف رادر این برهه از زمان نشوندیید سر جاشون
امید وارم که دیگر همچین اشتباهاتی را تکرار نکنند اگر هم مرتکب شدند الان مطمئن هستم که جوابشان را خواهند گرفت
با این کارتان احساس و اعتماد به شما ها بیش از پیش شده مطمئن باشید
شاید یک عده بیایند و مخالفت کنند که مطمئن باشید همدستان اونا هستند
در ضمن آدرس و صندوق خبری و گزارشگیری که بشه نتیجه را پیگیری کرد

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۱
بنده حقیر دو سال پیش جهت نهی از منکر به مدیر سایت اویزون نامه ای نوشتم و ایشان را از عذاب الهی بیم دادم ولی ایشان با گستاخی تمام مرا مورد تمسخر قرار داد و من وی را نفرین کردم. فکر می کنم که اکنون این نفرین من است که دامن این مفسدین فی الارض را گرفته است.
و من الله التوفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
سلام . برام جالبه اون روزی که این وبسایت ها توقیف شدند. روزی بود که وبسایت (وعده صادق) با آدرس .www.alvadossadegh.ir با مضامین مهدوی شروع به کار کرد. و بدی می رود و خوشی می آید که واقعا این وعده صادق است. به امید ظهور پر برکتش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
سلام . برام جالبه اون روزی که این وبسایت ها توقیف شدند. روزی بود که وبسایت (وعده صادق) با آدرس .www.alvadossadegh.ir با مضامین مهدوی شروع به کار کرد. و بدی می رود و خوشی می آید که واقعا این وعده صادق است. به امید ظهور پر برکتش
ناشناس
|
-
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
سلام....زودتر اين حرومزاده ها رو اعدام كنيد تا زمين يه نفس راحت بكشه....
دمتون گرم....
ناشناس
|
-
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
دمتون گرم من به گفته چند تا از دوستام چند باری به این سایت سر زدم. همشو چرتو پرت دیدم و دیگه نیومدم.دمتون گرم که دست ان آدمای عوضی رو رو کردین.این حیوونها هم دین آدمو میگیرن هم دنیاشونو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
آفرين
حال كردم كه از اونور دنيا گيرشون آوردين و شرشون كم كردين
تشكر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
همه جوره از تمام بروبچه های سپاه تشکر و قدر دانی می کنم و امیدوارم که خداوند تمام این آشغال های عوضی خوک صفت و رذل و..... را به جزای کارشان برساند.
همین آشغالها جامعه اسلامی را و مردمانش را به بدبختی می اندازند.
از همه ی دست اندر کاران عزیز که این آشغالها رو دستگیر کردند تشکر حسابی میکنم/
ما که نمیتونیم به خاطر این کار پاداشی بدهیم انشاءا... خداوند شما را مورد رحمت خویش قرار دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
واقعا اگر سپاه نبود کشور هم نبود
حدا رحمتت کند امام عزیز
درود بر پاسداران انقلاب اسلامی
ناشناس
|
-
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
فكر ميكنم تشكرها تكراري شده انتقاد ها را فقط منعكس مي كنيد اما به هر حال خدا را شكر مي كنم كه خواهر و برادر كوچكتر من ديگه وقتي ميان اينترنت با خطر شيطوني به اسم آويزون روبه رو نيستند.
اميدوارم اين كارتون ادامه داشته باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
بازم ايول الله.....
واقعا من خودم به شخصه يك سالي ميشه منتظر همچين حركتي بودم
ناشناس
|
-
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
درود بر سربازان گمنام امام زمان
ناشناس
|
-
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
daste hamegi dard nakone mamnoon .kashki mishod in Siyt haye English ro ham mibastin .
ناشناس
|
-
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
درود خداوند بر شما باد
ضمنا" به سایت هایی که در قسمت گزارش مردمی عنوان کرده ام هم رسیدگی کنید
چند سایت که بیش از آویزون فعالیت میکنند و از آن خیلی خیلی بدتر هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام و خسته نباشید ...
لطفا به این کامنت من جواب بدید ... من حتما فردا دوباره میام جوابم رو ببینم ...
من 24 سالمه و دانشجوی برنامه نویسی هستم و خدا رو شکر نه توی این سایت یا امثالهم عضو بودم ، نه از مطالبشون خوشم میومده و نه اصلا وقتش رو داشتم که بخوام عمری برای این مباحث بیهوده بذارم ...
اما ...
خیلی از ماهایی که به نوعی وقت زیادی را با اینترنت میگذرانیم ، میخواهیم بدانیم شما چطور اينا رو كه از اون سر دنيا به اينترنت وصل مي شدن، شناسايي و محل زندگيَشون و محل اتصالشون به اينترنت رو شناسايي كردين و دست آخر چطور كشوندينشون تو ايران و دستگيرشون كردين؟
دو کامنت بالاتر هم دوستی این سوال را پرسیده .
چرا به جای جواب اصلی ، از : " در هر کاری روش های وجود دارد و ما شیعیان به این نکته ایمان داریم که و مکرو مکرالله و الله خیر الماکرین " استفاده میکنین ؟
این جواب اصلی نیست ... ما خودمون هم بلدیم این جواب رو به خودمون بدیم و در اینصورت نیازی به کامنت گذاشتن و پرسیدن از شما نیست ....
من و خیلی از دوستان به عنوان برنامه نویس میخوایم شما این جوابها رو به ما بدید وگر نه ما هم میدنیم هیچ مکاری نمیتونه در برابر خداوند یکتا قد علم کنه ...
بازم تشکر میکنم از زحماتی که کشیدید ... خیلی وقتها میخوایم مطالبی سرچ کنیم ، پدر یا مادر یا کسی کنارمون نشسته بود و این مطالب نمایان میشد که میخواستیم از خجالت اب بشیم و بریم تو زمین ...
درود و دو صد بدرود ...
در پناه حضرت حق ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . دوست بزرگوار از اظهار لطف شما تشکر می شود. مجددا خاطرنشان می شود جزئیات پرونده ها بدلائل حقوقی و امنیتی منتشر نخواهد شد. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
واقعا دستتون درد نکنه این جور ادما رو باید اعدام کرد کا با حیثیت مردم بازی میکنن
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام كارتون عالي بود و من كاره شما رو تحسين ميكنم بنده يكي از مديران شركت هاستينگ هستم از شما خواهش دارم يكم به جرايم اينترنتي مخصوصا كلاه برداري كه مردم ما فريب اين گونه تبليغاتو ميخورن نظارت بيشتري دلشته باشيد كه امسال اين اقايون كه ادا ميكنن ما هاست و سرور ميديم وبه راحتي پوله مردمو ميخورن كسي هم صداش در نمياد از شما من ليست اين سايتاي كلاه بردار رو به زودي در همين سايت منتشر ميكنم با تشكر موفق باشيد
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام كارتون عالي بود و من كاره شما رو تحسين ميكنم بنده يكي از مديران شركت هاستينگ هستم از شما خواهش دارم يكم به جرايم اينترنتي مخصوصا كلاه برداري كه مردم ما فريب اين گونه تبليغاتو ميخورن نظارت بيشتري دلشته باشيد كه امسال اين اقايون كه ادا ميكنن ما هاست و سرور ميديم وبه راحتي پوله مردمو ميخورن كسي هم صداش در نمياد از شما من ليست اين سايتاي كلاه بردار رو به زودي در همين سايت منتشر ميكنم با تشكر موفق باشيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
ma ta akahresh bahatonim .az moghei keh in saita omadeh bod ro kar azirani bodaneh khodamsharmandeh bodam vali hala beh khodam mibalam keh iraniam
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام
من از اینکه می بینم تمام ابن سایتها
بسته شدند واقعا احساس خوبی دارم
و از افرادی با این عقاید ضعیف می خواهند افکار جوانان را به سوی عقایدی بی محتوا سوق دهند واقعا متنفر هستم . بیایید بسوی پیشرفت قدم
برداریم نه به سوی ویرانی
ناشناس
|
-
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
اجرتان به امام حسین .انشااله روز به روز در کارتان موفق باشید.با این کارتان جلو انحراف هزاران جوان گرفته شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
به نظر شما جوانان مسلمان ایرانی چگونه باید تخلیه جنسی شوند؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام : اولا نباید خود را در معرض طوفان شهوات قرار دهند و اصول بدیهی روانشناسی و اخلاقی را رعایت کنند تا دچار غلیان جنسی نشوند ، و ثانیا از طرق شرعی باید به نیاز طبیعی تشدید نشده پاسخ دهند. نظر شما غیر از این است ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام بر برادران عزیز خسته نباشید.
درود بر سربازان گمنام امام زمان.
زنده و پاینده باشید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
اولا اين اقدام بسيار خوب و در خور تقدير بود.
اما در داخل شما از اين خطهاي موبايل بشدت قافل شده ايد. !!
آيا ميدانيد از طريق اين خطوط موبايل كه در اختيار پسرها و دخترها گذاشته شده چه فسادهائي در جامعه انجام ميشود و ما داريم از درون خودمون ميپوسيم ؟

بايد اين خطوط موبايل كنترل و. شنود گردند تا جلوي بخش زيادي از فساد در جامعه گرفته شود.
گوشي موبايل و خطوط آن در داخل تبديل به منبع فساد شده اند!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . شنود نمودن ارتباطات عمومی ، با سیاستها و مصالح و آرمانهای نظام و انقلاب اسلامی و مبانی حقوق اسلامی تعارض دارد. باید مسئله را به گونه ای دیگر حل نمود. از ابراز لطف شما تشکر می شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
اتفاقا دمتون گرم باید ابروی اینها را برد که خیلی از جوون های مملکت مارا از راه بدر کردند

مرگ بر آمریکا
مرگ بر اسرائیل
که همه ی اینها زیر سر اون کثافت هاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
مستهجنتر نا اهل تر و بي غيرت از اينها هستند و نزديك ما در شهر ما در همسايگي ما هستند تنها يك گوشه از آن اين احمق ها هستند دوستان ما مسلمانيم هر چند مجرمند و نادان شما به چهره برخي از اونها خوب نگاه كنيد 90درصد شون فريب خورده هستند من فكر ميكنم من منتقد بيشتر از الف نام مسئولم كجا رفت امر به معروف و نهي از منكر مگر دهبر فرزانه ما س الگوي مصرف و اصلاح الگو سخن و اطلاق و تدبير نمودند تنها در مورد زندگي مصرف زده بود چرا نمي ياييم در مورد گوهر و سخن گوهر بار و ولايت مدار رهبري با عمق نظر كنيم چگونه شد از بين همين جوانان ايراني نبود امثال دور از جون گنهكاران تنها از با ستمگر و خود فروخته سوم اصلاح جوانان و سر بازان بلغوه وطن دقت كنيد چرا اين همه گنهكار اينها بيماران اجتما هيستند اينها از اول مجرذم نبودند اين ظعف تبليغاتي را بايد بپذيريم اينها عنايات الهي است مه از لسان گوهر بار ولي امر مسلمين جهان ولي مطلق امام مصلح سيد علي خامنه اي س مي شنويم ولي تنها ما شنويم و خيلي صتحي و شده اند در دام شيطان استعمارگر افتا دهاند؟ كلي و از مغز كلام بي خبر تا كي امام عزيزمان س را مي خواهيم نا راحت كنيم شما فكر مي كنيد آقا خوشحال شده كه اين جوانان امام ما رئوف است امام ما امام مدبر است بياييد از مظهر آقا شرم كنيم بياييد بجاي التماس مجارات ترتيب برگشت به آغوش وطن فكر كنيم ما امام مصلحي چون سيد علي س داريم ياعلي خسته نباشيد بچه ها دعاي امام بدرقه دلاوري شايراني اينگونه نابود غرايز شب شكلي نه ماهوي يكي حسين مي شود يكي ديگر از اين گنهكاران .اخوي اول امر به معروف دوم افشاي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
khoda lanat kone baeso banisho
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
Afareen Dast e taan dard nakona. Khudawand padash ba shoma bedehad. Zenda Baad jumhori islami Iran
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
من یک سنی افغانستانی هستم و واقعا به این کار شما افتخار می کنم. خدا را شکر که سما پاسداران اسلام زنده هستید. زنده باد جمهوری اسلامی ایران
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۳:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
Eyval baba :D
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
Farsi neminevisam Chon Fontam Kar Nemikone !!!
DameTo0on GaRm Vali GeReFtAnesho0on che FayDe DaRe ? Mage Faghat Inan ?? Begardin Kheyli Az In site a Peida Mishe !!!
پاسخ : با سلام و تشکر از اظهار لطف شما. این افراد نه تنها بزرگترین پایگاههای توزیع فساد اجتماعی و اخلاقی در جامعه بودند بلکه باعث تباهی بسیاری و به آلودگی کشیده شدن بسیار دیگر بوده و الگوی بسیاری از افراد در تحرکات ضد اخلاقی و ضد دینی شده بودند. اولین اثر دستگیری آنها ، رسیدن آنها به مجازات اسلامی است که مستحق آن می باشند. موفق باشید.
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
چرا نمیزارید نظرها مستقیم پخش بشه؟؟
چرا سانسور میکنید؟؟
---------------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،قضیه سانسور نیست،نظراتی که ارسال می شود بسیار زیاد است و مشابه هم به عنوان مثال حدودا 90 درصد نظرات تشکر می باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
من فكر مي كنم يه جاي كار ما در ارتباطات فرهنگي عيب داره اگر نه بعضي از اين افراد مسلمون و خانواده دار هستند گول خوردند .و ما نتوانستيم آنها را از عواقب راه مطلع كنيم .خداوند رحمان ورحيم است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
Eival Dasteton dard nakone
Be omide on rouzi ke internet az chizaye bihode pak beshe
TNX
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
خدایا توبه می کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
واقعا دست شما درد نكند موفق و پيروز باشيد
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
دوست عزیز شما میگید نظرات را سانسور نمیکنید من هم سعی میکنم که قبول کنم.
اما بیشتر نظرات، نظرات تایید تا تکذیب.
ویکی از متنهایی که من نوشتم با اینکه تکراری نبود پخش نشد.
یک سوال دیگر:آیا شما قبل از دستگیر کردن این بنده های خدا که به بیراه رفتند آنها را امر به معزوف ونهی از منکر کردید یا نه؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . از شما سئوالی می پرسم که می تواند موضوع را روشن کند : آیا موافقید دزدانی که دست به کلاهبرداریهای میلیاردی می زنند را با بقول شما فقط تذکر مواجه کنیم ؟ هرچند این افراد حتی به ایمیل افرادی که از آنها درخواست کرده بودند تصاویر نوامیس ایرانی را در پایگاه خود قرار ندهند با توهین پاسخ داده بودند . از توجه شما تشکر می شود . موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
با سپاس از تلاش شما براي اقدامات دلسوزانه و پيگير شما خواهش ميكنم با سعه صدر به حرفهاي همه گوش بدهيد و با زبان فرهنگ و حسن خلق پاسخ گويا حتي به مخالفين بدهيد . اين حسن خلق جلوي لجاجت و عناد بسياري را خواهد گرفت و باعث اعتماد آنها به كار بنيادي و رفتار مشفقانه شما خواهد شد . جز عده كمي كه مغرض هستند و جز لجاجت از روي ناداني چيزي را بلد نيستند . در پناه خداوند متعال پيروز باشيد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۶
چرا نمی گذارید نظرها چاپ بشه؟ من 01 تا نظر نوشتم هنوزم چاپ نکردید. چرا می ترسید که همرو نشون بدید؟
شما خودتون مشکل دارین حالا می خواین مشکل جوونا رو حل کنین؟ اول یه نگاه به آیینه کن بعد امر و نهی کن. ضمناً مثل اینکه تا یه تقدیر و تشکر نباشه شما چاپش نمی کنین . ممنون از کارتون .. حالا خوبه ؟ نمایش می دین؟
اینم یه حقیقت دیگه که اگر اول هر نظری یه تشکر نباشه چاپ نمی کنین. اینو می تونین به راحتی مشاده کنین... حالا عمراً اگه چاپش کنین...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول
خیلی طولانی بود نه ! فقط خواستم نظرم یه خورده با دیگران فرق داشته باشه
ناشناس
|
-
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
فقفط می توانم بگم دمتون گرم و دستتون درد نکنه
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
از این جور محیطهای آزاد خوشم میاد.وقتی میبینم آدما از همه مدل میان حرفشونو میزنن.راجب سایت ها نمیتونم نظری بدم چون ندیدمشون.اما اینجور که به نظر میاد کار جالبی شده. چرا ما هر وقت صحبت از آزادی میشه فوری فکر میکنیم یعنی باید هر کاری دلمون خواست بکنیم اونوقت ما انسانهای قرن پیشرفت و تکنولوژی چه فرقی داریم با آدمای عصر حجر!! بزرگترین تمدن و روشنفکری داشتن قانونه که ریشه تو فرهنگ یک اجتماع داره.کجای فرهنگ ریشه دار ما با پخش خصوصی ترین صحنه های زندگی آدما یا مطرح کردن اونها به صورت داستان !!! سازگاری داره !! با یه نیگاه به آمار بازدید کننده های سایت ها که نوشته شده یه فکر مثل پتک میکوبه تو سر آدم که چندتای این بازدید کننده ها بچه های زیر 15 سال بودند ؟ واقعا تاثیرات روانی که روی اونها گذاشته میشه قابل جبرانه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
دستتون درد نکنه واقعا بعضی وقتها لازمه که یک گوش مالی انجام بشه که از اینترنت بطور صحیح استفاده بشه نه بشکل نا صحیح.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
آقا خدا پدرتون رو بیامرزه
ولی یه کار دیگه ای هم بکنید
بی زحمت در تلویزیون هم این برنامه ها رو زیاد پخش کنید تا همه ملت بدونند که این ها چگونه جوانانشون رو خام می کنند
با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
کارتون خیلی عالیه اگه ادامه بدین خیلی عالی تر میشه همیشه دعای خیر من پشت سرتونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سپاس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام
من خودم چند بار سعي كردم با DDOSحال اينا رو بگيرم ولي پا نداد حال كردم حال اينارو گرفتيد ولي خودمونيم فكر نمي كردم سپاه هم هكر درست حسابي داشته باشه ولي خوب دستون درد نكنه من مي دونم براي گرفتن اينا چقدر چشم به صفحه مانيتور دوختين اشك چشمتون پاك كننده وجودتون باشه به لطف خدا بازم ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
اجرکم عندالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
لطف کردین به خدا خیلی از این شبکه ها هستن که داخل کشور هستن ولی توجهب به اونها نمیشه بازم از این کارها بکنید:دی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با تشکر از زحمات شما در جمع آوری و تهیه این برنامه.فقط چرا عکس و نام کامل این افراد نیامده تا مردم بهتر بشناسن؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
inaro to tv to barname shok be hamin soorat moarefi konid ta hame bebinan che asami dashtan va chikar mikardan.kasif ke migan yani in doostane gerami.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
kash ke zoodtar be fekre in kar miyoftadid chon kheyli az javoonaye delpako sadeye ma tooye dame in afrad oftadan vali bazam khaste nabashid ,salamato payande bashid.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
من و خیلی ها دلمون میخواهد اعترافات این عوضیها را ببینیم یا بخونیم. چطوری؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
یا بکشید یا بزارید ما بکشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام وخسته نباشید خدا به شما اجر بدهد من هم چه بگویم این آشغالها یک کاری کرده بودنند که به دین خودم شک کنم نمی دانید چه روز ها وساعت ها در اینتر نت به دنبال جوابهام می گشتم حال فهمیدم که همه این آشغال ها می خواستند من را نابود کنند از شما در خاست دارم ایها را ول نکنید شاید هزاران جوان مانند من بر سر دوراهی بودند وکمک نیاز دارند لطفا با من تماس بگیرید
باز هم تشکر که ماهیت پلید اینها را به من فهماندید
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . دوست بزرگوار. حتی در اینترنت نیز پایگاههای اطلاع رسانی بسیار مناسب حوزوی و دفتر مراجع معظم تقلید و علمای صدیق اسلام وجود دارد که اصولا برای تسهیل دسترسی افراد به پاسخهایشان تاسیس شده اند . این جوشش و تلاش امری مثبت است. اما نه در پایگاههای آلوده . موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام و تشکر از بروبچه های خوب وزارت اطلاعات و سپاه ....

انشاالله روزی برسه که همه سایت های مستهجن نابود بشه.

یاعلی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با تشکر وسپاس فراوان برشما سربازان گمنام امام زمان امیدوارم علی نگهدارتان باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با تشکر وسپاس فراوان برشما سربازان گمنام امام زمان امیدوارم علی نگهدارتان باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام
باز هم ايول و يا ليتني كنت معكم.
خدا خير كثير و حيات طيب به شما عنايت فرمايد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام. تو رو خدا این فیلتر شکن ها روهم ببندید ،!!! شده من 3 ساعت تو اینترنت دنبال فیلتر شکن می گردم و تا پیدا نکنم دست بردار نیستم!!! به خدا ما جوونا تقصیری نداریم که زود ..ر می شیم و تو این سایتها می ریم. یه فکری به حال شهوت جوونا و بالاخص پسرا بکنید، خانه عفافی - طرحی - راحتی ازدواج - کمیته های جنسیتی - و و و اگه تونستید شهوت جوونای ایرانی رو کنترل کنید اونوقت می شه ریشه این سایت ها و مستهجنا رو گرفت. ......... در دین اسلام تاکید بسیاری به ازدواج موقت شده.....اینو من نباید بگم خودتون بهتر می دونید. دست خدا یارتون موفق باشید. متشکر
ناشناس
|
-
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
ضمن تشكر از اقدام انقلابي پاسداران حريم انقلاب اسلامي در پاسداري از ارزش ها .از ديدن تصوير دختر ها و زنان و جوانان كم سن واقعا متعجب شدم.اميدوارم سلسله اقدامات تبليغي و ارشادي براي جذب جوانان در فعاليت هاي سالم هم انجام شود. واقعا عرض مي كنم وقتي دوستانم كه شهيد شدند را به ياد آوردم از خودم خجالت كشيدم ما در مقابل آنهاي كه در راه اعتلاي ايران اسلاميكه و با نيت نزديكي به خدا جان خود را تقديم كردهاند مسئوليم.برادران پاسدار ضمن تشكر مجدد منتظر اقدامات فرهنگي شما عزيزان هستيم
ناشناس
|
-
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
ایول الله
ناشناس
|
Malaysia
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
دود از کله ام بلند شد.آخه اینا با اینهمه پست کردن وقت کم نمی آوردن؟کی پولشونو میداده.من اصلا فکر نمیکردم این داستان سکسی هایی رو واقعا یک دختر نوشته باشه.من تصورم از زنها و دخترهای ایرانی این نبود.ولی اونی که سواد ابتدایی داره از وب و این چیزا چی حالیشه؟ولی یکمی دلم خنک شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
ممنون
ناشناس
|
-
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام خوبه که جلوی این سایت بسیار وسیع و بزرگ در مورد تصاویر داستان و سکس داشته رو گرفتید. بهتره که ادامه دهید و راستی نگذارید سایتو هک کنند و گرنه دوباره کارشونو ادامه میدن.
ناشناس
|
-
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
مرحبا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام،خوشحالم که من جزء این دسته آدما نیستم.خدا رو شکر.دستتون درد نکنه.هشدار به موقعی بود،حداقل برا من.خدا رو 10000000بار شکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
چون که ایران کشوری اسلامیه و این مسایل زشت که مغایر با فرهنگ ماست و اکثر افراد که به این سایت ها مراجعه میکنن از جوانان هستن خوبه اینترنت داخلی در ایران راه بیفته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
- تاریخ در خود افرادی را که با استفاده از ابزارهای روز به مبازره با شئونات اخلاقی و رواج فساد و بی بند و باری مشغول بودند کم ندیده است و نشان داده است که حتی در صور